--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33623 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel :

Fragola,zgadzam się w naszej, starej Europie jest mnóstwo pieknych miejsc , tych mniej znanych tez sporo. Korsyka jest wciąż jednym z nich a szczególnie właśnie góry..skoro nie ma w programie, to może ci uda na własną rękę pochodzić, jesli macie nocleg w górach ? a ten przejazd kolejką przez góry jest w programie ? bo wtedy nawet bez wysiadania mnóstwo pięknych widoczków

 

 

To jest objazd dookoła wyspy i z opisów wynika, że piękne widoki będą. Morze i góry. Ta Korsyka była mocno spontaniczna, jadę sama. Takie rejony to dla mnie chillout.

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witam wieczorową porą,

Tyle miałem ostatnio wrażeń, że z tego wszystkiego zapomniałem Wam powiedzieć o moich nowych rezerwacjach poczynionych w tzw. międzyczasie Wink

A mianowicie zaraz po sylwestrze jadę trzeźwieć 3 stycznia zaś na Zanzibar ... a na 7 marca zabukowałem ponownie Malediwy, tym razem Atol Południowy Biggrin
I co tu dalej planować ... ?  Crazy

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest  NIEDZIELA 30 CZERWCA 

Imieniny obchodzą: Emilia, Lucyna, Władysława Xmass14 boze narodzenie 50

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz SIGMA !!! Yahoo  Party 2      

  Sigma - 277 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Podobny obrazTadzik - 251 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35-  258 dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Sigma - 218 dni -Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Podobny obrazTadzik - 187 dni - wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35-  181  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Radek- 163 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 153 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-142  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 104 dni -kolejne podejście do  Parków Narodowe Chin- Góry Żółte ,Zhangjiajie , góry Tianmen (Brama do Nieba)         Podobny obraz

Tadzik - 97 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 78 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 68 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -66 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 46 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 46 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 45 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 45 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 44 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Podobny obrazRadek- 27 dni- aby..."przewietrzyć się" na Fuertaventurze           Podobny obraz

Nelcia - 24 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

  Podobny obrazFragola-  14 dni -spontanicznie boskie Buenos,Iguazu,Rio i Parapaty                   Podobny obraz

Alamed -  8 DNI -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

 Fragola-  TO DZIŚ !!! -tygodniowy wypad na Korsykę         Podobny obraz Udanego spotkania z Napoleonem Biggrin

 

       Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

dziś wielki powrót upałów , pamiętajcie o piciu dużej ilości płynów, najlepiej wody 2-3 litry Ssun-smilie water  102

Tadzik gratulacje kolejnych podróży !! Yahoo Dzis podwójny wskok , super . Pytasz się co dalej planować ? to bardzo przyjemny "problem" he he .....Może froumowicze podpowiedzą ci kolejne kierunki , wiedząc mniej więcej co lubisz. Ja zarekomenduję Karaibki, jest przecież tyle różnych pięknych wysepek. A jesli jeszcze dalej to może Hawaje , tylo tam wiza potrzebna..

Podobny obrazTadzik - 187 dni - wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Podobny obrazTadzik - 251 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Fragola, mnóstwo fajnych wrażen na Korsyce !! to piękna wyspa na pewno ci sie spodoba . Odpoczywaj aktywnie i relaxuj się na maxa, full chillout , bo tego teraz potrzebujesz prawda ?szczególnie że kolejna podróż wkrótce   .. Molot

Ostatnia zagadka trudna tak ? to dzis podpowiedż ..to kraj , w ktrym niedawno była nasza forumowiczka. Relacji jeszcze nie ma,ale będzie i dobrze, bo ostatnie zamieszki w tym kraju zamkneły wyjazdy turystyczne pewnie na długo.. Sad

Znalezione obrazy dla zapytania sudan atrakcje turystyczne

miłej niedzieli wszystkim Beach

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 23 godziny 19 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Nie wiem, co wy robiliście wczoraj wieczorem/ w nocy, ale ja wyglądałam właśnie tak:

Brałam udział w 2. Nocnym biegu radia wrocław. Tak samo jak rok temu, wzięliśmy udział całą grupą biegową, którą biegamy sobie prawie każdej niedzieli.

Celem nie było wygranie, bo na to nie było szans ale i tak udało mi się wybiegać całkiem fajny czas, lepszy niż zazwyczaj biegam

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Basiu, gratki !! zuch dziewczyna  skoro biegasz co tydzień, jeste pełna podziwu !!! a zdjęcie pierwsza klasa Good

Fajnie,że nocą bo chłodniej przynajmniej . To o ile czas poprawiłaś ?

Mama pewnie dumna ? Heart

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 23 godziny 19 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Było całkiem przyjemnie, zwłaszcza że trochę trasy było nad ślęzą.

Czas miałam prawie 37 minut, rok temu miałam 36, ale tam zdecydowanie przedobrzyłam i ledwo doczłapałam się do mety.

Normalnie biegam ok 40-45 minut, bo moja grupa nazywa się Slow jogging i nam nie zależy na czasie Wink

Mama dumna, była na całym biegu, tata z resztę też. Nawet w połowie trasy miałam doping w postaci mojej chrzestnej i jej mamy

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 13 godzin 11 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...Basia.A "mkniesz jak szalona" ; )))

Tadzik,a podziwiam za..."powracanie" !!! my sie zawsze odgrażamy,że wrócimy i...zawsze skusi nas "cuś nowego" ; )))

...na fotozagadce Sudan _Meroe ,a "na wyspie" rozpoczął sie sezon pływania po kanałku ; )

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, Sudan odgadłeś .... zaimponowałeś mi , duże brawa dla ciebie Clapping Clapping Clapping 

Skoro tak, to nalezy ci się niezły prezent.. prywatny molocik da radę ? abyś razem z Basią mógł w każdej chwili wsiąść i przenieść się w wymarzone, cieplutkie miejsce , jak morski klimat daje wam do wiwatu

     Znalezione obrazy dla zapytania prywatny samolot wnetrze

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

ssstu-6 :

Tadzik,a podziwiam za..."powracanie" !!! my sie zawsze odgrażamy,że wrócimy i...zawsze skusi nas "cuś nowego" ; )))

Wiesz, na początek stycznia planowaliśmy standardowo Sri Lankę ... ale w obecnej sytuacji musieliśmy zmienic plan Sad No i ak mam odkrywać jakąś nową np. Jamajkę (vide Twoja relacja), to wolę wrócić na sprawdzony Zanzibar Crazy

A Malediwy, to po prostu czysta okazja, której nie wypadało przegapić. Taka cena jaką zapłaciłem zdarza się tylko raz na otwarcie nowego hotelu RIU i pewnie już więcej na malediwski domek na wodzie już sobie nie pozwolę Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap