--------------------

____________________

 

 

 



Przebudzenie Staruszki : ględzi o Fiordach Costą Fortuną 2014 i M. Śr.MSC Splendida 2014

148 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Hej, mam pytanie do eksperta od rejsów...czy to dobra opcja...cenowo też..http://travelbird.pl/45491/rejs-po-morzu-srodziemnym-pullmantur/Yes 3

Iwona

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Specjalistką nie jestem, ale i tak zabiorę głos. Nie wiem o jaki termin Ci chodzi, my zazwyczaj wyruszamy w świat poza sezonem, więc taniej. I czy ta cena dot. również drinków, bo to czyni różnicę. Czytałam, że Pullmantur ma je w cenie, ale też, że zamierza z tego zrezygnować ( czy to nie Apisek pisała o tym?) , więc troszkę zbyt ogólna jest ta oferta. No i to "Przypływamy rano, wypływamy o 14-ej."  Rano? To jak mam policzyć, ile godzin tam będę?

W swięta płynę Civitavecchia - Palermo-Malta-Majorka-Barcelona-Savona-Civitavecchia i gdybysmy płynęli w dwie osoby, to razem z ubezpieczenie, portowymi i napiwkamyi kosztowałoby to mniej niż 2190/os.

Dlaczego mniej? w podanej powyżej cenie jest juz dopłata za czteroosobową kabinę. I to spora ;(  Nazywają to inaczej, ale prawda jest taka, że w dwójkę popłynęlibyśmy taniej.

No i samolot do Rzymu jest tańszy niż do Barcy.

Ale - jakbyś wybrała rejs z rzadko przez wycieczkowce odwiedzanym portem - nooo to juz inna rozmowa. Amalfi albo Sardynia....why not?

mamadacha

hyde
Obrazek użytkownika hyde
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 25 lut 2014

Ta oferta to wyższa szkoła konspiracji informacji Crazy

Iwusia popatrz sobie na propozycje różnych biur. Jest kilka wątków na naszym forum odnośnie zakupu i organizacji rejsu KLIK

Ja też płynęłam taniej nawet jak dodam napiwki dla załogi.

Mama czekam na cd Clapping

Explore. Dream. Discover.

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Aaaa, ja teraz przeżywam okrągłe urodziny!  I tłumaczę sobie, że nie mam mieć doła, żem taka wiekowa - tylko mam się cieszyć, że w zdrowiu i urodzie takiego wieku doczekałam Wink

Ale energii trochę na te przemyślenia mi zeszło, na Barcelonę już nie starczyło ...  Jutro zacznę się regenerować !

mamadacha

Asisko
Obrazek użytkownika Asisko
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 19 lut 2015

Wszystkiego naj,  zdrówka i spełnienia marzeń, przede wszytskim podróżniczych!!! No i Drinks

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Dziękuję Drinks   !!!

mamadacha

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Od Tunezji do Barcelony dzieli nas dzień na morzu.

Mój Mąż nad ranem poddaje się, zażywa aviomarin i odpływa.  Faktycznie, trochę buja. Zostawiamy śpiącego ojca i sami idziemy na śniadanie. Droga go bufetu wiedzie przez kryty basen. Dzisiaj , na widok falującej w basenie wody, Synuś aż pisnął z  zachwytu, robi w tył zwrot i pędzi po kąpielówki. A ja po aparat. Woda jak zwykle zimna, ale amatorów kąpieli w falach sporo. Najbardziej podoba mu się zabawa w fokę, kiedy fala wyrzuca go na brzeg.

    Totalna laba z dnia na morzu na Costa Fortuna zamienia się na lekcję cha-cha, grę  w tenisa stołowego, grę w squasha, basen, grę w takie coś z dyskami i kijami, podjadanie czy wreszcie naukę tarantelli  na Splendidzie.Wacko  Młodszemu brakuje rówieśnika. Na ostatnich rzęsach zarządzamy godzinę z książką na leżaczku. Wytrzymuje pół godziny i już zaczyna się wiercić i narzekać, że czytać można w domu, a na statku trzeba korzystać ze statku! Ależ mu się tu podoba …

Squash w czasie bujanka to nie najlepszy pomysł. Kolejno odpadamy, ruchy kabinki, migające linie i nie wiem co jeszcze powoduje, że Mój Mąż wraca do kabiny marynarskim krokiem, a my, z lekkimi zawrotami głowy, idziemy na kawkę i sadowimy się w naszym ulubionym miejscu, na podłodze balkonu na rufie. W przeciwieństwie do zatłoczonych decków jest tu zacisznie, słoneczko grzeje, nie czuć bujania. Mrrrrrr. Jednak mamy troszkę laby.

mamadacha

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Mama-wszystkiego najlepszego Give rose Ważne na ile się czujemy a nie co PESEL mówi Biggrin

Dzień na morzu- Good

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

spóźnione, ale szczere... 100 lat w zdrówku i żeby nie nie brakowało Ci urlopu i pomysłów na wojaże Biggrin

.

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Mama 100 Lat i wielu cudnych rejsów Drinks .Jeszcze pociągnę prywatą - super relacji ! Piszesz bosko ( będziemy mieli raj czytelniczy ) ! Crazy 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap