--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Witanko. Preved

Nelciu, relację Twoją z Madagaskaru przeczytałam od deski do deski. Drinks Jest nieocenionym źródłem informacji. Yahoo Listy hoteli na objeździe jeszcze nia mam, napisałam dziś znów do biura z prośbą o info i czekam na odpowiedź.  Pakowanie  jeszcze w lesie - strasznie tego nie lubię, ale już czas zacząć.

A Ty już gotowa do drogi? Rok temu leciałam Emirates do Indonezji, z przesiadką w Dubaju. Odprawa była oczywiście na lotnisku, miejsca różne, ale nas nie rozdzielili, jak to miewało miejsce w PLL Lot.  Dash 1 Trafiły nam się raz nawet miejsca w ogonie przy oknie , 2 w rzędzie z większą ilością miejsca na nogi - było super. I-m so happy

Sigma, nie chcę nic mówić, ale ja Ecco Travel omijam szerokim łukiem. Raz w życiu z nimi poleciałam i NIGDY WIĘCEJ, nawet gdyby mi dopłacali. 

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 15 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Sigma napisz cos więcej o Twojej rezerwacji do Marsa Alam. Jaki hotelik, z jakiego biura - czy sprawdzileś jaka tam rafa? (już dawno nie byłam w Egipcie).

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 17 godzin 16 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

lamia :

Witanko. Preved

Nelciu, relację Twoją z Madagaskaru przeczytałam od deski do deski. Drinks Jest nieocenionym źródłem informacji. Yahoo Listy hoteli na objeździe jeszcze nia mam, napisałam dziś znów do biura z prośbą o info i czekam na odpowiedź.  Pakowanie  jeszcze w lesie - strasznie tego nie lubię, ale już czas zacząć.

A Ty już gotowa do drogi? Rok temu leciałam Emirates do Indonezji, z przesiadką w Dubaju. Odprawa była oczywiście na lotnisku, miejsca różne, ale nas nie rozdzielili, jak to miewało miejsce w PLL Lot.  Dash 1 Trafiły nam się raz nawet miejsca w ogonie przy oknie , 2 w rzędzie z większą ilością miejsca na nogi - było super. I-m so happy

Sigma, nie chcę nic mówić, ale ja Ecco Travel omijam szerokim łukiem. Raz w życiu z nimi poleciałam i NIGDY WIĘCEJ, nawet gdyby mi dopłacali. 

Lamia nie strasz !!! ja jutro jade z ... Ecco Biggrin

i jeszcze jedna rzecz a propos Madagaskaru, wez koniecznie wygodne obuwie do chodzenia ale tez takie ktorego nie bedzie ci żal zniszczyc. Jak sie idzie po szarych Tsingy, to jak po szpikulcach, buty sie bardzo niszcza..

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 14 godzin 53 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Nelciu wygląda trochę jak most milosci na Cyprze, ale nie jestem pewna... 

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Sigma ja juz kilka razy słyszałam o zmianie ceny po rezerwacji. Biuro najczęściej twierdzi ,że to błąd systemu.Diablo

basia35

sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 paź 2013

Asia-A :

Sigma napisz cos więcej o Twojej rezerwacji do Marsa Alam. Jaki hotelik, z jakiego biura - czy sprawdzileś jaka tam rafa? (już dawno nie byłam w Egipcie).

Asiu Hotel Hilton Nubian Resort z Tui w przyzwoitej cenie, przy zatoce Abu Dabab . Podobno jedna z fajniejszych raf i wejście z plaży a nie z pomostu, chociaż trzeba przejść z 500-700 w prawo do wejścia do wody.

krótki filmik z You Tube

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Pozdrawiam z Belize. W grupie 34 osoby, deszcz czasem pada, ale krótko. Pogoda ogólnie bardzo dobra, w dzień okolo30 stopni. Teraz jesteśmy na wyspie Caye Caulker, po południu już jedziemy do Gwatemali. 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 17 godzin 16 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

Zagadką była owszem wyspa na M. Śródziemnym ,ale...Malta .

Dana, byłam w Belize,ale na tej wysepce akurat nie,fajna ?. Bardziej penetrowałam tamtejszą rafę, która jest absolutnie wspaniała Good Dobrze, że pogoda jest w miarę ok. To miłego zwiedzania Gwatemali.

kochani pomału odmeldowuje się. Jestem już prawie spakowana , zostały jeszcze takie tam drobiazgi typu kaska, paszport etc.. Laugh 1

Rezerwacja w emirates byla grupowa i miejscówki nam po prostu przydzielili z urzędu, byle jakie Sad Pani w biurze po kilku telefonach z prosbą o zmianę miejsc poddała sie, mówiąc że nic sie nie zmieni dopiero przy odprawie na lotnisku. Nieprawda ! Pogrzebalam troche na stronie emirates i w końcu udało mi się zmienic miejsca a nawet zarezerwować na powrót he he .

Jutro już nie dam rady wpaść na forum, więc żegnam się na ładnych  parę dni ,ale jak będzie wifi to oczywiście będę  wpadać.

Prośba do was, abyście na zmianę robili odliczankę , zapraszali na kawę, wrzucali zagadki. OK ?

Wszystkim wyjeżdżającym kiedy mnie nie będzie , życzę super odlotowych wakacji Yahoo

bye bye

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 15 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Sigma wybór chyba b. dobory. Ja byłam w hotelu Hotel Malikia Resort Abu Dabbab (2011 r.). Jeśli chodzi o rafę – super miejsce – po środku zatoki można było wypatrzyć żółwie. Pływaliśmy po obu stronach zatoki–wypływaliśmy dość daleko – ale nawet na bardzo płytkiej wodzie można było wypatrzeć okazy : skrzydlice, krokodyle ryby, rekina gitarowego.

Jeśli masz piankę to polecam zabrać - przy dłuższym pływaniu super się sprawdza, bo tam gdzie głębiej - woda już nie jest taka ciepła. Właśnie w Marsa podpatrzyliśmy u Włochów, że pływają w piankach – choć smażącym na plaży może to wydawać się trochę dziwne.

Wklejam zdjęcia – choć jakość nienajlepsza – ale zawsze to pamiątka.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 15 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia - macham - i życzę udanej wycieczki.  Odezwij się - jesli bedzie necik.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap