--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33625 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 2 godziny temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry

na razie mocno mglisto,ale przed nami jeszcze bardzo ciepły, słoneczny dzionek Sun bespectacled Korzystajmy z pieknej aury bo temperaturowo 2 z przodu możemy juz w tym roku nie zobaczyć. Idzie do nas wkrótce chłodniejsze powietrze ..

Poczęstowałam was dziś na powitanie bukietem z czosnku Biggrin Zbliża sie czas przeziębień, więc przyda sie w każdym domu. Zażywacie ? 

Asia, ale aktywnie u was ! Piękne kolaże, widać ,że sporo oglądacie i zwiedzacie . A kawociastko było ?

Piea, nie wybyłam niestety..życie mnie dopadło i miałam bardzo, bardzo cięzkie dni. Odszedł na zawsze jeden z członków naszej rodziny Katzen-smilies- 0002 Cray

  Ale fakt, coś tam knuje tzn wracacam na nowo do knucia..Tym razem jednak , raczej sie dopasowuję do znajomych, więc nie będzo to na pewno żaden objazd, Może coś tam się uda Sun-smilie water  001 Cieszę sie, że wyjazd pomimo obaw,tak ci fajnie wypalił i jesteś zadowolona. To ja wybieram Porto, bardzo lubię od czasu do czasu. Już sie twoich portugalskich opowieści nie mogę doczekać 

Ale zagadkowo zrobiło sie na forum , fajnie Yes 3 Papuas pięknie odcyfrowałeś mapę Good tak, ta masa wysepek to oczywiście była Indonezja. Ale ruchanki z fiutem to hit he he . Może fiut to jakieś nadzienie ? 

To kolejna mapowa zagadka. Zaznaczony na czerwono kraj to ?

Pięknego dnia wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 1 godzina 36 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Zarówno ruchanki, jak i fjut zostały wpisane na listę produktów regionalnych. Z tym, że pierwsze w województwie pomorskim, a drugie w kujawsko-pomorskim. Technicznie rzecz biorąc, są to racuchy drożdżowe polane melasą. Co do genezy samej nazwy, jest kilka teorii. Jedna z nich mówi, że ciasto musi być dobrze wyruchane czyli wyrobione. Druga odnosi się do pracy drożdży, które ruszają ciasto. 

ROFL

Nelu bardzo mi przykro, ściskam mocno Heart

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Bardzo mi przykro Nel,ale jestem pewny,ze mial u ciebie wspaniale zycie.

Kraj to oczywiscie Argentyna z boskim Buenos Aires(domyslam sie,bo nie bylem).

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 1 godzina 36 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Dzień dobry!Ssun-Flower4You

Dziś jest CZWARTEKParty, 16 września 2021r.

 

Imieniny obchodzą : KamilaEdyta, Kornel

Margerytka - 150 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 134 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

Dana - 64 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 27 dni - do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Alamed - 22 dni - Karpackie połoniny jesienią  

NEW ! Bajka- 20 dni Bory tucholskie - dalsze ładowanie akumulatorów przed zimą   Bory Tucholskie: atrakcje, jeziora, park narodowy. Przewodnik po Borach  Tucholskich - Radio ZET

Asia - 4 dni - dwa dni służbowo z atrakcjami w Płocku 

Jorguś - 2 dni - Wyspy Jońskie   

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Nel - jakiś fajny wyskok wczesną jesienią , może rejsik na Splendidzie? ? Boat in the wind

Margerytka- krótki wypad w Bieszczady ? na pewno się uda Ssun-pedalek

achernar51swiat – tygodniowy urlop w drugiej  połowie października: dwie opcje - Spitsbergen z kolegą lub Podlasie  z żoną Biggrin

 BESTY.pl - Miłego dnia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 2 godziny temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry, 

od dziś na czeka mix pogodowy .. trochę deszczu mogą być burze ,ale jeszcze wciąż ciepło . Parasole się raczej przydadzą Sun-smilie girl  246

Na obudzenie i pobudzenie mam dla was  Ssun-coffee ,ale jak widać nie tylko my ludzie kawkę z rana popijamy 

Asiu, czy i to ciebie opady dotarły ? może jeszcze dziś aura bedzie wam sprzyjać na chodzenie po górach 

Margerytko, czy twój Ssun-pedalek  wypad w Bieszczady juz pewny ? jedziesz ?

Cienkibolek powiedz co tam knujesz wyjazdowo  The-world-in-your ? bo nie chce mi się wierzyć ,że nic ..

Huragan, jasne ten długi kraj na mapie to Argentyna, brawo TY  *clapping" Jeszcze uda ci sie tam kiedys wybrać..

Dziś nietypowa bo "ubraniowa" zagadka. Z jakiego kraju pochodzą takie stroje regionalne z charakterystycznym, wełnianym  kapeluszem ?

Wesołego dzionka Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 22 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witajcie. Wczoraj piękna pogoda. Byliśmy w Kudowie, w Zieleńcu, na Orlicy (wieża widokowa) i Torfowiskach pod Zieleńcem.

Dzisiaj troche pochmurno . Mąż pojechal na rower (wypożyczy w Kudowie elelktryka), my na spacer Polanicy i może kawociastko.

Buziaki

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 1 godzina 36 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Dziś nietypowa bo "ubraniowa" zagadka. Z jakiego kraju pochodzą takie stroje regionalne z charakterystycznym, wełnianym  kapeluszem ?

Nelu te kapelusze to w Schwarzwaldzie Hi

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 1 godzina 36 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Pisałam Amorgos więc skorzystam z okazji siedzenia przy laptopie i wrzucę Wam pare foto z naszego wyjazdu w Borych Tucholskie.

Tuż przy naszym ośrodku Wierzchy

Na terenie ośrodka była restauracja , pstrągi były pyszne Biggrin

Widok z wieży widokowej Trzebnica 

Jezioro Okonińskie Sun-smilie water  020

Aligator to czy pies ROFL

Ośrodek wypoczynkowy Wierzchy 

Jezioro Rybno 

      Nasz rowerzysta Lol

                                

                        Tleń Jezioro Żur

                            

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 22 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Bajka.Niestety żadnej foty nie widać Sad

My zrobilysmy z Basią  wycieczkę przez las do skałek. Po drodze nazbierałysmy troche pieknych podgrzybków. Spacer mial być krótki, ale trochę zeszło. Potem kawociastko w Bohemie Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 1 godzina 36 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Asiu dzięki za info, zapomniałam udostępnić album, teraz powinno być ok 

A grzybków całkiem sporo Good

Strony

Wyszukaj w trip4cheap