--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 2 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dana, strzał bardzo dobry, bo faktycznie ten w NZ jest podobny ,ale ten na fotce jest na innym kontynencie ..

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

W Anglii rzeczywiście wczoraj nastąpiło luzowanie lockdownu według podanego wcześniej planu. Najbardziej ciesza otwarte w końcu po trzech miesiącach sklepy, ale nie zauważyłam, żeby się wszyscy jakoś na nie rzucali. U mnie nawet do Primarku nie ma kolejki. Zastanawia inna, smutna rzecz. Niestety wiele firm nie przetrwało pandemii... i na głównej ulicy mojego miasta widać takie obrazki. Yours, Bonmarche...to były bardzo lubiane sklepy tutaj. Będzie ich brakować Sad

Nie wiem czy puby już się pootwierały, nie widziałam żadnego czynnego, ale może otwierają dopiero wieczorem.

Co do śmierci Księcia Filipa, to tak, jest smutek i żal, w niektórych oknach wywieszone flagi. Anglicy uwielbiają rodzinę królewska, a teraz, po obejrzeniu "The crown" ta miłość jest jeszcze większa.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 2 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

      Good-morning 

Dziś jest ŚRODA

  14 KWIETNIA

znak zodiaku: BARAN

Imieniny obchodzą

BerenikaJustyna 

 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 219 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 182 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 140 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 126 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 108 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 95 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-58 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-49 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -49 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 31 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -15 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

Miłego dnia 8

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 2 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam was w środku tygodnia i nie przejmujemy się tym ,że jest 2 C i pada śnieg z deszczem Biggrin

Od razu więc zapraszam was na pyszne i bardzo oryginalne śniadanko a zaraz potem na moją ulubioną kawkę Latte własnej roboty . Na pewno humor się wam od razu poprawi  Preved W taki dzien trzeba sobie dogadzać ..

 

 Majówka się pomału zbliża , czy planujecie jakieś wyjazdy zagraniczne czy krajowe The-world-in-your dłuższe czy jednodniowe ?  Miejmy nadzieję,że chociaż pogoda nam dopisze i pozwoli na odpoczynek 

 Dana, myślę,że niestety wiele sklepów, knajp ,siłowni etc nie przetrwa pandemii.Jedni zamykają a inni otwierają  . W Wwie na poczatku lata odpala restaurację Robert Lewandowski ze wspólnikami. Ciekawe czy będzie to prawdziwy  hit ? 

Restauracja Roberta Lewandowskiego w Browarach Warszawskich. Będzie gotowa na lato. Wnętrze robi wrażenie | Warszawa Nasze Miasto

Uszy do góry kochani, to będzie dobry dzionek Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 4 godziny 2 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Wiecie dlaczego nie ma wiosny? Właśnie dowiedzialam się w necie Biggrin

Może być komiksem przedstawiającym tekst

Nel w Warszawie wiosna już jest (wypuścili? Biggrin ). Kawka na łonie natury.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 2 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, w Wwie niestety zapanowała zima Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Fotkę robiłam w innej epoce Sad  kiedy była piękna wiosna czyli w niedzielę 

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 4 godziny 23 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nel, Twoja kawusia z krokusikami - wiosennie śliczna! Give rose ;

he he.. u mnie w niedzielę było nawet "otwarcie sezonu kawkowego" na tarasie - tak było pięknie cieplutko i wiosennie  Sun-smilie girl  031

ale w poniedziałek, ten sezon- zamknęliśmy  Crazy bo aura od 3 dni... wrr....  Couple-in-the-rain-smiley

Przy pięknej niedzielnej pogodzie - poszłam nad staw i znalazłam tam jednak niezaprzeczalne "zwiastuny" wiosny Preved - "moje" żaby moczarowe wylazły z zimowych domków, samczyki przebarwiły się na niebiesko -  i.....  uprawiają tam ostro "gruppen-sex"  Ssun-500plus  Laugh 1

i widać, że nie próżnują, bo wszędzie w stawie pływa na wodzie lub tuż pod wodą- żabi skrzek! Preved więc będzie całe przedszkole moczarowiątek Biggrin

a wracając do zagadki- dla mnie to są chyba te słynne gorące jeziorka w PN Yellowstone w USA  Pleasantry

Miłego wieczoru! 

Piea

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 godziny 39 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

      Good-morning 

Dziś jest CZWARTEK 

  15 KWIETNIA

znak zodiaku: BARAN

Dziś Swiatowy dzień trzeźwości 

oraz 

Swiatowy Dzień Sztuki 

Imieniny obchodzą

Anastazja, Cezary, Abel, Piotr, Tytus 

 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 218 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 181 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 139 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 125 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 107 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 94 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-57dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-48dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -48 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 30 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -14 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

Miłego dnia 8

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 2 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

kontynuacja zimy CD niestety,o tyle lepiej,że choć przynajmniej nie pada snieg tylko deszcz i jest ze 3C cieplej . 

Piea, o tych słonecznych kawkach na tarasie na razie trzeba zapomnieć.Mam nadzieję jednak,ze nie na długo skoro żabki tak szaleją ,że juz żłobek i przedszkole masz pod nosem he he . To masz całkiem niezłe koncerty wieczorami .

A zagadkę oczywiście idealnie rozszyfrowałaś Good to jest właśnie Yellowstone w US. Tak i ja bym się chętnie tam wybrała, zresztą gdziekolwiek Biggrin To co ,wrzucisz teraz ty  jakąś zagadkę ?

Bajka, dzieki za odliczanie Yes 3 Jak  Nela ? Ja tak bardzo tęsknię do swojej Nelci Heart Mam teraz troche przez przypadek ( przyszły do nas) dwa słodkie,ale bardzo różne Katzen-smilies- 0002 i je obdarowałam miłością ..

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 godziny 39 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Nelu nie widzę foto Girl cray 2

Hmm ciężko mi powiedzieć, bo te pogody takie ciągle są do bani, niby nie dyszy czyli duszności minęły, ale często nie chce chodzić na spacerze tylko tak się pokłada... Czekam na poniedziałek i co powie kardiolog, bo ten wet co to rozpoznał to taki zwykły wet a ta babka taka niby pasjonatka kardiologii, zobaczymy jak ona tak naprawdę oceni jej stan.... Trochę się boję bo wyjazd coraz bliżej, ale mam nadzieję że będzie ok. Wiesz u mnie to był duży cios bo ona to nie tylko towarzysz codziennosci ale i praca. Ja pracuje z nią w przedszkolach integracyjnych. Teraz mam zajęcia pod koniec marca, też nie wiem co dalej, bo dwa trzy zajęcia mogę poprowadzić tak, że nela będzie w zasadzie  jak manekin do podziwiania tylko leżeć i pachnieć, a ja będę pracować i na koniec ewentualnie dzieci jej dadzą na roczce smaczki. Ale na dłużej to nie wiem.... Nie wiem czy po wakacjach będzie mogła jeszcze chociaż w jednym ośrodku pracować czy nie.... I co dalej czy adopcja drugiego psa i powoli wprowadzenie go na jej miejsce, ale czy dam radę dwa duże psy w czym jeden senior chory, czy może jakiś spaniel, ale to też szczenie odpada bo by nele męczylo.... Naprawdę nie wiem co dalej.... A mój coaching zanim się po covid rokreci to potrwa.... Nie chce zostać z chorym psem i dodatkowo bez pracy, bo wtedy czarna dziura .... 

No nic ja dopinam dziś wyjazdowe rzeczy. Ugaduje ostatecznie terminy noclegów i auto. Bo w sumie będzie spanie w 5 miejscach. Najpierw Ateny, bo lot mamy z pauza. Potem 2 dni naxos agia Anna potem w nocy prom na amorgos i tam aegiali 5 nocy potem 4 w chora na górze amorgos, potem prom spowrotem na naxos i 3 noce w agios Prokopios. Piszę nazwami bo miałaś lecieć na naxos to może kojarzysz...

Miłego dnia życzę i oby do wiosny... Tej prawdziwej Sun bespectacled  Sun-smilie girl  031

Strony

Wyszukaj w trip4cheap