--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33603 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 paź 2013

Nelciu,  w weekend faktycznie pakowanie,  zwłaszcza że musimy ogarnąć te 15 kg na loty wewnętrzne . Mały czajnik elektryczny i czołówki już przygotowane,  kiedyś mieliśmy taki ruski kubek elektryczny,  ale się zepsuł i obecnie jest nie do kupienia Bb

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nelciu, bardzo dziękuję za nagrodę - chętnie wybiorę się na taki romantyczny spacer na Madagaskarze i mam nadzieję, że nie będzie on tylko wirtualny Blum 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Wszystkim!  Yahoo

DZIŚ JEST SOBOTA 14 LIPCA 2018 R . WEEKENDUJEMY !!

IMIENINY OBCHODZĄ: ANGEILINA, KAMIL,STELLA,MARCEL Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni  14 LIPCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

Podobny obraz

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!! Yahoo  Party 2

Tadzik - 228 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 206 dni - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz

Ela - 206 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 204 dni drugie podejście do Laosu    Podobny obraz

Tadzik - 186 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 174 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena   Podobny obraz

Basia 35 - 163 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Greg- 140 dni - rejs transatlantycki z Savony na Karaiby         Podobny obraz

 Podobny obraz  as_Mieszko 139 dni -oblotówka po Azji    Podobny obraz

Basia 35 - 129 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz        

Żelek-122 dni zwiedzanie Mauritius      Podobny obraz

Turkus- 118 dnilistopadowa wyprawa na Mauritius      Podobny obraz

Tadzik - 92 dni - wypad na Zanzibar   Podobny obraz  z pobytem w Stone Town  Podobny obraz

Bajka - 62 dni - chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos    Podobny obraz

Umilka - 42 dni Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 35 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 33 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy    Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 32 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu  Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 22 dni  - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 22 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 18 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 12 dni do rajskich plaż Zanzibaru  

  Jorguś - 12 dni do Isla Bonitas, czyli Teneryfa, La Gomera i La Palma            Podobny obraz

Sigma - 3 dni - wakacje w Kaszmirze  Podobny obraz i Ladakh    Podobny obraz

  Miłego weekendu               Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

weekendujemy kochani Wacko  i podobno deszczu nam dzisiaj nie zabraknie . Idealny więc czas na poczytanie i popisanie na tripku Yes 3

Sigma, faktycznie ogarniecie bagażu w takim limicie nie jest łatwe skoro trzeba zabrać ubiory na wszystkie pory roku.. Wysoko w górach może was przecież czekać zimnica a w Delhi żar . A do tego jeszcze sprzet o którym wspominasz i jakieś kabanoski do przegryzanie etc pewnie też warto wrzucić...A wiesz taki kubek elektyczny to pewnie można by kubić gdzieś na bazarkach gdzie sprzedają przybysze ze wschodu.. Ja w ten sposób ostatnio nabyłam stary typ termometru , taki na rtęć Biggrin

Mabro, trzymam mocno kciuki za Madagaskar albo inny fajny kierunek Yahoo

Zagadka wczorajsza nie została odganieta,ale rzeczywiście nie jest łatwa Wizard Jako podpowiedż dodam,że ta przepiekna plaża jest na malutkiej wysepce, która jest przy bardzo dużej , znanej ,ale odległej od nas wyspie

Kawka dziś tematyczna z okazji świeta narodowego dziś we Francji

Znalezione obrazy dla zapytania kawa sobota  Podobny obraz

No trip no life

as_Mieszko
Obrazek użytkownika as_Mieszko
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 lip 2018

Ja wiem!

To plaza w Australii - Whitehaven Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Wszystkim!  Yahoo

DZIŚ JEST NIEDZIELA 15 LIPCA 2018 R . WEEKENDUJEMY !!

IMIENINY OBCHODZĄ: DAWID, HENRYK, WŁODZIMIERZ Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni  15 LIPCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

Podobny obraz

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!! Yahoo  Party 2

Tadzik - 227 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 205 dni - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz

Ela - 205 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 203 dni drugie podejście do Laosu    Podobny obraz

Tadzik - 185 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 173 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena   Podobny obraz

Basia 35 - 162 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Greg- 139 dni - rejs transatlantycki z Savony na Karaiby         Podobny obraz

 Podobny obraz  as_Mieszko 138 dni -oblotówka po Azji    Podobny obraz

Basia 35 - 128 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz        

Żelek-121 dni zwiedzanie Mauritius      Podobny obraz

Turkus- 117 dnilistopadowa wyprawa na Mauritius      Podobny obraz

Tadzik - 91 dni - wypad na Zanzibar   Podobny obraz  z pobytem w Stone Town  Podobny obraz

Bajka - 61 dni - chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos    Podobny obraz

Umilka - 41 dni Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 34 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 32 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy    Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 31 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu  Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 21 dni  - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 21 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 17 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 11 dni do rajskich plaż Zanzibaru  

  Jorguś - 11 dni do Isla Bonitas, czyli Teneryfa, La Gomera i La Palma            Podobny obraz

Sigma - TO JUŻ POJUTRZE !!!- wakacje w Kaszmirze  Podobny obraz i Ladakh    Podobny obraz  Pakowanko w toku ? może jeszcze jedna karta pamieci się przyda ? Fotograf

  Miłego weekendu               Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Witam was w niedzielny poranek Yahoo

może pogoda nie najładniejsza,ale weekend to weekend i tak jest super Yes 3

Sigma, wyprawa tuż, tuż Smile Czy jutro jeszcze idziecie do arbajtu czy juz się całkowicie oddajecie wyjazdowemu nastrojowi ? kurcze, też bym już gdzieś pojechała..

Jorguś, dziś rano oglądałam do śniadanka film o kanarkach. Niestety nie byo nic ani o La Gomerze ani o La Palmie Diablo Z jednej strony bylam rozczarowana, a  zdrugiej tak sobie myślę .może właśnie dobrze. Niech te 2 piękne wyspy pozostaną bez tlumów,komercji i takie naturalne.. Ciekawa jestem twoich wrażeń, bo wiesz La Palma u mnie wysoko w rankingu wyjazdowym i mam nadzieję, że to potwierdzisz

Asia as, ODGADŁAŚ !!!! skąd wiedziałas, czy byłaś tam ? tak czy inaczej piękne gratulacjeClapping Clapping a nagrodą jest rejsik na tą plażę z Airlie Beach.Gotowa ?

Podobny obraz

Z pordóży muzycznych.. słyszałam wczoraj, że Paul Mc Cartney przylatuje na koncert do Krakowa..

A był ktoś na Rolling Stones w minioną niedzielę?

Skoro dziś niedziela, to nie wstawajcie jeszcze pls, bo serwuje wam nie tylo kawę ale całe śniadanko do łózka Wacko taka niespodzianka ..oczywiście z łamaniem głowy na deser

Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie do łóżkaZnalezione obrazy dla zapytania best beaches

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 19 minut 28 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Hej Nelcia, śniadanko pyszniutkie, zabieram chętnie.

Na jakim programie oglądałaś filmik o Kanarkach (chętnie też bym oglądnęła może powtórzą).

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, na zdrowie i aby poszło w cycki a nie w tłuszczyk  Laugh 1 choc ty chyba nie masz kłopotu z figurką prawda ?

To francuski  program "Kolory Swiata" na TVP Historia o 7 rano. Lubie ten serial,za każdym razem pokazują inny kawałek świata i ciekawie opowiadają. Pewnie są jeszcze powtórki w innych godzinach , trzeba by sprawdzić. W każdym razie polecam Yes 3

No trip no life

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

sigma001 :

Nelciu, przygotowujemy się tak jak do Nepalu i Boliwii,  czyli mało ubrań letnich ( tylko na Delhi)  reszta raczej na ciepło i cebulka. Z bagażem zresztą bardzo oszczędnie,  ponieważ limit na przeloty wewnętrzne to 15 kilogramów . Mamy nadzieję w końcu na piękne widoki Himalajów.  Plecak

.

Sigma,

byłam na tej objazdówce w ubiegłym roku (przełom lipca i sierpnia). Było ciepło i raczej letnie ubrania, na przełęczach miałam krótkie spodenki, tiszert i lekką kurtkę puchową, wystarczyły też sandały trekingowe. Na wieczorne spacery wychodziałam w bluzkach z krótkim rękawem i spodenkach.

Z "grubych" ubrań miałam cienkie długie spodnie, koszulę z długim rękawem, polar i cienką puchową kurtkę ... wystarczyło.

Latarka przydała się tylko dwa razy, gdybym jej nie miała, to też nie byłoby problemu.

Margerytka

Strony

Wyszukaj w trip4cheap