--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Halo halo, Nelciu przeczytałam Twoją wiadomość i odpisałam, ale po naciśnięciu przycisku wyślij, pojawił się error. 

Już za kilka dni do Was powracam. Zdrówko ok, tylko pracy full. 

Mam już dla Was niespodziankę, skręcam ostatni film z Jordani. Biggrin

megi zakopane

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 36 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, a jak tam paszport i walizka przygotowane, bo dobry humor to zawsze masz pod ręką. Jakie ubrania szykujesz, będzie ciepło? Wylot rano?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Cześć podróżnicy Ssun-Flower4You

mamy połowę tygodnia , więc juz pomału z górki do weekendu .. tylko gdzie te upały ??

Choć u mnie weekend zaczyna się już.... jutro Yahoo jakieś tam jeszcze ostatnie przedwyjazdowe szlify i będzie fruuuuuu. Kurtki przeciwdeszczowe jak nigdy spakowałam dwie , na zmiane , prognoza na razie mocno deszczowa Dash 1 a jeszcze niedawno tam upały były

Asisko, jasne,wskakuj do walizy. Mam 23 kg bagażu, dasz radę ? jak zdrówko , wciąż reha ? Trochę mnie pocieszyłaś z żaglami, choć troche wiatru też trzeba , bo na samym silniku to bez frajdy. Łajbę już widziałam na filmie, zajefajna Preved

Mamy dziś dwie nowe podróże na odliczance :

Podobny obrazDana i Trina -89 dni -  wspólny wypad do Jordanii       Podobny obraz

Dziewczyny, ale fajnie wykombinowałyscie Good Czy jedziecie na własną rękę tym razem ? Widać ,że po wizycie w Libanie ten rejon świata bardzo wam przypadł do gustu . Na jak długo sie wybieracie ? Mam nadzieję,że Megi ruszy z relacją to byście miały idealny przewodnik

Podobny obraz Margerytka- 16 dni - Papua Nowa Gwinea -jeszcze tam mnie nie było Yahoo        Podobny obraz

Margerytko , cieszę się bardzo ,że jesteś z nami i to nie tylko "z daleka" Heart  WOW ale wyjazd !!!! no powiem ci ,że kierunek rewelacja. Za mną też chodzi Papua jedna i druga ale u mnie marzenia a u ciebie konkrety . Taki mąż to prawdziwy skarb he he . Czy to ta wycieczka z Rainbow ? oglądałam ją i brzmi bardzo, bardzo ciekawie.Opinie też są doskonałe. Przetrzesz ten kierunek , oczywiście pod warunkiem ,że cie te ludojady nie Pancake he he . Mam nadzieje,że pokażesz nam ten koniec świata ? bo wiesz,  ja jestem bardzo zainteresowana. Kiedy jedziecie do Gambii i Senegalu? to wrzuce na odliczanke. Wycieczka super , tylko warunki trochę hard core, więc trzeba mieć odpowiednie nastawienie

Glasvegas, fajnie ,że przetestujesz coś nowego , bo ta miejscówa zupełnie nieznana. Super , że priwy miedzy nami już dzialają Yes 3 To czekamy na twoją Au ?

Radek, zagadka ciekawa. Czy to nie jakaś wyspa w Polinezji ?

Asia, te olejki to ostatnio u nas ostatnio w modzie. Podobno bardzo zdrowe dla skóry, Sama sie skusiłam i czekam z niecierpliwością  na ...odmłodnienie Biggrin

Zagadka od Radka wciąż nieodgadnieta wiec ja stawiam margerytkową kawe

 

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 12 godzin 3 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

ssstu-6 :

....heh, czy "zagadkowa fotka" nie przedstawia Muzem Romantyzmu w Opinogórze !???

dziewczyny mnie podbudowały opiniami o plażach na Fuercie,thx !!!

...a co do rozbieżności w "kozim temacie" to  mogą one wynikać z..."turystycznej ewolucji"

już wielokrotnie spotkałem sie z rozbieżnymi opiniami co do "naturalności" danych miejsc, dawniej "coś tam,gdzieś tam było "naturalne i za free",a teraz jest...mniej prawdziwe i płatne ; )))

...teraz pozwolę sobie was odpytac o lokację ze zdjęcia" Co to i gdzie to",tu dodam że: chcemy KONIECZNIE sie TAM z Basią wybrać i...jeszcze "do wczoraj" nie wiedzielismy że TAKIE miejsce istnieje ; )))

siemanko popólnocne Wszystkim !!! : )

sstu-6, Gratulacjony!!!n oczywiście to Opinogóra z Muzeum Romatyzmu!  Brawo!!!  Give rose

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Megi, czekamy więc na relację z filmikami Girl crazy Dla Dany i Triny będzie jak znalazł , a dla nas też  oczywiście

Wyslalam ci info na priva . Nie można używać funkcji reply, bo wtedy wiadomość ginie ..Tzreba pisać nową wiadomość za każdym razem

Asia, w walizce jeszcze nie,ale rzeczy już wybrane i przygotowane . Do środka ( razem z Asisko Biggrin ) wskoczą w drugiej połowie dnia. Lot z Wwy niestety bardzo z samego rańca, więc nie pośpię. Potem nietety ładnych parę godzin ( ok 4,5 g) czekania we Frankfurcie, bo nie mam całej podróży na jednym bilecie. We FRA musze wiec odebrac bagaż i na nowo wejśc na lotnisko. Po odprawie spotykam się z koleżanką , bo ona leci z Berlina i dalej już razem 

No trip no life

glasvegas
Obrazek użytkownika glasvegas
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

Nel. Oczywiscie Australię muszę odkopac i wgrac na google, postaram sie zaczac relacje jeszcze przed wyjazdem.

Widzę piekne kierunki na odliczance. Papua Nowa Gwinea wow zupełnie nieznany mi rejon porocz rajskich wysp Raja Ampat. 

Nelcia, udanych wakacji na Alasce. 

Not all who wander are lost.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Glasvegas, dziekuję bardzo. Mam duże oczekiwania , mam nadzieję ,że się nie rozczaruje

Byłeś na Raja Ampat ? to podobno super miejsce pod katem świata podwodnego

To już daje lajka za Au Good

No trip no life

glasvegas
Obrazek użytkownika glasvegas
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

Nie byłem, chociaz ostatnio byly super promocje Qatarem I Garuda do Sorong w Papui. Ceny były kuszace. Raja definitywnie jest na mojej liście. Swiat podwodny podobno oszalamiajacy. 

Not all who wander are lost.

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Udanej podrozy i spokojnych lotow Nel.Tylko sie z miskami Grizzly o lososie tam nie bij lepiej  Acute Wink

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Dana i Trina mam coś dla Was?

Póki nie znajdę czasu aby coś opisać polecam moje filmy, ale ten zwłaszcza musicie tam być. 

Wadi Rum obowiązkowo

Petra

Czasami wieczorem znalazłam czas, aby to skleić do kupy. 

megi zakopane

Strony

Wyszukaj w trip4cheap