--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 3 godziny 56 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko pierwszomajowe Wszystkim !!! : )

na pochodzie już byliście !??? 

...zagram Wam aby sie ..."lepiej szło" ; ))))))

http://www.youtube.com/watch?v=hAXoGxLx6yk

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 9 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Jak tam spędzacie długi weekend.  Ja pracowicie porządki w domu i ogrodzie, jutro do pracy - i oczywiście przygotowania do wyjazdu.

Dużo czasu zajęło mi szukanie moich okularów słonecznych, które ostatni raz miałam .. w Tajlandii, na wyjazd  na Kanarki nie udało mi się ich namierzyć  - teraz też na razie bez rezultatu – a nowych już nie uda się zrobić.  Chyba jednak zostały gdzieś w Azji L

I trochę na czasie...

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Yahoo

DZIŚ JEST ŚRODA - 2 MAJA  Biggrin DZIEŃ FLAGI 

IMIENINY OBCHODZĄ: ANATOL, ZYGMUNT HNY-obrazek- 0032,

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 2 maja Give rose ZNAK ZODIAKU: BYK

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 301 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 280 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Ela - 280 dni - Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 277 dni - drugie podejście do Laosu                           Podobny obraz

Tadzik - 250 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 245 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 236 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 202 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik - 165 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 135 dnichcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 115 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 109 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 106 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 105 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 95 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 95 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 91 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 85 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 83 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 76 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 67 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 61 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Alamed - 52 dni - znowu moje ukochane Tatry            Podobny obraz

Elam54 - 50 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 46 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 40 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Alamed - 28 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Jorguś - 28 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz   Podobny obraz

Alamed - 28 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Basia 35 - 23 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Greg 2014 - 15 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Bajka - 9 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 8 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

   

MIŁEGO DNIA      Podobny obraz

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

Asia-A :

I trochę na czasie...

Haha, Asia, ja miałam dokładnie taką majówkę Biggrin a dziś - praca, dobrze, że choć jutro wolne.

Forumowicze się chyba rozjechali i świętują pełną parą, bo pogoda (przynajmniej na południu) idelna na majówkowanie.

Wszystkim - i tym, co wypoczywają i tym co pracują miłego dnia życzę Preved

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pozdrawiam rowniez majowkowo wszystkich!

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 9 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

No Nelcia, prawdziwe drapacze chmur, na który się wdrapałaś? Jak wrażenia?

Pozdrawiam

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 10 godzin 38 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

trochę zazdroszczę tej polskiej pogody, bo u mnie przedpołudnia zimne - a wczoraj wiało jak diabli. A oczywiście, że to był dzień, gdzie wchodziłam po klolei na wszystkie możliwe wieże Biggrin

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 9 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Jedni na wiezowce inni na wieże a ja w domu i w pracy - odbije sobie w przyszłym tygodniu.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

DZIŚ JEST czwartek - 3 MAJA  Święto Konstutucji 3 Maja

IMIENINY OBCHODZĄ: Maria, Aleksander

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 3 maja Give rose ZNAK ZODIAKU: BYK

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 300 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 279 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Ela - 279 dni - Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 276 dni - drugie podejście do Laosu                           Podobny obraz

Tadzik - 249 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 244 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 235 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 201 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik - 164 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 134 dnichcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 114 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 108 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 105 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 104 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 94 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 94 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 90 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 84 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 82 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 75 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 66 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 60 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Alamed - 51 dni - znowu moje ukochane Tatry            Podobny obraz

Elam54 - 49 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 45 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 39 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Alamed - 27 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Jorguś - 27 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz   

 

Basia 35 - 22 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Greg 2014 - 14 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Bajka - 8 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 7 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

Miłego świętowania!

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Co prawda nie było mnie na odliczance ale od tygodnia, świetnie spędzam długi weekend na Słowacji. 

Zaliczone oczywiście kilka szczytów, piękne miasto Koszyce i jeszcze przed nami Słowacki Raj. 

Bawcie się dobrze, i dziękuję za życzenia bo ze mnie taki byczek. Wink

megi zakopane

Strony

Wyszukaj w trip4cheap