--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny luty 2014, ktore wyspy wybrac?!!!

150 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

bepi :

Melciu napisz jeszcze czy śniadanko w South palm było w formie bufetu Preved  czy wydzielone porcyjki  ...Diablo bo to dla mnie też bardzo bardzo istotna sprawa Biggrin

Tu Cie Bepi ucieszę, bo w formie bufetu, obficie i smacznie!! bylo wszystkoco trzeba

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Melciu kochana moje bilety są z reguły zakupione na ok 3 tygodnie przed wylotem, bo wczesniej w pracy nie da rady nic zaplanowac więc ten krótki power nie pomoże ..musiałabym nic nie jeśc przez te 3 tyg aby afekt był widoczny Crazy  Pleasantry

teraz też jestem w czarnej dupie ..niewiem kiedy  i gdzie..ja polece ..  i nie jestesmy w pracy w stanie zaplanowac czy jeszcze w tym miesiącu w marcu wylecimy , czy raczej z końcem kwietnia Diablo wiec widzisz u mnie zamiast powera ..to ino stres..haha Beee a tak bardzo bym chciała knuc i sie nakręcać mając bilety  Biggrin a nie nakrecac sie palcem po mapie Crazy

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 4 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Boczus byl? Bo u Bepi bez boczusia to ani rusz

A tak swoja droga, Bepi upolowalas cosik? Bo juz prawie polowa marca

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 4 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Hihi Bepi w tym samym czasie posta napisalysmy Biggrin

Kurcze jeszcze nic......

Ja juz szperam za Mexico na koniec wrzesnia, juz bym chciala zabukowac....bo juz mnie szlag trafia

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

tak boczuś byl:)) w El nido w Coral Bay tez boczus codziennie był:)

Bepi no znam taki stres... u nas Aleks w czerwcy konczy 5 lat i nie moze zadnego dnia w szkole opuscic:(( pod kara krzywny... pozniej kurator.... takze tylko wakacje, swieta.... ehhh

Bepi a jakie kierunki teraz obstawiasz?

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

holidaymaniak :

Hihi Bepi w tym samym czasie posta napisalysmy Biggrin

Kurcze jeszcze nic......

Ja juz szperam za Mexico na koniec wrzesnia, juz bym chciala zabukowac....bo juz mnie szlag trafia

Holi a kiedy Ty urodzilas??? Polecisz z corcia oczywiscie?

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 4 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Mellka jeszcze nie urodzilam Wacko bomba cyka, termin na 15.03.

Oczywiscie ze w trojke! Mia podroze ma juz we krwi od samego poczecia Biggrin

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Holi a wiesz... ze najpierw napisałam kiedy rodzisz.. a potem zmienilam... ehhh moglam zostawic pierwsza opcje:))) czyli z maluszkiem polecisz???? Powiem Ci, ze ja czesto mysle o drugiej dzidzi a corci to juz marze.. i tez myslałam o tym imieniu co Ty, bo znam tu taka dziewczynke:) ale jak sobie pomysle, o przerwie w podrozowaniu  to .... to straszne, wiem wiem!! 

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 4 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

No wlasnie ta przerwa jest dolujaca!!! Znajomi leca na poczatku maja na Fuerte i pytali czy lecimy. A ja jestem juz tak zdesperowana ze polacialbym pomimo ze to nie moj kierunek. Ale termin niezbyt pasuje bo o paszport musialabym juz aplikowac z porodowki Crazy i zgrzytac zebami czy dojdzie na czas bo w kwietniu sa przeciez swieta i sporo wolnego. WIec chyba odpuscimy Unknw

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

o paszport musialabym juz aplikowac z porodowki Crazy

ROFL

haha..Holi Ty chyba będziesz najbardziej zwariowaną mamuśką jaką znam Biggrin trzymam kciuki Holi za szybki powrót do podróży Biggrin

ja to bym już pewnie byla zesrana ..ze strachu w tym terminie i odliczała godziny do porodu i włosy z nerwów rwała   będąc na Twoim miejscu Holi a Ty wariatko... nadal na naszym  forum i myslami pewnie gdzieś w Mexico Crazy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap