--------------------

ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

31588 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Ostatnio: 1 dzień 13 godzin temu

Good-morning

4 sierpnia 2022

CZWARTEK

Party

Imieniny obchodzą:  ProkopDominik,  

Łupina arbuza - 6 ciekawych zastosowań - Krok do Zdrowia 

Do wymarzonych podróży pozostało:

Żeluś -94 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

Radek - 48 dni - dwa oblicza Bali 

Jorguś -  47 dni - Toskania ponownie  Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Nel -  37 dni - w poszukiwaniu zorzy ,wielorybów i gór lodowych Scoresby Sund: the Greatest Greenland Adventure 

Bajka -  31 dni - rowerowe Wdzydze Kiszewskie Wdzydze Kiszewskie | Znajkraj! 

Kto następny!!, dokąd? Na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości . 

Trina -latem to będzie Europa lub bliskie jej okolice

Radek - Oman jako ewentualna opcja za Bali  

Mabro - mam nadzieję, że druga połowa roku będzie równie udana jak pierwsza Man in love

Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Ostatnio: 16 minut 58 sekund temu

Good-morning

5 sierpnia 2022

PIĄTEK

Party

Imieniny obchodzą:  Kasjan, Oswald,  

„W pierwszym tygodniu sierpnia spieka, zima ciężka, śnieżna i długa nas czeka”

piateczek_2014-06-13_11-02-45

Żeluś -93 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

Radek - 47dni - dwa oblicza Bali 

Jorguś -  46 dni - Toskania ponownie  Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Nel -  36 dni - w poszukiwaniu zorzy ,wielorybów i gór lodowych Scoresby Sund: the Greatest Greenland Adventure 

Bajka -  30 dni - rowerowe Wdzydze Kiszewskie Wdzydze Kiszewskie | Znajkraj! 

Kto następny!!, dokąd? Na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości . 

Mabro - mam nadzieję, że druga połowa roku będzie równie udana jak pierwsza Man in love

Ekartka Miłego dnia życzę - wyślij darmową e-kartkę - Superkartki.pl

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A

Witajcie w PIĄTEK – dzień który zapowiada wolne od pracy w pracy (dla tych co pracują).

Piea, przyciągnęłam Cię chyba myślami. Cieszę się , że się znalazłaś chwilę aby dać znać co u Ciebie. Choć wiadomości częściowo smutne (odejście członka rodziny jest bolesne, wiem coś o tym - przedwczoraj chowaliśmy Ojca , w czerwcu Teściową – mam nadzieję że już nic więcej złego się nie wydarzy), masz wiele domowych obowiązków (coś o tym wiem) to wnuczka pewnie wiele Ci wynagradza i daje dużo czynnego „relaksu”. Odzywaj się do nas Twoja kawka jest niezastąpiona.

Buziaki!

Miłego dnia życzę ... - Darmowe kartki elektroniczne

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Ostatnio: 15 godzin 53 minuty temu

Relacja z wyjazdu będzie, podział obowiązków został rozdzielony - Asia kończy Kowary, ja zabiorę się Czernia...Świeradów, ale dajcie mi jeszcze moment. Zwłaszcza że poprzeczka opisów Czerniawy została dość wysoko postawiona, a my same mamy potrzeby researchowania wszystkiego co widziałyśmy, lub co pamiętamy. Nawet nie wiecie ile osób w trakcie wyjazdu maglowałyśmy swoimi pytaniami. Nawet ojca jednej z pracownic hotelu!

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Ostatnio: 3 godziny 9 minut temu
admin

Good-morning

6 sierpnia 2022

SOBOTA

Party

Imieniny obchodzą:  JakubOktawianSława 

Do wymarzonych podróży pozostało:Dzień Musztardy – Kalendarz Świąt Nietypowych

Żeluś -92 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

Radek - 46 dni - dwa oblicza Bali 

Jorguś -  45 dni - Toskania ponownie  Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Nel -  35 dni - w poszukiwaniu zorzy ,wielorybów i gór lodowych Scoresby Sund: the Greatest Greenland Adventure 

Bajka -  29 dni - rowerowe Wdzydze Kiszewskie Wdzydze Kiszewskie | Znajkraj! 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

Dzień dobry,

weekend w pełni ale dziś dopiero i na szczęście sobota  Preved

Jak przeżyliscie ostatnie upały ? w niektórych częsciach kraju rekordy temperaturowe były po 38 C wczoraj i przedwczoraj

Basiu, grzecznie czekamy na relację z wyjazdu.. Mówisz,że podział zadań juz nastąpił i plan gotowy ? To niezły research był w trakcie wyjazdu he he

Piea, witaj po dluższej przerwie Yahoo Twoja Emilka faktycznie rosnie jak na drożdzach, ależ się zmieniła . Zgadam się z Asia, twoja kawka ogrodowa jest niezastąpiona ! i co za widoki, jakie piekne hortensje . Ja też ostatnio zakręcona jestem w "przetwórstwie", bo wyjątkowo w tym roku obrodziły jabłonki więc przerabiam ciągle jabłka . Bardzo ciekawa jestem co tam wyknujesz wyjazdowo..ale czekamy też na opis twojej ostatniej podróży no i w ogóle na twoje "ożycie" 

A propos relacji to pls nie dajcie się prosić.. Cienkibolek, Bajka, Mabro,Alamed, Dana kiedy startujecie ? Mail 1

A na Islandii wybuchł niedawno wulkan, wprowadzono "red alert". Śledzę te informacje i mam nadzieje,że nie przeszkodzi mi to w wyjeżdzie wrześniowym..

Fajnej soboty wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Ostatnio: 1 tydzień 5 dni temu

te upały dają mi nieźle w kość.... Spiteful w sensie, że żadna robota mi wtedy "nie idzie" , a ja długo w nicnierobieniu nie wytrzymam Biggrin

zbieram się za tą Majorke jak sójka za morze....., ale póki co moge tylko obiecać, że "kiedyś napiszę" Girl crazy , narazie niestety nie znajdę na to czasu..., może jak skończę z tym przetwórstwem Biggrin to wreszcie odsapnę  i wtedy coś Wam tu skrobnę .....; 

ja też z niepokojem patrzę i obserwuje co sie dzieje? i czy nam te wszystkie "zmory" nie przeszkodzą gdzieś wyskoczyć jeszcze  jesienią?

nie dość że coraz bardziej się słyszy o powrocie "naszej zarazy" bo kolejna fala stoi tuż "za rogiem" , to jeszcze ta małpia ospa w Stanach, która pewnie zaraz przywlecze się do Europy! Dash 1 , to jeszcze wulkan z Islandii nam potrzebny do tego wszystkiego !!! Shok

no ale....  cóz zrobić! damy radę! 

Trzymajcie się cieplutko..... choc u mnie dziś (wreszcie) deszcz i bardzo przyjemna temperatura.... Yes wreszcie można "pożyć" 

Asia, współczuję Ci bardzo... Girl to take umbrage 2

wieczorna lampka winka Sun- 56 i Miłego Weekendu dla Wszystkich Tripkowiczów!  Hi

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

Good-morning

7 sierpnia 2022

NIEDZIELA

Party

Imieniny obchodzą: DorotaKajetanKlaudiaKonrad

Przysłowia na sierpień: pogoda, plony, imieniny - Uroczystości rodzinne -  Polki.pl

Żeluś -91 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

Radek - 45 dni - dwa oblicza Bali 

Jorguś -  44 dni - Toskania ponownie  Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Nel -  34 dni - w poszukiwaniu zorzy ,wielorybów i gór lodowych Scoresby Sund: the Greatest Greenland Adventure 

Bajka -  28 dni - rowerowe Wdzydze Kiszewskie Wdzydze Kiszewskie | Znajkraj! 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Ostatnio: 1 godzina 44 minuty temu

...heee, u mnie...wciąż sobota ; ))))

wybyliśmy do Co.Wexford

...było troche historii,troche przyrody i..."kawociastko"

siemanko ,niech tam,niedzielne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A

Good-morning

8 sierpnia 2022

PONIEDZIAŁEK

Party

Imieniny obchodzą: Emilian i Miron Międzynarodowy Dzień Kota

Żeluś -90 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

Radek - 44 dni - dwa oblicza Bali 

Jorguś -  43 dni - Toskania ponownie  Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Nel -  33 dni - w poszukiwaniu zorzy ,wielorybów i gór lodowych Scoresby Sund: the Greatest Greenland Adventure 

Bajka -  27 dni - rowerowe Wdzydze Kiszewskie Wdzydze Kiszewskie | Znajkraj! 

Pozdrawiam i życzę pięknego dnia! - KARTKI.pl

Strony

Wyszukaj w trip4cheap