--------------------

____________________

 

 

 



Riviera Maya - Grand Palladium - Luty 2013 i 2014 (Meksyk)

113 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Holi a czy Ty przypadkiem nie potrzebujesz opiekunki dla maluszka??   Scratch one-s head  w razie co ciocia Kasia się poświęci i z Wami poleci coby przypilnować maleństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!   Good  a Wy spokojnie możecie sobie poodpoczywać wtedy!! Drinks

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kasik364 :

Holi a czy Ty przypadkiem nie potrzebujesz opiekunki dla maluszka??   Scratch one-s head  w razie co ciocia Kasia się poświęci i z Wami poleci coby przypilnować maleństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!   Good  a Wy spokojnie możecie sobie poodpoczywać wtedy!! Drinks

ja na dzieciach się "nie znam",ale Holi zawsze mogę się poznać Preved więc jakby kasik NIE MOGŁA to ja PIERWSZA do pilnowania

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kariska razem to załatwimy Biggrin  ja znam się na papugach Ty na kotach więc małe Holątko będzie miało się u cióć jak w bajce Yes 3

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Clapping Dance 4 PIERWSZA na kolanach Kasika Crazy

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Witaj Xfactor

Kiwi, jak popatrzyłam na zdjecia też dostrzegłam bardzo duzo podobieństw do Palladium na Dominikanie!

Ja na pewno jak trafię dobrą cenę na lipiec-sierpień (bardziej sierpień) to bez zastanowienia lecę na Dominikane.

Xfactor, tyle co tu poczytałam na forum o pogodzie, to nawet nie ma co się martwic że latem będzie tam padać. Ja byłam w porze suchej i miałam więcej deszczu niz osoby które były w porze deszczowej.

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Skoro nawet kolanka Kasika zajęte to siadam za Wami, te lazurki tak dają po oczach, ze z drugiego rzedu i tak je widać Smile

A co to za pojazd "collectivo"?

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A Jja sobie cichutko zasiadam na leżaczku pod palma i wodok mam pierwsza klasa....Yes 3 lazury juz mnie upiły Crazy

xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013

Katarina :

Witaj Xfactor

Kiwi, jak popatrzyłam na zdjecia też dostrzegłam bardzo duzo podobieństw do Palladium na Dominikanie!

Ja na pewno jak trafię dobrą cenę na lipiec-sierpień (bardziej sierpień) to bez zastanowienia lecę na Dominikane.

Xfactor, tyle co tu poczytałam na forum o pogodzie, to nawet nie ma co się martwic że latem będzie tam padać. Ja byłam w porze suchej i miałam więcej deszczu niz osoby które były w porze deszczowej.

No wlasnie tez bylismy w Lutym na Dominkanie i pogoda taka sobie, za to w Meksyku super. kolega byl w sierpniu tu i tu i wlasnie odwrotnie, Domikana sloneczna, Meksyk zachmurzony.

Collectivo to taki lokalny trasport publiczny, takie busiki. Bardzo dobrze zorganizowane.

Generalnie w porownaniu z Punta Cana to po Rivierze Majow mozna sie bezproblemowo poruszac samemu.

Collectivo albo taxi, w kazdym hotelu powinien byc cennik i zawsze wiadomow ile taxowka wyniesie, u nas prosilo sie o taxi prze recepcji i za 5 minut byla.

Mozna wtedy sobie jechac i wrocic kiedy nam sie znudzie, nie czekajac na cala grupe, wiec z wycieczek grupowych nie korzystalismy.

W Punta Cana z kolei tylko wycieczki fakultatywne.

Wakacje kupowalismy w FirstChoice jakos pod koniec pazdziernika, ogolnie bylo drogo, ale pewnego dnia pojawila sie cena 2500£ za 2 os, wiec zarezerwowalam szybciutko.

Ogolnie FirstChoice/Thomson super, jedyne co mnie rozczarowalo ze nie wliczaja departure tax w bilet i trzeba przy wylocie zaplacic jeszcze 60$ za os. lecac w zeszlym roku z BritishAirways nie placilismy tego (na Pc lecac z BA tez nie placilismy nic przy wyjezdzie)

jecze kilka zdjec:

zwierzatka hotelowe:

pokoj - w zeszlym roku mielismy junior suite - na zdjeciu, teraz standart i mysle ze nie ma co doplacac, roznica tylko taka ze nie ma sofy, a pokoj standard nie jest wcale mniejszy. Junior suity sa blizej plazy, ale o jakies 3 minuty

i plaza hotelowa

I Tulum i okolice

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Shok za każdym razem robię takie oczyBiggrin Pięknie!

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Czy jeszcze jakieś zwierzątka można spotkać na terenie hotelu ???? Mnie już dawno zaczarował Iberostar Tucan właśnie ze względu na ilość zwierząt na terenie hotelu,małpki hotelowe,bujną roślinność  ale cenki do niego żelazne  Sad

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap