--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

melduje się powrócona z działki Sun-smilie girl  031 Jabłuszka i borówka zebrane.. dziwna rzecz, czerwone porzeczki się ususzyły na krzewie, to chyba z braku wody..Co robić z tych jabłek ?? już pomału zaczynam mieć ich przesyt.. Wieczorem pora na odpoczynek i tripka

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

16. 08.2020 NIEDZIELA

Good-morning

              Znak zodiaku: lewlew  

Imieniny obchodzą:

DiomedesRoch

  Przysłowia:

„Na święty Roch, jaki dzień, taka noc”

 Dzień Latarni Morskich
Międzynarodowy Dzień Zagrychy

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!! 

Margerytka - 349 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka - 152 dni -  "Pura vida" w Kostaryce  Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

Radek - 89 dnijedno miejsce - dwa hotele 

Cienkibolek -36 dni - Luzytania wczoraj i dziś - powrót do Portugalii Zwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

Bajka - 24 dni - greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

NOWOŚĆ ! Alamed - 10 dni - coroczny Trzęsacz Morze może, czyli smutna historia kościoła w Trzęsaczu - Focus.pl

Mrówka - 5 dni - księżycowy krajobraz na Lanzarote 

 

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 13 godzin 46 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Wstawać Śpiochy! piękna, słoneczna niedziela przed nami....! Preved

Dzisiaj do kaweczki 

mam dla Was - babeczki !

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

hurrraa weekend wciąz trwa Smilie girl  012 jak wam  upływa ? jakie plany na niedzielę ?

Dana Preved witaj po kolejnej podrózy . Jesteś w PL czy UK ? Fotki piękne, widać że pogoda ci idealnie dopisała, a przecież wiemy ,że Norwegia potrafi być pod tym kątem mocno kapryśna. Farciara z ciebie .Czekamy więc na relacje i więcej takich wspaniałych widoków...Aha i jak miło słyszeć, że jesteś zachwycona i szczęśliwa 

Fragola, czy ty tez już wróciłaś ? jakie wrażenia ?

Radek, miłego dalszego buszowania po naturze , twoja "gwiazda" super Good 

Darek, trafione zatopione, wszystkie 3 czyli Monachium, Nil, Malta. Zapraszam więc na rejsik po Nilu ...

  Magiczny rejs po Nilu | Echo Dnia Świętokrzyskie

 Asiu, jak grill ? udany ? fotkę pianki wrzuć pls

Piea, ja też mam nadzieję,że inspiracji kawowych ci nie zabraknie .. twoje kawki z całym pięknym otoczeniem są absolutnie wspaniałe Yahoo 

Wiesz, ja tez jestem fanem hortensji , mam ich kilka rodzajów, to wspaniałe kwiaty choć nieco wrażliwe. Na pewno pokaże też swoje okazy  ,a dziś wrzucam kilka jadalnych owoców ziemi z mojego ogródka..

  

 Co by wam tu wymysleć na niedzielę.. ok to mam coś, ponownie tematy kulinarne ze świata. Proszę o podanie nie tylko nazwy specjału ale i kraj pochodzenia 

1/ street food, rożen, baranina

2/ ryba surowa, ryż, wodorosty 

3/ smazona ryba, panierka, frytki

Kochani ,życzę wam wspaniałej niedzieli , pełnej radości , uśmiechu, odpoczynku i ...lenistwa też Ssun-Flower4You

No trip no life

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Jaki smaczny poranek. Kawka, babeczki owoce i nawet grzyby.

Weekend to musowo się poopierdzielać. W nocy do pracy ale miło się w nocy pracuje bo nie ma upałów.

Spróbuję z zagadkami:

1. Kebap - Turcja

2. Sushi - Japonia

3. Fish & chips - Wielka Brytania

Miłego dnia

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 5 dni 17 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Gratulacje Dana,ze ci sie tak udalo z tym terminem .No i z pogoda oczywiscie tez,bo widac,ze fiordy przywitaly cie piekna sloneczna pogoda.Relacja to mam nadzieje,ze oczywista oczywistosc,bo ja napewno chetnie poczytam co ci sie najbardziej tam spodobalo.Szczegolnie interesuje mnie czy takie typowe turystyczne miejsca jak n.p. Geiranger byly przez pandemie w tym roku duzo mniej przeplenione

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 2 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

To moja „pianka”.

Przepis jest prosty:

Schłodzone mleko skondensowane niesłodzone (duże) miksujemy dopóki nie powstanie puszysta piana wtedy dodajemy schłodzoną, płynną galaretkę (2 torebki galaretki rozpuszczone w niecałej szklance wody) i szybko mieszamy (dalej mikserem). Wylewamy na biszkopt (mogą być biszkopty)  - całość szybko tężeje.

Na wierzch galaretka – u mnie z malinami. Szybko i smacznie.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Darek i znowu potrójny strzał do celu Hunter Co z tego zestawu by ci najbardziej smakowało ? teraz to ja strzelęl i zakładam ,że kebab? jesli tak to szef kuchni już go dla ciebie szykuje, smacznego Emo pieczen wolowa

 Adana Kebab,Turkish Special - Picture of London Cafe And ... KEBAB KING of TURKEY - ISTANBUL Street Food : World's BIGGEST ...

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 31 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

O matko!!! Ale tu smakowicie - najpierw owoce z ogrodu Nel, potem pianka z malinami Asi-A a teraz kebab. Miejcie litość - ja jeszcze nie jadłam obiadu bo cały czas piszę relację z Namibii (zapraszam do czytania! Yes 3 ) i ślinka mi cieknie Crazy Ach, zapomniałam, że z rana Piea serwowała pyszną kawkę z owocowymi babeczkami Yahoo Ja się tak nie bawię z Wami - idę coś zjeść bo dłużej już nie wytrzymam...Emo pieczen wolowa

Strony

Wyszukaj w trip4cheap