--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33654 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

dziś słoneczko od rana, jak miło zaczyna się dzionek 

Do wiosny tej kalendarzowej zostało już tylko 2 dni , już niech zrobi się w końcu ciepło

Asiu, do waszego wyjazdu już całkiem blisko , jak tam przygotowania idą ? Plan zwiedzania wyspy w trakcie ?

Mabro, Jorguś, Cienkibolek wyknuliście coś nowego wyjazdowego ? 

Cappucino dla chętnych , zapraszam

 Ile kalorii ma cappuccino? | Efood 

Uadnego wtorku Ssun-Flower4You

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Online
Ostatnio: 1 godzina 17 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Teoretycznie już jakiś czas tego zapisałem się na 2 kolejne wycieczki (Kolumbia, Oman), ale z wykupioną opcją bezpłatnej rezygnacji, więc może być tak (jak to już bywało w przeszłości), że pojadę zupełnie dokądś indziej. Zależy to od różnych czynników.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

To super, piekna perspektywa przed tobą. Dawaj daty to zaraz wrzucę cię na odliczankę .

Najwyżej potem wymienimy na inny wyjazd 

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Online
Ostatnio: 1 godzina 17 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Cumbialumbia 11 stycznia 2025

W 7 dni dookoła Arabii 23 marca 2025

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

ŚRODA

20 marca

79 dzień roku

imieniny obchodzą: AleksandraAnatolKlaudia   

Przyslowia:

  • „Na św. Edwarda zimy pogarda”

 

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 368 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 297 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 195 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 155 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 94 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

 PIEA - 65 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 65 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 54 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 50 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 31 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 12 dni - Wiosna na Cyprze                        

Jorguś - 2 dni - wypad do Swinoujścia   Warto zobaczyć: Świnoujście - Kraina 44 Wysp - Dziennik Warto Wiedzieć

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

Dzisiaj pierwszy dzień astronomicznej wiosny , od godziny 4.07

Cienkibolek, oba twoje wyjazdy sa juz na naszej liście wyjazdowej.Zdominowałeś odliczankę ha ha .  Gratulacje ! Piękne i bogate plany podróżnicze ,aż 3 wyjazdy, super. Czy wycieczki są z Rainbow Tours?

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 368 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 297 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Mabro , jak tam twoje plany podróżnicze ? Czy nie trzeba uzupełnić odiczanki ?

Miłej i słonecznej środy Ssun-Flower4You

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Online
Ostatnio: 1 godzina 17 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Te dwie przyszłoroczne są z Rainbow Tours, a tegoroczne Stany, tak jak wcześneij wspominałem, są z Sigmy Travel.

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 14 godzin 9 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

CZWARTEK 

21 marca

80 dzień roku

imieniny obchodzą: Benektykta, Ludomira, Marzanna 

  • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Sun-smilie girl  031

 

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 367 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 296 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 194 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 154 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 93 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

 PIEA - 64 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 64 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 53 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 49dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 30 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 11 dni - Wiosna na Cyprze                        

Jorguś - 1 dzień - wypad do Swinoujścia   Warto zobaczyć: Świnoujście - Kraina 44 Wysp - Dziennik Warto Wiedzieć

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 5 dni temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

W poniedziałek w relacji z Sukotry napisałem "...teraz wyjeżdżam na 4 dni do Świnoujscia..."

No i wsiadłem w samochód i pojechałem. A to znaczy, że właśnie wróciłem.

Proszę nie wrzucać tego dalej na odliczankę  Biggrin

Jorguś

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 36 minut 41 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Witajcie kochani, skoro Jorguś rezygnuje z bycia na Odliczance to ja zajmę Jego miejsce Man in love Proszę więc o wpisanie mnie - licząc od piątku 76 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Biggrin Nel, miałaś dobre przeczucie, że coś knuję w sprawie kolejnej wyprawy Yes 3

Cienkibolek, czy wcześniej byłeś już na wycieczkach z biurem Sigma Travel? Jesteś z nich zadowolony? Ja podróżowałam z nimi głównie po Europie + Egipt i Maroko ale to było w latach dziewićdziesiątych ubiegłego wieku Wacko

A na wycieczkę z RT do Kolumbii też mam ochotę więc kto wie czy się nie spotkamy... Biggrin

Gratuluję wszystkich wyjazdów!!!

Za chwilę weekend więc miłego wypoczywania życzę - oby dopisała prawdziwie wiosenna pogoda Sun bespectacled

Strony

Wyszukaj w trip4cheap