--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33651 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
malaria
Obrazek użytkownika malaria
Offline
Ostatnio: 4 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelcia :

Ekja, na Etne najlepsze sa szpilki albo klapeczki Laugh 1 Laugh 1

Malaria, dzieki ! a z tym rezydentem to ciekawe Wacko to po co taki gościu jest ? skoro sie nawet nie pojawia.. Diablo

Na lotnisku Okęcie ktoś był, ale chyba tylko po to żeby dać zawieszkę na bagaż. Dokładnie nie wiem, bo nie byliśmy. Potem na Zante babka skierowała nas do odpowiedniego autobusu. Następnie jakaś inna przyszła i powiedziała w jakiej kolejności będą hotele, żeby wysiąśc w odpowiednim momencie. Dziwna sprawa, bo jak ktoś wgl nie gada po angielsku to jak w recepcji ma sobie poradzić? Potem w ciągu 2 tyg. są jakieś spotkania (też nie byłam). Na nich niby opowiadają o miejscu w którym jesteś i co jest w cenie HB czy ALL. Zwykle to takie mydlenie oczu, bo chodzi o sprzedaż przeokropnie drogich fakultetów. Przy okazji straszą, żeby nie kupować w lokalnych bp bo nie mają ubezpieczenia itd. 

Nie ma co tracić czasu na spotkanie z rezydentem, bo zwykle godziny wylotu do kraju są w recepcji na tablicy, a wycieczki lepiej ogarnąć samemu. Zresztą...komu ja to mówię haha. Telefon w razie ewentualnej choroby też tam widnieje.

Zwykle wszędzie wygląda to tak samo. 

elka
Obrazek użytkownika elka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Trochę dobrych witaminek z mojego ogrodu

Smacznego Yess

,

,

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Hmmm ... to z mojego ogrodu niestety witaminki są takie Dash 1

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ela, ale pychotka! PIĘKNE!

Bea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 34 minuty 39 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

Ela, bardzo apetycznie i zdrowo wyglądają twoje zbioryGood

Tadziu, pryskales ? mam na myśli śliwki he he Acute

Malaria, przetestuje BP i rezydenta . Bardzo dawno nie jechałam z biura , więc sama jestem ciekawa wrażeń..

milego

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Tadziu, pryskales ? mam na myśli śliwki he he Acute

Nie Nea

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 6 dni temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Malaria przyznam Ci się,że temat rezydenta/transfermana jest dla mnie dyskusyjny. 

Od kilku lat latając na wakacje z BP zawsze podróżni/klienci meldują się w hotelu sami. Nie ma żadnej pomocy rezydenta czy innego przedstawiciela biura. Na lotnisku kierują Cię do odpowieniego autobusu, kierowca przytomnie zapyta do jakiego hotelu jedziesz a potem.. radź sobie sam.  Też się zastanawiam zawsze jak sobie radzą ludzie absolutnie nie znajace języka angielskiego albo takie, które lecą/jadą po raz pierwszy z Biurem Podróży i najnormalniej w świecie nie znają obowiązujących procedur. Ileż razy czytałam na tym i innych forach oburzenie turystów typu: przylecieliśmy nad ranem i do 14.00 usieliśmy czekać na pokój albo : kazali nam opuścić pokój o 12.00 a wylot był dopiero o pólnocy i takie tam...

Rok temu leciałam z TUI a tu już w jeden autobus wsadzono turystów z całej Europy: Polacy, Niemcy, Czesi, Słoweńcy itd, kierowca "zapuścił" nagrany tekst w kilku językach i tak sobie jechaliśmy do hoteli. Jak ktoś swój hotel przegapił to jego problem Thank you 2

Na GRan Canarii kierowca nas "wyrzucił" z 500 metrów od hotelu i se pojechał. Były z nami panie , które po raz pierwszy były na takich organizowanych wakacjach i zupełnie nie wiedziały jak sobie radzić, dobrze,że pomagali inni. Taki "pierwszy"raz może czasami być naprawdę stresujący Yes 3

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 6 dni temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

To samo dotyczy powrotu do kraju, zwykle podczas transferu z hotelu na lotnisko kierowca/pilot/transferman ma listę podróżnych których z hotelu powinien zabrać. W czerwcu byłam z Itaką na Majorce i przyznam,że byłam bardzo zaskoczona,że nikt nie sprawdził czy do autobusu na lotnisko zapakowali się wszyscy podróżni. Autobus podjechał, ludzie wsiedli i na lotnisko bez żadnej kontroli.  A parę lat temu miałam sytuację na Teneryfie ( powrót o 3 w nocy) , ze rezydentka musiała budzić podpitą młodziez a my-reszta klientów biura- cezkaliśmy w autobusie aż Jaśnie Państwo się zbiorą i wsiądą do autobusu.

Dodam, ze Młodzież zgubiła bilety powrotne i rezydentka na lotnisku "organizowała " im nowe. To było z 8 lat temu i byłam z Ecco Holiday. Od tej pory nie spotkałam się z żadną opieką podczas transferu/wylotu itd ze strony biura.  A fakultety??? NO tak. Tu jest wszystko na "najwyższym" poziomie Diablo

Zwłaszcza jak podczas ostatniego pobytu na Majorce dwa razy odwiedziłam tę samą fabrykę skóry. I chuj z nimi!!!!Hunter

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

elka
Obrazek użytkownika elka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tadziu

ale przecież to samo białko Biggrin

Nelciu

nie testuj rezydenta, chyba że trafisz 1 na milion ,zrób wyjazd po swojemuYes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 7 godzin 21 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

....witam Wszystkich sobotnio !!! : )

Tadzik , te dwie przynenty sobie zamawiam...na rybki ; )))

a co do rezydentów to...jako,że ZAWSZE latamy "z biura"...zawsze...olewamy rezydentów...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap