--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33652 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest poniedziałek - 22 marca  2020 r.

Imieniny: OktawianPelagiaTurybiusz 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -187- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -181 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-140 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 125 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 82 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -82 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 55 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Agata - 54 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 42 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-38 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak35 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Cienkibolek-33 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

zaczynamy drugi "domowy" tydzień, czy przyzwyczailiście sie trochę do nowych warunków ? Biggrin

Bajka , przepiekne zdjecia znad Bałtyku.. z ilu fajnych miejsc ! A masz jakies swoje ulubione miejscówki nad naszym wybrzezem ? 

Radek, czy juz w domu ? udało sie szczęślwie wrócić ? 

Sigma, "wyrzuciłam" twój wyjazd z odliczanki, bo nie zakładam aby za pare dni udało ci sie gdziekolwiek wyjechać..  Sad

Nie dajmy sie zarazie, wrzucam troche czarny dowcip

Znalezione obrazy dla zapytania: koronowirus memy

Zagadka na dzis..trudna ? 

i miłego dzionka wszystkim Yes 3

Znalezione obrazy dla zapytania: asia top landscape attractions

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 9 godzin 12 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

my juz w domciu ,(od wczoraj wieczór ),dzis regulujemy wakacyjne zaległośći ; )

...mamy dwa tygodnie "przymusowej kwarantanny"

no i fajnie ,będzie czas na sklecenie relacji ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 5 godzin 24 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

A to Świnoujście ponad 50 lat temu.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 4 godziny 50 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, a może wydzielić te fajne fotki znad naszego Bałtyku w osobny wątek? Ja też mam sporo zdjęć i później chętnie wrzucę Biggrin

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 5 dni 4 minuty temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Nel :

Znalezione obrazy dla zapytania: koronowirus memy

Witam Wszystkich Smile

W ramach zuzywania wolnego czasu ( dla mnie to dramat, nie przypominam sobie takiej bezczynnosci w przeszlosci, w dodatku teraz przemieszczam sie miedzy bardzo goscinnymi domami, ale jednak cudzymi Sad , we wlasnym jest zawsze co robic ) wlasnie obejrzalam wszystkie odcinki  30 !!! serialu Netflixa pod tytulem...no, zeby nie bylo, ze nie w temacie..."The Crown" - czyli "Korona". Znakomity serial o brytyjskiej monarchii, bardzo interesujacy, wiele sie z niego dowiedzialam. Bardzo polecam.

Nowa "Anie z Zielonego Wzgorza" probowalam ogladac, ale po kilku odcinkach odpadlam, no  to nie dla mnie, BARDZO mi sie nie podoba ta wersja Sad

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 5 dni 4 minuty temu
Rejestracja: 07 paź 2013

ssstu-6 :

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

my juz w domciu ,(od wczoraj wieczór ),dzis regulujemy wakacyjne zaległośći ; )

...mamy dwa tygodnie "przymusowej kwarantanny"

no i fajnie ,będzie czas na sklecenie relacji ; )))

Radek, Lucky you, ze udalo Wam sie wrocic do domu Smile

Czekam na relacje.

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 5 godzin 24 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dana współczuję sytuacji. Jakie masz szanse powrotu do domu? Po polskiej kwarantannie będziesz musiała zaliczyć jeszcze jedną u siebie? Bezczynność jest dobra ale na 1 dzień i tak jak piszesz w własnym domu.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 5 dni 4 minuty temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Asia-A :

Dana współczuję sytuacji. Jakie masz szanse powrotu do domu? Po polskiej kwarantannie będziesz musiała zaliczyć jeszcze jedną u siebie? Bezczynność jest dobra ale na 1 dzień i tak jak piszesz w własnym domu.

Na razie, pewnie przez 30 dni nie mam zadnych szans na wyjazd do domu. Poza tym sytuacja w Anglii jest zdecydowanie gorsza niz w Polsce, wiec nie ma sie chyba do czego spieszyc. Ale tutaj trudno...mam tylko letnie ubrania Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

mabro :

Nel, a może wydzielić te fajne fotki znad naszego Bałtyku w osobny wątek? Ja też mam sporo zdjęć i później chętnie wrzucę Biggrin

Nowy wątek utworzony !! 

Alamed, Bajka przeklejcie pls wasze opisy i zdjecia z odliczanki do nowego tematu. Ja bym to oczywiscie mogła zrobić,ale wtedy każdy post byłby na mnie a zdjecia wasze, więc to nie miałoby sensu..

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap