--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Alamed, piekne zimowe widoczki Good oj zatęskniło mi sie za nartkami , nie byłam już ze 2 lata . Ciekawe czy w Wwie w ogóle śnieg będzie tej zimy ..Dużo było ludzi na stokach ?

Radek u ciebie to już mocno pachnie wiosną . Kawka i ciasto wyglądają bardzo apetycznie..

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Hello

Tęsknicie za zimą to przesyłam Wam jej troszkę. 

Tak dla informacji, zaczęłam uzupełniać zdjęcia z Maroka, które kiedyś wcieło. Wink

Pozdrawiam 

megi zakopane

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 10 godzin 56 minut temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Dzięki Megi za zimę, z najbardziej dla mnie ulubionego regionu w Polsce Pleasantry

Nel, jeżeli chodzi o ludzi to było dużo szczególnie w Świeradowie ale nie tylko narciarzy było sporo piechórów. Pogoda w niedzielę była piękna.

Natomiast w Poniedziałek (Trzech Króli) byliśmy w Czechach, padał śnieg, więc juz nie było tak urokliwie i na stoku byli prawie sami Polacy Biggrin

Zaproszenie dla Ciebie w Karkonosze wciąż aktualne, myślę,że marzec to będzie dobry czas na spotkanie i żjazdy ze Szrenicy Winter skifahren  0009

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj jest: CZWARTEK, 9 STYCZNIA 2020

Imieniny obchodzi Adrian, Antoni, PiotrPrezent

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej...

 Basia 35 -259- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 256  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 199 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 157 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -155 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 129  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

  Alamed- 124 dni- majówka na Sardynii    Znalezione obrazy dla zapytania: sardynia"

Umilka- 117 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 84 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 72 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 58 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 64 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek-64 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 53 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 50 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 32 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 25 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Jorguś - 23 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 21 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 2 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

 

 

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Mam dziś dla was fajny cytat dnia Louis de Funes ( czy pamiętacie go jeszcze ? )

„Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc.”

Megi dzieki za kolejne fotki zimy, obie piekne Yahoo tak sobie myślę.. do czego to doszło ,żeby człowiek oglądał zimę zimą na zdjęciach he he

Alamed, pięknie dziekuje za zaproszenie Air kiss Marzecc brzmi całkiem, całkiem realnie na nartki , więc kto wie .. może poszusujemy razem ? tylko wiesz ze mnie to dość słaby narciarz  Winter skifahren  0009

Zagadka okazała sie trudna ? sko tak, to podrzucam inne ujęcie tego tajemniczego miejsca

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Kochani co myślicie o Sycylii? 

Kto z Was był i czy przełom kwietnia-maja będzie w miarę ok na zwiedzanie?

megi zakopane

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

megizak :

Kochani co myślicie o Sycylii? 

Kto z Was był i czy przełom kwietnia-maja będzie w miarę ok na zwiedzanie?

Megi, Sycylia super !! mnóstwo fajnych miejsc do zobaczenia. Pisałam relację, zerknij. Najbardziej mi sie podobały stare, podupadające miasteczka w górach sladami Ojca Chrzestnego no i oczywście Etna

http://www.trip4cheap.pl/forum/relacje-wlochy/sycylia-czyli-spotkanie-z-ojcem-chrzestnym

Można też wyskoczyć na wyspy Liparyjskie, bardzo mi się podobały

http://www.trip4cheap.pl/forum/relacje-wlochy/wyspy-liparyjskie-wcale-nie-lipa

 Ja byłam w najwyższym sezonie więc nie wiem jak to jest pod kątem opadów w tym twoim terminie. Na pewno jednak będzie mega zielono

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Super Nelciu dziekuję bardzo. Przeglądne Twoje wpisy. Yes

megi zakopane

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj jest: SOBOTA, 11 STYCZNIA 2020

Imieniny obchodzi Honorata, Krzesimir, Mechtylda Prezent

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej...

 Basia 35 -257- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 254  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 197 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 155 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -153 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 127  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

  Alamed- 122 dni- majówka na Sardynii    Znalezione obrazy dla zapytania: sardynia"

Umilka- 115 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 82 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 70 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 56 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 62 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek-62 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 51 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 48 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 30 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 23 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Jorguś - 21 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 19 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - TO JUŻ DZIŚ  - podróż do Gambii i Senegalu    Afryko witaj Yahoo

 

 

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam was sobotnio i weekendowo Smile

Pogoda jakaś taka nijaka , zimno, mokro i wieje . Taka dziwna ta zima w tym roku. Dobry czas na podróż ..

Margerytko, skoro dziś wybywasz to życzę ci super podróży Molot Mam nadzieję, że wycieczka pomimo trudów podróży , tak jak mi będzie ci się podobała. I przeslij nam troche słoneczka , przyda się wszystkim witamina D 

Na zagadce były Góry Smocze w RPA.

Skoro dziś lenistwo, to zapraszam na śniadanko do łóżka , można jeszcze poleżakować Yes 3

miłej soboty

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap