--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Brawo  Nel, Margerytka i Piea!

Uwielbiam takie zagadki do myslenia, ale ta trudna Blum 3

Moje propozycje:

4.   Kon, ktory mowi

27. Szosty zmysl

41. 4 wesela i pogrzeb

33. Noz w wodzie (?)

56. Milosc w Nowym Yorku

21. Absolwent

6.   Smazone zielone pomidory (?)

8.   O 2 takich, co ukradli ksiezyc (?)

38.  Edward Nozycoreki

40.  Pol zartem, pol serio (?)

55.  Zabic drozda (?)

60.  Zycie Pi

53.  Uwolnic orke

32.  Ted

58.  Spacer w chmurach (?)

25.  Ksiega dzungli (?)

24.  Godziny (?)

26.  Wladca pierscieni (?)

35.  Czy leci z nami pilot (?)

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Moich kilka propozycji

49/goryle we mgle

51/ Listonosz zawsze dzwoni dwa razy

53/uwolnić orkę 

Dana, nr 27 pojawil ci sie dwa razy ..

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

14. Sherlock Holmes (?)

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Nel :

hej Margerytko, milo cie widzieć Yes 3

Powiedz jak twoja wycieczka do Senegalu, jak wrażenia ??? bardzo jestem ciekawa..

Senegal byłby pewnie piękniejszy i ciekawszy z innym pilotem ....najgorszy jakiego kiedykolwiek miałam. Chyba z 6 lat temu  byłam w północnym Senegalu i bardzo mi się podobało. Kocham Afrykę i ... został jakiś niedosyt. Po objeździe byliśmy jeszcze tydzień na wypoczynku i  wielokilometrowe spacery plażą trochę wyciszyły emocje.

Margerytka

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

17. Slumdog milioner z ulicy

29. Masz wiadomość

60. Życie Pi

42. Łowcy duchów

25. Tarzan

37. Bliźniacy

56. Jesień w Nowym jorku

Margerytka

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : ŚRODA - 2marca  

Imieniny: IreneuszMariaMariola Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -185- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -179 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-138 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 123 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 80 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -80 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 53 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Agata - 52 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 40 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-36 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak33 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Cienkibolek-31 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

witam was środowo i po domowemu , jak chyba większość z nas ? siedzicie w chałupie ? 

Alamed , jasne to chinski mur , brawo Ala Clapping Clapping Na pewno jeszcze zobaczysz , jak sie wszystko uspokoii z wirusem , będzie można na nowo i planowac i wyjeżdzać. A wycieczki do Chin nie sa drogie. Ja byłam ładnych pare lat temu z Ecco na takiej łączonej Pekin ,Szanghaj, cos tam jeszcze po drodze  za ok 3,5 tys . Mała grupa, super pilot,pyszna kuchnia, mega wrażenia, polecam . A dla ciebie mam cos na lunch , kaczka po pekińsku !! lubisz ?

Radek , jak po powrocie na kwarantannie dajecie radę ? chyba ciężko po takich lazurkach przejść na zamknięcie w domu ? Sad

Widzę,że zagadką filmową zrobiłam niektórym z was dużą przyjemność Preved bardzo mi miło !

Dana, Piea, Margerytka przodujecie z rozwiązaniach, brawo !Jesteście tęgie głowy Yes 3   Ja jednak nie znam odpowiedzi, więc prośba, abyśmy sie nawzajem weryfikowali, bo może niektóre odpowiedzi mocno odpłynęły he he Crazy Zapraszam też i innych do zabawy..troche numerków jeszcze zostało 

Margerytko, czyli wycieczka niezbyt udana przez pilota ? a jak sie nazywał i na czym polegała jego nieudolność ?  szkoda,to taki ciekawy kawał Afryki Sad  Ja wróciłam trochę zmęczona długimi jazdami, średnimi warunkami,ale zadowolona z tego co widziałam 

Dzis "zielona" zagadka. Odszyfrowujemy nie tylko kraj ale i krainę geograficzną..

Miłej środy kochani Preved

No trip no life

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Dzień dobry wszystkim

Nel, pilot chwalony wiele lat temu na kierunku "Turcja". Tutaj.... "wyglądał", realizował program, a podczas długich przejazdów interesował go tylko własny telefon. Był "ponad", nawet z miejscowym pilotem nie rozmawiał. Gdy ostatniego dnia powiedział, że teraz jedzie z grupą na objazdówkę, którą początkowo chciałam wybrać zamiast pobytu w Gambii, to mężowi przez trzy dni dziękowałam, że się nie zgadzał Yes 3

Margerytka

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 godziny 27 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

zanim się wygramoliłam- to wszystkie filmy (które rozszyfrowałam) juz rozwiązane  Girl wacko

a na fotce powyżej to Val d'Orcia - i moja ukochana Toskania.... 

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 6 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witam, tak na rozluźnienie...

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap