--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

to co kochani , zaczynamy nowy tydzień ? ostatni styczniowy..

Dla niektórych to będzie tydzien wyjazdowy Yahoo ja w czwartek, Jorgus w piątek a wkrótce potem Sigma. Każdy w zupełnie innym kierunku..

Mam dla was pozdrowienie od Andrew z Bari. Ciepło,słoneczko, fajnie Smile

Asia, Marakesz !!!! odgadłaś, brawo Good  a z pierwszej fotki nie rozpoznałaś ? Olejek arganowy dla ciebie , choć pewnie przywiozłaś sobie z Maroka ? jeśli tak, to będziesz miala zapas albo na prezenty

Radek, fajny "domek" Wklej wiecej fotek w swojej Irlandii i koniecznie ciacho kawę też

Dziś jedziemy w podróż do ...?

Znalezione obrazy dla zapytania singapur

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 15 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dzisiejsza zagadka to Singapur ale jeszcze tam nie byłam Sad Może jak odgadłam to w nagrodę dostanę bileciki do Singapuru żeby zobaczyć wszystko na własne oczy?  Biggrin 

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 15 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, jak tam przygotowania do wyjazdu? Spakowana czy wszystko jeszcze przed Tobą? Ja niestety zawsze pakuję się w ostatniej chwili chociaż obiecuję sobie, że zrobię to wcześniej, na spokojnie:)

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 47 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Singapur, też jak Mabro chętnie bym tam pojechała. Znajoma z poniedziałkowych ćwiczeń właśnie tam jest. Fajna fota no nie?

Obraz może zawierać: noc, fajerwerki i na zewnątrz

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Singapur super, byłam tam 1,5 roku temu przy okazji Malezji , Borneo i Brunei. Najbadziej utkwily mi w pamięci rzezby Catalano w Gardens by the Bay, bo mnie zawsze w miejscach przyrodniczych bardzo brakuje elementów kultury.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

mabro :

Nel, jak tam przygotowania do wyjazdu? Spakowana czy wszystko jeszcze przed Tobą? Ja niestety zawsze pakuję się w ostatniej chwili chociaż obiecuję sobie, że zrobię to wcześniej, na spokojnie:)

Mabro, pomału się już pakuję, bo u mnie to długi proces he he . Zawsze wybieram za dużo rzeczy i potem eliminuje. Niestety duże różnice temperatur powodują ,że muszę być gotowa i na lodowce i na ciepełko. Więc filtry i kostium sie przyda ale czapka i rękawiczki też Crazy

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 10 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko nowotygodniowe Wszystkim !!! : )

wiem,że sa na forum "zimolubni" i to dla nich jest moja fotozagadka ; )

...jak się nazywa i gdzie jest góra ze zdjęcia ???

jako smaczek dodam,że fotka jest..."z dziś" ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj jest: ŚRODA, 29 STYCZNIA 2020

Imieniny obchodzą: Aniela, Bolesława, Zdzisław, FranciszekDrinks

 

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej...

 Basia 35 -237- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 236  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 179 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 136 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -135 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 109  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

  Alamed- 104 dni- majówka na Sardynii    Znalezione obrazy dla zapytania: sardynia"

Umilka- 96 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Megizak- 86 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

  Sigma - 64 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 52 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 44 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 44 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 33 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 30 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Mrówka -18dni - SzusowanieWinter skifahren  0001  i tworzenie bałwanaXmass18 balwan boze narodzenie 76  w Val Gardenie  Podobny obraz

Alamed - 12 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma -  5  dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Jorguś - 2dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 3to już jutro !!!  -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

 

 

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

według prognozy, dziś i jutro ma padać w Wwie śnieg.. ciekawe , nie chce mi się za bardzo wierzyć w tą zimę he he

Mabro, jasne to piękny Singapur był na zdjęciu i wspaniałe ogrody Gardens by the Bay   Odgadłaś , brawo Yahoo Bileciki dla ciebie i mężą są twoje, miłej podróży. A może razem pojedziemy ? ja chętnie ponownie tam zawitam, bo krótko byłam

Asia, piękna fota z Sin !! Good Muzyczny show w ogrodach robi wrażenie. Mi się zdecydowanie bardziej podobał niż show na wodzie w marinie

Radek , zagadka wydaje się raczej trudna, jakaś podpowiedż pls

No dobra, to ja pędzę się przygotowywać do podróży,bo sto tysięcy rzeczy do ogarnięcia ale jeszcze na pewno wpadnę pózniej na chwilkę

miłego dzionka wszystkimYes 3

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 godziny 49 minut temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Koronawirus może pokrzyżować moje Filipiny Dash 1

Britsh-Airways już zawiesił loty do Pekinu i Szanghaju, mamy lecimy do HK tam jeszcze latają, no ale ...

Nel wybrałaś lepszy kierunek Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap