--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33649 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
elka
Obrazek użytkownika elka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hejka  Koffani Biggrin

wielkie dzięki za odliczanie Biggrin

czas się pakować, życzę w tym tygodniu pogody takiej jak dziś u mnie - malinowej Clapping

Wiktor

lecę tam robić nic, ale jak się włączy szwędacz, to  w drogę *ssun-pedalek*, ale na pewno trekku po Sierra Nevada nie planuję

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 5 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim : )

wczoraj miałem szczęście,nie ogladałem wyczynów naszych "kopaczy" ; )))))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

DZIEŃ DOBRY Smile

DZIŚ JEST PONIEDZIAŁEK , 5 WRZEŚNIA 2016 r.

249 DZIEŃ ROKU, DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁO 117 dni , A DO KOŃCA LATA WCIĄŻ 16 DNI

Imieniny; DOROTA ,JUSTYNA,TEODOR, HERAKLES

Znalezione obrazy dla zapytania poniedziałek śmieszne

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Sigma001 - 196 dni - Nepal - zobaczyć Mount Everest Obraz znaleziony dla: nepal

Tadzik - 186 dni - granda w Grandzie i meksyk w Meksyku Obraz znaleziony dla: meksyk  Obraz znaleziony dla: meksyk

Wojtek 1 - 157 dni - nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Lordziu - 158 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

Peg - 154  dni - szwendaczka po Birmie      Podobny obraz  i relaks w Tajlandii       Podobny obraz

Sigma001 - 139 dni - kolejny rejs po Karaibach Obraz znaleziony dla: rejs po karaibachObraz znaleziony dla: rejs po karaibach

basia35 - 131 dni - wyspiarskie Filipiny 

Malaria - 131 dni - Badanie gramatury piachu na Filipinach       Podobny obraz              Podobny obraz    

Tadzik - 122 dni - i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 113 dni - nie będzie jednak Laosu i Birmy. Wygrały FILIPINKI                  Podobny obraz

Zajączek - 99 dni - na dobry początek HK       Podobny obraz a potem świętowanie na Filipinach            Podobny obraz

umilka - 93 dni - Od Hawany po Baracoa czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek - 76 dni - w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Olletka - 79 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Sigma - 65 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 65 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Kazzia - 56 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Mikka - 56 dni - spotkanie z Kazzią w samolocie  Podobny obraz  a potem relax na rajskim Mau      Podobny obraz

Danas - 54 dni - Gran Canaria Obraz znaleziony dla: gran canaria

Edyta11 - 53 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 34 dni - do Sajgonu na sajgonki

Pavvel - 27 dni - plażing, snorkeling i rejsing po 3 wyspach na...Seszelach               Podobny obraz           

Jorguś - 25 dni - nareszcie BIRMA!!!       Podobny obraz 

Momita & Sznupek - 15 dni - W poszukiwaniu Namaste czyli nowa droga do Indii

Andrew - 3dni - 24h w Glasgow 

Elka- TO DZIŚi - wyjazd po hiszpańsku czyli zwiedzanie Almerii i okolic         Podobny obraz        Podobny obraz

Spakowana, gotowa ? to odjazdowych wakacji , wypełnionych słońcem Dirol

Miłego poniedziałku Znalezione obrazy dla zapytania miłego dnia gify animowane   

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 tydzień temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Clapping

Dzień dobry wszystkim rannym ptaszkom.

Ja dzisiaj z samego rana w podróży... Niestety służbowej. Rozpoczął sie rok szkolny i to natychmiast da się zauważyć... na ulicach Warszawy.

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witanko,

Andrew ,ja poranny ptaszek ? w niedziele spałem do południa Pleasantry ale dzis paniedzielnik więc do roboty Moil

Elka, jeszcze raz machanki Bye Bye ładuj baterie na jesienne słoty i przywież nam dużo słońca bo u nas coś dziś średniawo

Rado, ja byłem jeszcze "lepszy" bo zaliczyłem tylko pierwrszą połowę. Jak potem usłyszalem wynik meczu to mało z krzesła nie spadłem Ireful 3 szok szok szok

Zart na miłe rozpoczęcie tygodnia  Biggrin

Znalezione obrazy dla zapytania zart poniedzialkowy

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 11 maj 2015

dzień dobry w ten piękny poniedziałek... poproszę o wpis na odliczance... co się odwlecze, to nie uciecze czyli przyroda Kanady.

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

dzień dobry w poniedziałek Biggrin

odliczanka zacna, ledwo wróciłam i już mam ochote planowac nowe...i własnie potrzebuje inspiracji jakiejsc, moze zatem ktoś pomoże Wink

sierpień 2017

miejsce gdzie w tym okresie jest sezon (ewentualnie niedokuczliwa pora deszczowa...)

miejsce gdzie mozna znaleźć zarówno piękne plaze, jak i kawałek zielni (jungla, lasy, parki itp)

fajnie jakby mozna było równiez pouprawiac sport: surfing, kite itp (ale nie jest to punkt obowiązkowy)

w Indonezji (Bali, Nusa, Gili, Singapur, Kuala Lumpur) już byłam i jak nic nie znajde pewnie i za rok powtórkę z lekkimi modyfikacjami zrobię, ale moze jest jakieś inna alternatywa na sierpień?

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 11 maj 2015

Korolowa - poczytaj o bezsenności na Jawie Biggrin

a tak a propos... czekamy na Twoją relację Good

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

poczytam oczywiście, nie wiem jednak czy Jawa to nie za duża wyprawa jak na moich towarzyszy podróży Wink

a moja relacje będzie, ale na pewno z opózneiniem, mam teraz full pracy

Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 4 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

Piekny nam dzis dzień nastał Sun bespectacled i niech tak zostanie

Wiktor, czytalam , czytałam na innym wątku -gratulacje bilecików Good

Lordziu, kiedy i gdzie lecisz tj która częśc Kanady,aby odowiednia fote wstawić..Oczywiście super gratki kierunku. !! Mnie Kanada totalnie zauroczyła , Trine też , prawda Trinka ? i powrót tam murowany, tym bardziej że Kanada olbrzymia ..

Korolowa,czy szukasz czegoś w Europie czy poza ? na relacje grzecznie poczekamy Yes 3

Elka  pewnie juz sie opala i relaxuje na plaży Sun-smilie water  052

Andrew, gdzie jestes ,że cie nie ma ? Ireful 3

słonecznego dnia wszystkim

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap