--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33621 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witajcie,

Powróciłem z Seszeli w zeszły piątek i niemal prosto z podróży poszliśmy na świetne wesele mojego jedynego chrześniaka. Po zabawie do białego rana ... w sobotę o 13:00 były poprawiny do późnego wieczora. A wczesnym rankiem w niedzielę pojechałem po psy, bo do 8:00 musiały zwolnić pokój w hotelu. I po tym całym maratonie od poniedziałku mam szaleństwo w pracy ...

Szeszele mieliśmy super udane i jak tylko trochę się ogarnę, to wrzucę jakieś fotki i skromną relację ... bo tak naprawdę byliśmy na jednym Seszelu Silhouette Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

ło matko Tadzik ale fota !!!! po prostu cudo Good wyspa chyba zjawiskowa ..

Witamy cię po powrocie i czekamy na te piekne widoczki . Pokaż pls  i wyspę i hotel

Jak pieski ? grzeczne były ?

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Na pieski trochę skargi były Crazy

A i wyspa i hotel bez zarzutu - pierwsza klasa Biggrin

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 5 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Nel :

Zapraszam do kolejnej zagadki, dziś mocno pachnie starożytnością

Nel, tendencyjne zagadki dajesz Biggrin 

Jakoś nikt się nie wyrywa do odpowiedzi, więc wyjątkowo ja odgadnę, bo dopiero co miałam ten widok przed oczami - to starożytne Baalbek w Libanie, olbrzymie kolumny świątyni Jowisza z okresu rzymskiego (aktualnie lekko przesłonięte rusztowaniami Sad )

Przez te ośnieżone, choć teraz już nie tak mocno jak na zdjęciu, góry też przejechaliśmy, nawet spotkaliśmy bałwanka 

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 17 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Trina, skrobnijcie z Daną wrażenia z podróży, bo miejsca chyba ciekawe i mało odwiedzane.

Tadzik widoczek mega! Czekam na więcej.A pieski mają super fantazję, w końcu na urlopie musiały się wyluzować.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 17 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Od maja wznowiłam w biurze akcję picia wody z miętą i cytrynką. Przynoszę mięte i robię kolegom kilka porcji. Dzisiaj z czarnym dodatkiem.  A tak prezentują się czarne maliny w ogrodzie.

Może ktoś z wad chętny na taki napój.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest  PIĄTEK 28 CZERWCA 

Imieniny obchodzą: Ireneusz, Leon Xmass14 boze narodzenie 50

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz SIGMA !!! Yahoo  Party 2      

  Podobny obrazSigma - 279 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Basia 35-  260 dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 220 dni -Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Basia 35-  183  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Radek- 165 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 155 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-144  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 106 dni -kolejne podejście do  Parków Narodowe Chin- Góry Żółte ,Zhangjiajie , góry Tianmen (Brama do Nieba)         Podobny obraz

Tadzik - 99 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 80 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 70 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -68 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 48 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 48 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 47 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 47 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 46 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Podobny obrazRadek- 29 dni- aby..."przewietrzyć się" na Fuertaventurze           Podobny obraz

Nelcia - 26 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

  Podobny obrazFragola-  16 dni -spontanicznie boskie Buenos,Iguazu,Rio i Parapaty                   Podobny obraz

Alamed -  10 DNI -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

 Podobny obrazFragola-  2 dni -tygodniowy wypad na Korsykę         Podobny obraz

 

       Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek

i piąteczek juz przyszedl a przed nami na horyzoncie ..weekend Yahoo

Dana, Trina witajcie po powrocie !! Preved Cieszę się,że wyjazd udany i fajnie,że pokażecie nam ten mniej znany a przecież tak ciekawy kierunek świata.

Trina oczywiście nie miałaś problemu z rozpoznaniem zdjęcia ha he . Wygląda na ciekawe miejsce. Bałwanek w Libanie Xmass18 balwan boze narodzenie 76 ? to ci dopiero niespodzianka . Nagrodą dla ciebie jest piękna plaża, bo wiem,że ci się teraz marzy..

Fragola,zgadzam się w naszej, starej Europie jest mnóstwo pieknych miejsc , tych mniej znanych tez sporo. Korsyka jest wciąż jednym z nich a szczególnie właśnie góry..skoro nie ma w programie, to może ci uda na własną rękę pochodzić, jesli macie nocleg w górach ? a ten przejazd kolejką przez góry jest w programie ? bo wtedy nawet bez wysiadania mnóstwo pięknych widoczków

Asia, jak smakują te czarne maliny ? Napój wygląda super i pewnie jest mega orzeżwiający ! mnóstwo masz tych malin w ogrodzie

Tadzik, pieski w akcji he he , one tam chyba nieżle szaleją w tym hotelu. Przyjmą je na kolejne wakacje ? Biggrin

Basia 35 , odezwij sie pls ,jak Dominisia ? wszystko gra, drinking i relaxing ? Sun-smilie water  001

 Kolejna "tendencyjna" jak to Trina okreśiła zagadka...  Girl crazy

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 17 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia, czarne maliny nie maja smaku ani malin, ani jeżyn. Słodkie, ale bez wyraźnego smaku. Są super tak do poskubania w ogrodzie, ale na przetwory się nie bardzo. Owocują wlaśnie teraz, ale krótko, zaraz sie skończą.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 4 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Asia-A :

Nelcia, czarne maliny nie maja smaku ani malin, ani jeżyn. Słodkie, ale bez wyraźnego smaku. Są super tak do poskubania w ogrodzie, ale na przetwory się nie bardzo. Owocują wlaśnie teraz, ale krótko, zaraz sie skończą.

Wow, super twoi koledzy z Tobą mają, myslę,że to doceniają Pleasantry

a czarnych malin jeszcze nigdy nie widziałam, nawet nie słyszałam o ich istnieniu.

Jako element dekoracyjny do tego napoju- super 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap