--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33625 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 24 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie sobotnio....  Ssun-Flower4You 

u mnie pogoda dzis wcale niezachęcająca.... coś kropi od rana i popaduje z przerwami  Couple-in-the-rain-smiley a mieliśmy w planach posprzątać trochę w ogrodzie po wczorajszym  Tymoteuszu  Shok , który zostawił nam niezły bałagan Swoon no cóż... może się wypogodzi..., znając życie to będzie to wtedy - kiedy mam "dzień pracy z biura" w grafiku  Girl crazy

Nel, dzisiejsza zagadka trudna... nic mi nie przypomina tej ciekawej skały! ( z profilu jak jakaś twarz!) ; no ni to Egipt, ni Jordania, ni Synaj, ni Izrael....  Unknw ale czaję, że to jakieś takie nieco "arabskie" klimaty, ewentualnie gdzies w Afryce...  ; może bardziej zorientowani sie wypowiedzą ?, ja nie znaju Nea 

 

no to zostawiam Wam kawkę Ssun-tea  i biegnę chyba po nastepną, bo ta aura dzisiaj - taka... jakaś kawkowa Blum

Miłej i pogodnej Soboty! 

Piea

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

niestety i ja sie przyczynie do "odliczankowego zubożenia" : (

prosze o usunięcie październikowego pobytu w Hong Kong,u : (((

ale,żeby zachowac równowagę poprosze również o wpis:

...88 dni do "Świąt pod palemką" czyli...Punta Cana raz jeszcze ; ) 

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 dzień 18 godzin temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Radek -Punta Cana nie jest zła Biggrin my w tym roku na Domiikanie bylismy piąty raz i właśnie padło na Punta Cana Smile wyjazd jak zwykle był udany Biggrin w listopadzie planujemy powrót na Seszele i musi się udać Biggrin ile mozna liczyć na to czy się uda 

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

..."Żelku", mnie najbardziej z tego "grudniowego planu" frapuje myśl czy...będzie "wysyp glonów" !???

wiele karaibskich lokacji "cierpi" ostatnio na ich nadmiar !!! czytałem,że meksykańskie Tulum to "prawdziwa katastrofa" : (

Punta Cama jest...nam znana. To był nasz pierwszy kontakt z karaibami,lat temu...ponad dziesięć ...

może jednak zimą "zielska" sa w stanie..."uśpienia" !???

tak po prawdzie,to ciezko znaleźć "świeże info" na ten temat...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 39 minut 57 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

zaglądam, bo chociaż w odliczaniu nie biorę udziału jednak ciekaw jestem rozwiązania zagadki, bo z pewnością przy takiej skale nie byłem  Biggrin

papuas

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 22 godziny 50 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry!Ssun-Flower4You

Dziś jest NIEDZIELA Party26 września 2021r.

Imieniny obchodzą :  CyprianDamianJustyna

 

Margerytka - 140 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 124 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

NOWOŚĆ !!! Radek-88 dni do "Świąt pod palemką" czyli...Punta Cana raz jeszcze ; ) 

Alamed - 12 dni - Karpackie połoniny jesienią  


 Bajka- 10 dni Bory tucholskie - dalsze ładowanie akumulatorów przed zimą   Bory Tucholskie: atrakcje, jeziora, park narodowy. Przewodnik po Borach  Tucholskich - Radio ZET

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Nel - jakiś fajny wyskok wczesną jesienią , może rejsik na Splendidzie? ? Boat in the wind

achernar51swiat – tygodniowy urlop w drugiej  połowie października: prawdopodobnie  Podlasie  z żoną Biggrin

Trina- koniecznie gdzieś w poszukiwaniu ciepełka Sun bespectacled

 Miłego weekendu obrazki gify kartki ⋆ Miłego weekendu życzenia obrazki z  napisami

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 22 godziny 50 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

wciąż weekendujemy Preved zapowiada sie piekny, słoneczny dzień Sun bespectacled

Radek, gratki nowej podróży Good  Tak myśłałam, że HG spadnie z odliczanki , bo to przecież obecnie  "ciężki" kierunek do wjazdu. Dominikana jest na pewno pewniejszym krajem

NOWOŚĆ !!! Radek-88 dni do "Świąt pod palemką" czyli...Punta Cana raz jeszcze ; ) 

Żelku, tak , chodził mi po głowie rejsik, bo  moi bliscy znajomi nigdy nie pływali cruiserem i stwierdzili,że to najwyzsza pora aby zobaczyć jak to jest Boat in the wind Podjęłam się wiec wstępnie organizacji takiego wyjazdu, wyszukałam kilka fajnych ofert,ale niestety na raazie nie udało sie zgrać kalendarzy naszej paczki. Nie wiem czy w ogóle coś z tego wyjdzie Sad Jak nie rejs to może coś innego wyjdzie, bo gdzieś jeszcze w tym roku bym chciała wyskoczyć. 

Twój plan wyjazdu na Seszelki super ! O jakie wyspie myślisz ? 

Piea, dzięki za kawkę, ja też wczoraj dwie zaliczyłam .Moźe dziś ci sie uda w ogrodzie popracować ? dziś prognoza pogoda  znacznie lepsza i co ważne, ma być sucho Sun-smilie girl  031

 Zagadka wiem, trudna. Piea dobrze kombinuje. To dam podpowiedż- to kraj z "Pustynni i w Puszczy" 

Luzackiej niedzieli Yahoo

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 24 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witanko niedzielne Preved

Nel, fajnie knujesz... Air kiss trzymam kciukasy za Twój rejsik czy cokolwiek innego tam wyknujesz, oby się udało! Good

co do zagadki, to skoro "w pustyni i w puszczy" - to stawiam na Sudan! Girl dance , ale o to trzeba by dopytać naszego sudańskiego eksperta - Dana, where are you?  Biggrin

Porządki w ogrodzie udało się nam ogarnąc wczoraj, bo mimo porannych deszczyków, po południu ładnie się przejaśniło i nawet słoneczko wyszło  Dance 3 , ale oczywiście złapałam sie za grabie (po dłuższej przerwie) i jak zawsze narobiłam sobie odcisków na łapach  Scare , zatem wkurzyłam się i napusciłam małza, żeby całą resztę "potraktował kosiarką" Girl crazy no i kilkanascie minut jeżdżenia i voila! Girl dance  i po co było się męczyć z tymi grabiami?  Laugh 1 , ale fakt, wszędzie w te krzaczory traktorkiem się nie wjedzie Unknw

Życzę miłej i baaaaardzo leniwej niedzieli - tym, którzy potrzebują odpoczynku! Ssun-Flower4You

kawka dla Was- oczywiście jedzie.... Ssun-coffee

(dyń mam w tym roku jak zawsze zatrzęsienie, ale w tym sezonie zrobiłam mały eksperyment  i pohodowałam sobie kilka miniaturek, niestety z 10 gatunków pestek, które zasiałam -  wyrosły mi tylko takie bździnki Girl sad  ; te małe ozdobne dyniowate nie są wcale takie łatwe w uprawie jak te słoniowe łby! Crazy

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 22 godziny 50 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea niby knuję ,  ale czy coś z tego wyjdzie ? się zobaczy. Dzięki za kciukasy , na pewno pomogą.. W zeszłym roku dokładnie o tej porze wyknułam Kos i.. nic z tego nie wyszło. Zmieniły się zasady wjazdu i 3 dni przed moim wylotem kierunek zawieszono. 

I masz rację , na fotce jest właśnie SUDAN, brawo TY Clapping Good Dana, chyba jako jedyna z naszego forum była w Sudanie .. Dla tych co nie czytali, gorąco polecam oryginalną relacje z tego kraju

Do Sudanu jedziesz? Chyba zwariowałaś! Relacje - pozostałe kraje z Afryki 1 (trip4cheap.pl)

Niezawodna jesteś z kawką 7073 , wypilłam raz dwa i sorki,ale dla innych nie zostawiłam

No tak , to już pomału pora na dynie Dynia 1 Uwielbiam zupy dyniowe, jeszcze w tym roku nie jadałam,ale już pomału nabieram ochoty 

Ja do grabienia zawsze zakłądam rękawiczki, pomaga !

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzień dobry!Ssun-Flower4You

Dziś jest PONIEDZIAŁEK Party27 września 2021r.

Imieniny obchodzą : KosmaDamian

Najlepsze memy na poniedziałek

 

Margerytka - 139 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 123 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

NOWOŚĆ !!! Radek-87 dni do "Świąt pod palemką" czyli...Punta Cana raz jeszcze ; ) 

Alamed - 11 dni - Karpackie połoniny jesienią  


 Bajka- 9 dni Bory tucholskie - dalsze ładowanie akumulatorów przed zimą   Bory Tucholskie: atrakcje, jeziora, park narodowy. Przewodnik po Borach  Tucholskich - Radio ZET

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Nel - jakiś fajny wyskok wczesną jesienią , może rejsik na Splendidzie? ? Boat in the wind

achernar51swiat – tygodniowy urlop w drugiej  połowie października: prawdopodobnie  Podlasie  z żoną Biggrin

Trina- koniecznie gdzieś w poszukiwaniu ciepełka Sun bespectacled

 Miłego nowego tygodnia

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap