--------------------

ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

32199 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Ostatnio: 1 godzina 28 minut temu

Good-morning

Dzisiaj jest PONIEDZIAŁEK!!!

23 stycznia 2023

23 dzień roku

4 tydzień

Imieniny zaś obchodzą Ildefons i Rajmund

Poniedziałek

Do wyjazdu marzeń pozostało:

achernar51swiat - 172 dni - Peloponez w Grecji 

Bajka -152 dni-Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

Huragan- 115 dni - pierwsze spotkanie z 'Kanarkami" , będzie Teneryfa TOP 5: Atrakcje naturalne na Teneryfie | Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

NOWOŚĆ! Alamed - 108 dni - Zakaukazie - Magiczna Gruzja 

Bajka - 111 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cykla

Radek-111 dni- Bali, dwa tygodnie, dwa hotele

Achernar - 70 dni - USA 3 tygodnie w rejonie Wielkich Jezior O trudnościach z wejściem na rynek USA

NOWOŚĆ ! - Dana  - 38 dni - powtorka z Bali, tym razem z córką Wyspa Bali - co zobaczyć, największe atrakcje - Podróże

Świerszczyk- 18 dni - Świerszcz z Córką zdobywają Gran Canarię  Gran Canaria: Co warto zobaczyć? - TUI - Blog turystyczny

NOWOŚĆ! Andrew - 12 dni - Pizza e Gelato w Italii 

NOWOŚĆ! - Jorguś - 3 dni - tydzień w Dubaju  Dubaj - pięć powodów dla których trzeba odwiedzić to miasto - Biuro podróży  Unique Moments

A kto następny? Dokąd, z kim i na jak długo się wybiera?

Dajcie znać... Lecimy z Wami Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A

Dzień dobry w PONIEDZIAŁEK!

Jaki dzień będzie dzisiaj? Mam nadzieję, że dobry!

Achernar jesteś najlepszym przykładem, że relacje warto pisać. Fajnie, że czytasz nie tylko na bieżąco ale wybierasz i czytasz te starsze.

Mabro , jak już dałaś znać, że jesteś z nami to daj się namówić  na relację. Bardzo jestem ciekawa Twojej Sokotry, wystarczy trochę zdjęć i krótki komentarz na co patrzymy.  Nigdy wcześniej o Sokotrze nie słyszałam – dopiero Twoja wycieczka, czekam więc i czekam i nie mogę się doczekać :)!

Papuas zazdroszczę tych Twoich rodzinnych wyjazdów sylwestrowych. Niesamowite , że tyle lat spędzacie razem. Czy w ciągu roku też spotykacie się świątecznie/ imieninowo/ wyjazdowo?

Alamed dziękuję za fotkę – dla mnie to  sama przyjemność jak mi ktoś przysyła zdjęcie w tym co zrobię. Za piękne zdjęcia nagradzam i Ty jesteś tego najlepszym przykładem.

Dana super wycieczka na Bali. Pamiętam Twoją relację gdy byłaś ze znajomą. Teraz z córcią – super macie już plan co chcecie zobaczyć?  Będzie ciekawie!

A jak dzień babci i dziadka? U nas był znany Wam teść/dziadek  (już tyko dziadek nam został). Basia zrobiła pyszny obiad i specjalnie dla dziadka przepyszne (i pięknie przystrojone) babeczki, może pokaże foto?

MIŁEGO DNIA!

Jak co tydzień o tej porze... ślę Tobie miłe pozdrowienia...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Ostatnio: 2 godziny 8 minut temu
admin

Good-morning

Dzisiaj jest WTOREK!!!

24 stycznia 2023

24 dzień roku

4 tydzień

Imieniny zaś obchodzą FelicjanRafałTymoteusz 

NALEPSZE CYTATY PODRÓŻNICZE: cz. 2 (K-P) • Viola and the World

achernar51swiat - 171 dni - Peloponez w Grecji 

Bajka -151 dni-Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

Huragan- 114 dni - pierwsze spotkanie z 'Kanarkami" , będzie Teneryfa TOP 5: Atrakcje naturalne na Teneryfie | Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

NOWOŚĆ! Alamed - 107 dni - Zakaukazie - Magiczna Gruzja 

Bajka - 110 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cykla

Radek-110 dni- Bali, dwa tygodnie, dwa hotele

Achernar - 69 dni - USA 3 tygodnie w rejonie Wielkich Jezior O trudnościach z wejściem na rynek USA

NOWOŚĆ ! - Dana  - 37 dni - powtorka z Bali, tym razem z córką Wyspa Bali - co zobaczyć, największe atrakcje - Podróże

Świerszczyk- 17 dni - Świerszcz z Córką zdobywają Gran Canarię  Gran Canaria: Co warto zobaczyć? - TUI - Blog turystyczny

NOWOŚĆ! Andrew - 11 dni - Pizza e Gelato w Italii 

Jorguś - TO JUŻ POJUTRZE ! - tydzień w Dubaju  Dubaj - pięć powodów dla których trzeba odwiedzić to miasto - Biuro podróży  Unique Moments

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Ostatnio: 2 godziny 8 minut temu
admin

Dzień dobry,

Jeszcze parę dni i zacznie sie luty,a marzec to już może być piękna wiosna .Taką mam cichą nadzieję..

Chyba najbardziej o tej porze roku brakuje mi słońca .Choć sprawdziłam ,że mamy juz dzien dłuższy o prawie godzinę od tego najkrótszego więc przynajmniej światła dziennego jest już wiecej 

Ale fajnie na odliczance, zaroiło się od wyjazdów w różnych kierunkach The-world-in-your  Mamy 2 razy Bali, 2 razy Grecje i 2 dwa razy Kanarki 

Mamy obecnie porę karnawałową.. czy celebrujecie jakoś ? Balujecie karnwałowo może faworkujecie ? Ja uwielbiam faworki,ale jeszcze w tym roku nie jadłam 

Miłego wtorku Ssun-Flower4You

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Ostatnio: 1 godzina 6 minut temu

witam podróżników teraz dopiero zauważyłem wczorajszy wpis to i tu odpowiadam   Tak, rodzina dosyć zgrana, chociaż każdy swoje śmiesznostki ma. Wspólne sylwestry zaczęły się jakieś 12 lat temu, ale już dużo wcześniej wyjeżdżaliśmy na wspólne wycieczki i to zarówno z BP jak i samodzielnie zorganizowane. Żyjemy w dwóch podgrupach - Ostrzeszów i okolica Katowic; i w podgrupach częściej się spotykamy. W okresie od maja do października zwykle jedna wycieczka po Polsce; prezentowałem tutaj wycieczkę Polska Centralna Bis z Bazą w Ciechocinku, ale były i inne również po pobliskiej zagranicy. Jedna z lepszych to długoweekendowa sprzed lat  Trzy Stolice - Bratysława, Budapeszt, Wiedeń. Od kilku lat pojawiła się nowa tradycja - czerwcowy wyjazd w nadmorskie okolice na rowery. I tu Was rozczaruję - jeździ tylko 6 osób; nie znoszę pedałowania bez celu. No, niby jakieś cele mają: tu dojechać, tak wrócić, ale  ...  de facto jazda dla samego jeżdżenia; dla mnie liczy się historia i zabytki.  Miłego dzionka.   Ssun-Flower4You

papuas

Asia-A

To ja zapraszam na kawkę.

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Ostatnio: 1 godzina 16 minut temu

papuas :

witam podróżników teraz dopiero zauważyłem wczorajszy wpis to i tu odpowiadam   Tak, rodzina dosyć zgrana, chociaż każdy swoje śmiesznostki ma. Wspólne sylwestry zaczęły się jakieś 12 lat temu, ale już dużo wcześniej wyjeżdżaliśmy na wspólne wycieczki i to zarówno z BP jak i samodzielnie zorganizowane. Żyjemy w dwóch podgrupach - Ostrzeszów i okolica Katowic; i w podgrupach częściej się spotykamy. W okresie od maja do października zwykle jedna wycieczka po Polsce; prezentowałem tutaj wycieczkę Polska Centralna Bis z Bazą w Ciechocinku, ale były i inne również po pobliskiej zagranicy. Jedna z lepszych to długoweekendowa sprzed lat  Trzy Stolice - Bratysława, Budapeszt, Wiedeń. Od kilku lat pojawiła się nowa tradycja - czerwcowy wyjazd w nadmorskie okolice na rowery. I tu Was rozczaruję - jeździ tylko 6 osób; nie znoszę pedałowania bez celu. No, niby jakieś cele mają: tu dojechać, tak wrócić, ale  ...  de facto jazda dla samego jeżdżenia; dla mnie liczy się historia i zabytki.  Miłego dzionka.   Ssun-Flower4You

Fajnie Papuas,że jesteście zgraną  i tolerancyjną rodzinką. To ważne aby z rodzinką żyć w zgodzie Smile

A jak liczna jest Wasza rodzinna grupa, kiedy połączycie dwie podgrupy ?

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Ostatnio: 1 godzina 16 minut temu

Proszę mnie wpisać na odliczankę- 51 dni (od jutra) weekend w Pradze.

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

papuas

no Alamed, to już chyba wszyscy wiedzą  Biggrin  dwa osobowe autka czyli 4 + 4  i jazda z dwóch kierunków

papuas

papuas

Good-morning

Dzisiaj jest ŚRODA!!!

25 stycznia 2023

25 dzień roku

4 tydzień

Imieniny zaś obchodzą Tatiana, Miłosz, Paweł

NALEPSZE CYTATY PODRÓŻNICZE: cz. 2 (K-P) • Viola and the World

achernar51swiat - 170 dni - Peloponez w Grecji 

Bajka -150 dni-Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

Huragan- 113 dni - pierwsze spotkanie z 'Kanarkami" , będzie Teneryfa TOP 5: Atrakcje naturalne na Teneryfie | Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

NOWOŚĆ! Alamed - 106 dni - Zakaukazie - Magiczna Gruzja 

Bajka - 109 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cykla

Radek-109 dni- Bali, dwa tygodnie, dwa hotele

Achernar - 68 dni - USA 3 tygodnie w rejonie Wielkich Jezior O trudnościach z wejściem na rynek USA

NOWOŚĆ! Alamed  51  dni weekend w Pradze

NOWOŚĆ ! - Dana  - 36 dni - powtorka z Bali, tym razem z córką Wyspa Bali - co zobaczyć, największe atrakcje - Podróże

Świerszczyk- 16 dni - Świerszcz z Córką zdobywają Gran Canarię  Gran Canaria: Co warto zobaczyć? - TUI - Blog turystyczny

NOWOŚĆ! Andrew - 10 dni - Pizza e Gelato w Italii 

Jorguś - TO JUŻ JUTRO ! - tydzień w Dubaju  Dubaj - pięć powodów dla których trzeba odwiedzić to miasto - Biuro podróży  Unique Moments

papuas

Strony

Wyszukaj w trip4cheap