--------------------

____________________

 

 

 



Przebudzenie Staruszki : ględzi o Fiordach Costą Fortuną 2014 i M. Śr.MSC Splendida 2014

148 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Przeżywam coś na kształt klęski urodzaju : z 300 zdjęć z Tunezji muszę wybrać kilkanaście.  Help

Nelciowata, to przywilej wieku : nie muszę się już rumienić i spuszczać skromnie oczków, to korzystam na całego Blum 3 Zastanawiam sie tylko, gdzie podziały sie ich "sterczołki"!

Trina-p, Kiwi - zachodzę w głowę, jak te kolosy pozbywają się ścieków. Bo produkują ich tony! Mam nadzieję, że nie w portach, choc świadomość, że wywalają to wszystko do morza też jakoś mnie ... tego ...

mamadacha

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

A dlaczego musisz wybrać kilkanaście???

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Tak sobie myśle, że jest jakaś granica wytrzymałości oglądającego, ja mam ze swoimi zdjęciami  związek emocjonalny, inni niekoniecznie.

Wykominowałam, że z Tunisu dam zdjęcia "z ludźmi", a z Sidi oczywiscie będzie kot Biggrin

mamadacha

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Mama,ja tylko mam nadzieję że tak nie jest .Gdyby ścieki trafiały bezpośrednio do morza,portu przy takiej ilości byłoby to chyba widoczne i odczuwalne dla nosa przy takich temperaturach o chmarach mew nie wspomnę.Przynajmniej jeśli chodzi o MSC armator bynajmniej chlubi się jednostkami eko przyjaznymi środowisku nat.małym zużyciem wody,energii ,kiepsko mi to koresponduje ze zrzucanjem byle gdzie ścieków .Nawt nie chcę myśleć,że mogłoby być inaczej ...brrrrr

O mąż mnie właśnie uświadomił ,że statki są przyjazne środowisku i mają własne oczyszczalnie na pokładzie.Ścieki za pomocą środków chem.czy bakteryjnych są neutalizowane a woda oczyszczana ,filtrowana Shok .Kurcze ,w przeciwnym razie przy tej ilości ścieków strach się bać gdyby było inaczej.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

hyde
Obrazek użytkownika hyde
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 25 lut 2014

Mamadacha :

Hyde, uzupełniać w sensie : byłam w tym samym mieście, ale zobaczyłam  inne rzeczy. Wtedy czytelnik naszych relacji miałby pełniejszy obraz tego, co warto/ czego nie warto zobaczyć w  danym miejscu.  Czyli chciałam uzupełniać w sensie informacyjnym, żeby osoby przygotowujące się do wypłyniecia w ten rejs mogły się zorientowac, co i jak można zwiedzić. Różne warianty.

No i druga rzecz - jeśli coś już zostało fajnie opisane, to po co się pchać w ten temat? Można wtedy go ominąć i skupić się na przygodzie. Jeśli się ją akurat w tym miescie miało Smile

 

To se pogadałyśmy Mosking

Mama czytałam, czytałam i zapomniałam co chciałam Crazy

...

Mnie też irytowało to całe fotografowanie. Ja to zawsze zakrywałam sobie twarz albo z łapami do aparatu Pleasantry

Jak byłaś na nabrzeżu to widziałaś Capri?

Wieczorem Neapol pięknie wygląda Preved

...

Cudny ten pan na rolkach Biggrin

Łupinki obok siebie Wacko

...

Mama nawet nie wiesz jaką mam frajdę czytając i oglądając Biggrin

Dawaj wszystkie fotki ich nigdy za dużo Drinks

Explore. Dream. Discover.

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

hyde :

...

Mama nawet nie wiesz jaką mam frajdę czytając i oglądając Biggrin

Ja wiem ROFL .Taką samą jak ja !!! Yahoo Blum 3 Mosking 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Kiwi, mam nadzieję, że Twój Mąż ma rację i bez wyrzutów sumienia będę mogła dokonywać ablucji w łazience Blush

Hyde, Capri nie wypatrywałam, zapomniałam sobie o niej !

Męczę ten Tunis, ale co siądę przy laptopie, to ktoś ma do mnie jakiś interes. Jakiś przycisk tajemny czy co, ale działa wg schematu : ja siadam - oni się uaktywniają. Dotyczy to nawet telefonu. To co, mam pisać na stojąco ???Dash 1

mamadacha

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Mama Mail 1 noo baaa.Życie bywa okrutne Crazy .Sprawdzasz czy teren jest czysty od wroga,zamykasz się w toalecie ( dosięga tam wifi ? ),miejsce siedzące powinno być gwarantowane( pod warunkiem że dobrze sprawdziłaś teren ) ,wycisz telefony,słuchawki na uszy i dajesz Kochana .Aaaa i przekręcasz kluczyk jakby sobie o Tobie ktoś przypomniał Man in love

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Kiwi Shok ale propozycja! Pisanie relacji w kibelku ROFL Nie wpadłam na to Lol

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Nie ma to jak dobra rada Lol

jakby co - spróbuję, zeby tylko mi nogi nie ścierpły na takim "fotelu"!

mamadacha

Strony

Wyszukaj w trip4cheap