--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest WTOREK 30 MARCA 2021

znak zodiaku: BARAN

Imieniny obchodzą:

  AmadeuszMamertyn

 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

Dana - 234 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 197 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 155 dni -widokówka pod Sandomierzem  

 Dana - 141 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 123 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 110 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-73 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

 Margerytka-64 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

 Alamed -64 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 46 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Margerytka -30 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

  Życzę Ci wspaniałego dnia •• Miłego dnia (Dzień dobry) - kartki ••  aleKartki.pl

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

to na wesoło i kolorowo wjeżdżamy w końcówkę marca Wacko 

U mnie w ogródku pojawiły się od kilku dni wiosenne kolory Sun- 5 Parę dni temu przebiśniegi a teraz różnobrawne krokusiki. Uwielbiam ten okres wiosenny jak przyroda się budzi do zycia i kolejne roslliny pokazują swoje piekno. Z drugiej strony to okres intensywnych prac w ogrodzie...  Teraz mam bliziutko siebie obecnie budowę i mnóstwo hałasów , więc ptaszki słyszę tylko z samego rana i w weekendy.. 

Do świąt juz tylko parę dni, co tam ciekawego kombinujecie kulinarnie ? Emo pieczen wolowa U mnie świeta będą wyjątkowo mało świąteczne.. córka się wyprowadza więc ,móstwo czasu poświęcamy na przygotowania z tym związane

Wczoraj Asia postawiła pyszną kawkę Latte, taką właśnie jak lubię Good a kto dziś nas poczęstuje ? Ostatnio w prezencie dostałam syrop do kawy o smaku apple pie, ale ta Ssun-coffee ma cudowny smak i aromat .. Pianke jeszcze posypuje odrobiną cynamonu i smakuje wybornie  

Miłego wtorku kochani Ssun-Flower4You

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Sorki za dłuższą nieobecność. Niby pracy nie wiele, a jakaś ostatnio jestem nie zorganizowana. Marek już całkiem dobrze, wraca do swojej formy sprzed zabiegu, 

chociaż wie że jednak ze sporą ilością ograniczeń będzie się musiał zmierzyć. Poza tym wszystko w porządku.

Dzisiaj byłam na Krupówkach, miasto umarło, większość knajpek, restauracji jest zamknieta. Nawet nie mają sprzedaży na wynos. Sklepy też częściowo pozamykane. 

Pogoda też nas nie rozpieszcza, ponoć jutro ma być słonecznie. W Tatrach zima w pelni, zakupiłam sobie więc skiturowy sprzęt, więc mam nadzieje, że jeszcze uda mi się 

na nim wyjść tej zimy. 

U Dany piękna wiosna, pozazdrościć.

A ja mam dla Was filmik z wyjścia na Sarnią skałę. Zapraszam. 

megi zakopane

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 26 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Megi, o dobrze , że jesteś. Brak informacji od każdego z Was zawsze trochę niepokoi. U mnie wiosna na całego. We Wrocławiu dzisiaj było piękne słońce i temperatura iście letnia. Po południu spędziłam trochę czasu na porządkach w ogrodzie.

 A Alamed znowu urlopuje tym razem w Twoich stronach. widziałam zdjęcia z Kasprowego (niestety to wspominki czyli tylko wirtualnie) . Może ją kiedyś spotkałaś na nartach?  Dobrze, że Marek dochodzi do siebie po zabiegu. Psychika też bardzo ważna. Filmik i wycieczka świetna. Niestety w zimie to nie dla mnie wycieczka w góry. Idziesz pewnie, raki zimą stanowią obowiązkowe wyposażenie.

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Piekny ten kolorowy Maluch-ale nie wiem czy wlasciciel nie pozaluje,ze go tak odstawil i ozdobil,bo ceny Maluchow chyba caly czas ida w gore i raczej spadaly nie beda.Wielu Polakow ma jednak potezna nostalgie do tego autka.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest ŚRODA 31 MARCA 2021

znak zodiaku: BARAN

Imieniny obchodzą:

BalbinaBeniaminKornelia

 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

Dana - 233 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 196 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 154 dni -widokówka pod Sandomierzem  

 Dana - 140 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 122 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 109 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-72 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

 Margerytka-63 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

 Alamed -63 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 45 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Margerytka -29 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

  Życzę Ci wspaniałego dnia •• Miłego dnia (Dzień dobry) - kartki ••  aleKartki.pl

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzieńdoberek, 

Wstajemy kocchani, już dawno dzień się obudził

Żegnamy się z marcem , dziś ostatni dzień tego niezbyt ciepłego dla nas miesiąca

W Wwie ma być dziś piękna, słoneczna pogoda. Prognoza mówi nawet o........ 20 C Yahoo

Dziś dzień budyniu, czy lubicie ? Dla mnie to smak i zapach dzieciństwa  i wciąż go czasem przygotowuję. Nieraz z owocami, albo dodaję soku mailnowego ale czekoladowy najlepiej sam mi smakuje, szczególnie w jesienno zimowe wieczory

Megi, filmik jak zawsze piękny ! Cudne zimowe krajobrazy Preved Raczki faktycznie obowiązujące jak się chce wrócić w  suchych spodniach. Szlak super, a to zejście w warunkach zimowych widać,że dostarcza sporo emocji he he . Trochę ludzi widać na trasie...Cieszę sie,że Marek dochodzi do siebie , coż ważniejszego od zdrowia ? 

Asiu, u mnie wczoraj nie było tal ładnie.. b. mało słońca a po nocy bardzo mokro było. Co w ogródku robiłaś ? Sun-smilie girl  031 Ja po południu też trochę działałam.wciąz przy hortensjach

Huragan, masz rację. Maluchy są teraz w cenie. Wynika to troche z mody, trochę z tęsknoty za tym co było kiedyś , to w końcu było sztandarowe autko minionej epoki....

A tak a propos zdrowia... znacie tych najlepszych "lekarzy" ? 

Słonecznej środy Sun bespectacled

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 3 godziny 48 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

witajcie! 

ależ dzisiaj cudnie na Mazowszu!!! słonko daje od rana że aż miło, aż chyba polecę później na bazarek po bratki  Sun-smilie girl  031 ! ; byłam nawet z samego rana z kawką w ogrodzie.... ło matko ! co tam za świergot się dzieje ! ptaki szaleją na całego a moim kotom lata za nimi głowa na wszystkie strony Crazy ( no! ja Wam dam ptaszki!  Acute

Megi, super, że z twoimm Mareckim juz wszystko oki! Good

Nel, budyń uwielbiam, o każdej porze roku Tender ( a tacy "lekarze" najlepsi! Good )

Ps. sadzicie już jakies kwiatki na tarasach? balkonach? 

- to może w tym roku: piwonie? Laugh 1 ( będą całoroczne...  Lol 2

Miłej środy! Give rose

Piea

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Ja za piwem nie przepadam,ale doceniam pomyslowosc wlasciciela "piwonii" Biggrin

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 26 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

Dziś jest ŚRODA 1 KWIETNIA

znak zodiaku: BARAN

Imieniny obchodzą:

Grażyna, Hugon, Zbigniew

Dzisiaj Wielki Czwartek i Prima Aprilis Biggrin


Wielki Czwartek - RYTUAŁ RODZINNY - 9 kwietnia 2020 r. - Parafia pw.  Świętego Pawła Apostoła 

01.04.2020 Prima Aprilis – Uważaj, bo się pomylisz! - ::4lomza.pl::  Regionalny Portal

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

Dana - 232 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 195 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 153 dni -widokówka pod Sandomierzem  

 Dana - 139 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 121 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 108 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-71 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

 Margerytka-62 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

 Alamed -62 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 44 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Margerytka -28 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

  Życzę Ci wspaniałego dnia •• Miłego dnia (Dzień dobry) - kartki ••  aleKartki.pl

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap