Filipiny z CT Poland

9 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 03 paź 2013
Filipiny z CT Poland

Czy ktoś był z tym biurem na objazdówce po Filipinach. Wylatuję 17 listopada 2013r. na 15 dni bardzo bym prosił o opinię. Serdecznie pozdrawiam Sigma001

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 1 dzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Nie znam

Taka kwota: cena: 5980 PLN + 1890 USD* jak na stronie, czy z jakiejś okazji??

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 03 paź 2013

Cena jest taka jak podałaś, czytałem o CT Poland w zwiazku z wyjazdami do Chin i były to w większości bardzo pozytywne opinie, natomiast innych kierunków nikt nie komentował, stąd moje zapytanie.Twój plan podróży robi wrażenie, ale nie mamy tyle urlopu, chcemy w pierwszym rzędzie obejrzeć same Filipiny, a później przyjdzie czas na plaże i cudowne lazurki zwłaszcza na Palawanie.

Pozdrawiam Sigma001.Dance 4

KaBe
Obrazek użytkownika KaBe
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cena masakra.. Jednak nie ma jak samodzielny wyjazd. My w 2 osoby wydamy mniej a zobaczymy wiecej miejsc i na wiecej dni.

sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 03 paź 2013

Nie jestem tak do końca przekonany, fakt że dopłacę 1000-2000 zł ale zobaczę naprawdę dużo i w pełnym komforcie przeloty samolotami,hotele 4*, itp Koleżanka była indywidualnie przez 3 tygodnie i wydała ok. 13 000 zł. i miała duże kłopoty z transportem, brak punktualności przesuniete terminy wypłynięcia promów i co najgosze jej kolega złapał malarię mimo Malaronu.
I wbrew pozorom ceny na miejscu dość wysokie zwłaszcza hoteli i hosteli.
Za rok przylecimy na pobyt na Palawan na 2 tygodnie i pełny relaks.

Serdecznie pozdrawiam zostało jeszcze tylko 3 tygodnie
Sigma

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 15 godzin temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Oczywiście , nie ma co się spierać o sposoby zwiedzania. Tu każdy ma swoje preferencje i tyle.... Argumenty za i przeciw zapewne znasz, decyzja Twoja.

Za rok ewentualnie przeczytasz nasze wypociny (Kasi/KaBe i może moje) i sobie polecisz na 2 tygodnie na Palawan taniej. Albo uznasz , że mieszkać w chatkach z bambusa nie chcesz i też będzie dobrze Biggrin

Jedno tylko - przed malarią fakt bycia na wycieczce zorganizowanej, zamiast na samodzielnej Was nie uchroni. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

---

----

Edit : Uff....przeczytałem program i kosztorys tej imprezy

Nie pojechałbym na to.  Po odjęciu lotów i transferów z tym związanych zostaje 12 dni. (do tego odpadają 2 dni na Luzonie w autokarze - 2 razy po 10 godzinna jazda do Banue i vice versa- juz zostaje 10 dni). Całe Banue/Batad to tylko spacer po tarasach ryżowych. Pobyt wypoczynkowy w Cebu Biggrin (to tak jak w Manili). jak ktoś chce zobaczyć palmy i czystą wodę , to niestety w ramach wycieczki fakultatywnej dodatkowo płatnej. Zwiedzanie Manili to zapchaj-dziura w programie. Kilka sklepów po drodze i wytwórni cygar - to zwyczajny sponsorowany shopping dla autokarów. Kompletnie bezsensowyny dzień do Puerto Princessa tylko po to by kolejnego dnia zobaczyć podziemną rzeke i wracać dalej.  W tym programie nie ma tresci. jest tylko skakanie, jeżdżenie autokarem , jakieś muzeum i kościół oraz sklepy po drodze. Prawie wcale nie ma tam Filipin. Cena .... koszmar - 12.300 zł/osobę + dodatkowe wydatki.

Wiem, wiem , marudzę  i wiem że to nie dyskusja o preferencjach. Nie wnikam Biggrin  To nie dla mnie , ale ja się nie znam....

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 03 paź 2013

Może coś wyjaśnię, wyjezdżamy z biur podróży między innymi dlatego że wraz z żoną zbliżamy się do pięćdziesiatki, język angielski znamy słabo,nie podrózzujemy z placakami,  poza tym stać nas na to i tyle. W lipcu wykupilismy z firmy Sigma Travel wyjazd 9 listopada 2013r. do Wenezueli, ( znamy hiszpański) na początku października dostalismy informację o odwołaniu imprezy. W zwiazku zaplanowanym urlopem szukaliśmy coś na "szybkiego" , wybór padł na Filipiny - termin potwierdzony przez CT Poland. Obecnie z dalekimi wyjazdami jest śmieszna sytuacja przy objazdówkach, że w biurach pytam się bardziej o potwierdzone terminy niż o cel podróży. Filipiny braliśmy pod uwagę z FLUGO z Bydgoszczy i Rainbow, ale nie mieli wyjazdów w tym terminie. Rainbow żaden termin nie potwierdzony. Firma Sigma Travel oczekiwanie na rozwiązanie umowy wyznaczyła na dzień 10 października 2013r. moje nie precyzyjne stwierdzenie że wyjezdżam w dniu 8 października nie oznaczało zawarcia umowy. Obecnie zawarłem umowę z CT Poland i faktycznie wylatujemy 17-11-2013r. przez Londyn- Honkong do Manili.  Do do RobertaRC - strasznie zacietrzewiony człowiek,od raz chciał mnie wywalić z forum,  poza tym impreza z Rainbow Baśniowa Tajlandia super !!!!! Zwłaszcza z przewodniczą - Martą- krytyczne uwagi były do linii lotniczych o powrót,  a nie o imprezę do Rainbow .Tyle gwoli wyjaśnień, ponowne pozdrowienia dla Tomka ( świetna relacja z Wietnamu, Birmy i Indii - Tajlandii Adamańskie - świetne foty)i Momity- życzliwe duszyczki.

Pozdrawiam życzliwych Sigma

sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 03 paź 2013

Dzisiaj biuro potwierdziło wyjazd po informacjach z ambasady Filipin w Warszawie i Polski w Kuala Lumpur , nie występują żadne utrudnienia na przewidzianej trasie wycieczki, do pisma informujacego załączono pisma z ambasad. Tak więc czekamy do niedzieli i w drogę.Dance 4

sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 03 paź 2013

Wyszukaj w trip4cheap