--------------------

____________________

 

 

 



SUPER CENA ! Przelot z Hamburga na Punta Cana za 1495 zł !wylot 26.11 powrót 10.12.2013

12 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
SUPER CENA ! Przelot z Hamburga na Punta Cana za 1495 zł !wylot 26.11 powrót 10.12.2013

Man in love ODLOTY - wt., 26 lis 2013

Wylot 12:00 HAM Hamburg TUIfly X39004 Cel podróży 17:25 PUJ Punta Cana 10 h 25 min   TUIfly | X39004 | 10 h 25 min Podróż powrotnaPOWRÓT  - wt., 10 gru 2013 Wylot 19:30 PUJ Punta Cana TUIfly X39005 Cel podróży 10:00 (+1) HAM Hamburg 9 h 30 min
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Cray 2

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bepi sio na Bali!!!! Jesuuu zamiast pisac to krejzolka lazurowa znowu lotów szuka Biggrin  ale super cenka  Good

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Karissku nie tylko Ty płaczesz.. Sorry 2 mój Szwagier kupił ten dokładnie  przelot tydzień temu, ale za 300 euro więcej na 2 osobach i On mi teraz tez rozpacza Dash 1 no to jest loteria..z cenami  i biletami  Boredom nigdy nie wiadomo kiedy je klępnąć ..ROFL

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

o kurcze,rzeczywiście peszek....ale to jak wróżenie z fusów te ceny  Dash 1

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

bepi :

Karissku nie tylko Ty płaczesz.. Sorry 2 mój Szwagier kupił ten dokładnie  przelot tydzień temu, ale za 300 euro więcej na 2 osobach i On mi teraz tez rozpacza Dash 1 no to jest loteria..z cenami  i biletami  Boredom nigdy nie wiadomo kiedy je klępnąć ..ROFL

kurde Bepi właśnie sobie pomyślałam o Marcinie... no ale to loteria z tymi biletami, nigdy się nie wie co będzie za chwilę

RobertRC
Obrazek użytkownika RobertRC
Offline
Ostatnio: 10 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Cena spoko

Od kilku dni pojawiają się dobre oferty z Hamburga.

Widziałem VIK Arena 14dni All za 860 EUR,  Bahia Princ PC 14 All za 900 EUR

Niestety szybko znikają.

Najlepsze oferty były z powrotem na Wigilię

Madziarra-M1 (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Madziarra-M1

Ja nic nie widzę. Żadnych lotów, hoteli, nic... Wink

RobertRC
Obrazek użytkownika RobertRC
Offline
Ostatnio: 10 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Hej

Sprawdzaj na Ltur. Pojawiają się od kilku dni wieczorami, ale szybko znikają.

Podobnie Meksyk. Widziałem kilka super ofert na grudzień z Frankfurtu (głównie Bahia)

Jeśli ktoś jest zainteresowany niech odświeża wytrwale w wolnych chwilach, wtedy może coś fajnego wyhaczy na koniec listopada, grudzień lub początek stycznia po Sylwestrze.

Tak atrakcyjnych cen jak podała Bepi na same loty ostatnio nie widziałem, ale pakiety ALL się pojawiały i pewnie jeszcze będą.

Bahia Tulum z Hamburga była 14dni All za 820EUR. Zniknęła w przeciągu 10 minut

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Madziarra-M1

takie cenki to nie ma minuty na zastanowienie , a powrót w wigilie czyli swiata w samolocie zawsze byly w super ofercie bede na taka polowac na przyszły rok bo w tym nie wytrzymała i kupiła Azje a miał byc last kupiony 3 dni przedwylotem w grudniu Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap