--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 4 godziny 25 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Umilka - to huśtawka, ale i tak było super. Myślałam, że trochę bardziej się będę stresować, bo wysokość, adrenalina i tak dalej - ale i tak było warto, a spece, którzy nas obsługiwali chyba zauważyli to, bo podobno bujali mnie najwyżej, wyżej niż facetów Biggrin

Apropo Bali, to czy z własnych doświadczeń możecie polecać jedzenia w mniejszych/przydrożnych barach i tego typu streetfood? Bo nasza przewodniczka mieszkająca od kilku lat na Bali, która na razie sprawdza się w 100%, raczej nam to odradza i sama wskazuje knajpki, do których ona chodzi i wcale nie są to najdroższe knajpy, a w innych przypadkach racszej była bardzo wiarygodna

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Umilka jeśli byłaś na pobycie dwa razy w tym samych hotelu to musi byc fajny. To jest kompleks kilku hoteli o róznym standardzie i oczywiście cenie . Który polecasz najbardziej.

basia35

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

basia35 :

Umilka jeśli byłaś na pobycie dwa razy w tym samych hotelu to musi byc fajny. To jest kompleks kilku hoteli o róznym standardzie i oczywiście cenie . Który polecasz najbardziej.

 

Zgadza się Basiu. My byliśmy w Neptun Village, leży pomiędzy dwoma pozostałymi. Mogliśmy korzystać z Neptun Palm Beach, a oni z naszego. Goście z Paradisa mogli z wszystkich trzech. I przychodzili do nas też na posiłki, bo we wszystkich było to samo. Natomiast standard podobno nieco lepszy w Paradisie. Nam w zupełności wystarczył Neptun. Dzieci nawet nie chciały słyszeć o zmianie na inny.

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

ssstu-6 :

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

mam pytanko do forumowiczów: "Czy mając jedynie przesiadką w Etiopi ,potrzebna nam będzie viza" !???

a jesli tak to jaka ?!!!

może ktoś "przerabiał " taki temat....

Radek:-)

Nie przerabiałam tematu, ale na stronie Ambasady Etiopii w Londynie są klarowne informacje na ten temat:

If you are passing through Ethiopia on to another destination, you will require a transit visa.

Please note that if you arrive at Addis Ababa Bole International Airport and have to wait a few hours for a connecting flight, providing you do not leave the airport or pass the Immigration Desk, you will not require a transit visa.  However, if you leave the airport for any length of time between flights you will require a transit visa.

Transit Visa Duration of Transit Fee 12 hours £20.00 24 hours £32.00 48 hours £40.00 72 hours £48.00 Double entry for no more than 24 hours £40.00
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest SRODA, 6 LUTY

Imieniny obchodzą: Amanda, Dorota Prezent Sun- 56

Nietypowe święta:

Międzynarodowy Dzień Zerowej Tolerancji dla Okaleczania Żeńskich Narządów Płciowych
Międzynarodowy Dzień Barmana

Dzień Boba Marleya
 
 

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Zmiana -na czele odliczanki jest teraz TADZIK !!! Yahoo  Party 2              

Podobny obrazTadzik - 241 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 222 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 213 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -208 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

Umilka  - 190 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 189 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia35 - 189 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 187 dni - wakacje na La Palmie         Podobny obraz

Tadzik - 122 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed  - 97 dni - majowe wakacje na La Palmie        Podobny obraz

Tadzik - 94 dni - wakacje w ulubionym hotelu Iberostar Lanzarote Park na ...Lanzarote      Podobny obraz    

Alamed - 83 dni - Trzy stolice bałtyckie Wilno Ryga i Talinn   Podobny obraz

Podobny obrazSigma- 81 dni -wszystkie barwy Yunnanu      Podobny obraz

Umilka  - 59 dni - Izrael i Jordania- zwiedzanie z dziećmi       Podobny obraz

Tadzik - 34 dni - zamiast WZP będą Malediwy        Podobny obraz

Sigma- 32 dni - powrót na Zanzi        Podobny obraz do wymarzonego hotelu       Podobny obraz

OkZygon - 20 dni - zerknąć na świat z wysoka czyli wyprawa do Nepalu 

 Jorguś -10 dni -Sri Lanka czeka          Podobny obraz

 Radek  9 dni  do wakacji w Kenii ."czy Chale Island dorówn Zanzibarowi ???" 

fragola-3 dni i spełnienie marzen w Birmie 

Dana- TO JUŻ JUTRO ! - wyprawa do Sudanu              Podobny obraz  Wszystko gotowe do wyprawy ?czy bedzie pełen spontan?

Umilka - TO JUŻ JUTRO ! - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz Spakowani ? Podekscytowani?

Ela - TO JUŻ DZIŚ !!!- Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obrazPięknego lata tej zimy Sun bespectacled

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Środę czas zacząć i najlepiej jakoś miło zakończyć Smile

Elu, trzymam kciuki za twoją podróż a szczególnie loty Molot 2 aby wam nic nie odwolali, poprzesuwali i wszystko odbyło się według planu i bez stresów Yes 3 Sama Kuba napewno was zachwyci

Umilko, ile was wa grupie będzie ? pewnie się już doczekać nie możecie ? A może spotkacie się z Daną na lotnisku? choć Dana pewnie bezpośrednio z UK leci..

Dana, jak ty lecisz do tego Sudanu powiedz . Jedna przesiadka czy wiecej ?

Do wyjazdu szykuje sie też pomału Fragola , Birma czeka Yahoo

Pozdrowienia dla tych forumowiczów co urlopują sobie teraz w różnych częsciach świata  Bye

Skoro kawy nikt ostatnio nie popija to zapraszam tym razem na śniadanko i to w pieknej scenerii !! tak na przekór naszej aurze Biggrin

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 19 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

Dana_N, dzięki jak nie wiem co !!! ; )

że też nie wpadłem na to aby skontaktować sie z ambasadą w Londynie...

...z uporem "bombardowałem" konsulat w Dublinie,który...nie odpowiadał ; )

ci "z Londynu" juz odpowiedzieli na mego maila,że...odpowiedzą niebawem ; ))))

...siemanko środowe Wszystkim !!! : )

p.s. "na wyspie" 12*C a odczuwalne...15...nie jest źle : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Witam jeszcze z domku. O 5 rano wyruszamy do Warszawy więc pakowanie już zakończone i powoli wybieram się do snu. Czy ktoś wie może, czy w Dubaju na lotnisku w nocy jest coś czynne? Będziemy tam od chyba 23 do  6 rano. 

Nie wiem Nelciu, ile nas będzie w grupie, pewnie dużo. Wiem jedynie, że pilotem będzieLeszek Kowalczyk.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Umilko, sklepy na lotnisku w Dubaju są w nocy otwarte. Pewnie nie wszystkie ,ale dużo.. i całkiem sporo ludzi. Jest więc gdzie zjeść czy coś tam  pooglądać i kupić

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Są jakieś  talony na jedzenie jak się jest na lotnisku powyżej 4 godzin ale dokładnie nie wiem jak to działa. Zwiedzaj i wypoczywaj Biggrin

basia35

Strony

Wyszukaj w trip4cheap