--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33654 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 14 godzin 47 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Z Sigmą Travel byłem na 2 wycieczkach (Turcja i Egipt), ale to też było jeszcze w końcu XX wieku. Wtedy byłem zadowolony. Co do tej Kolumbii, to zrobiłem "w ciemno" rezerwację dla 2 osób, bo jeden mój facebookowy znajomy wyrażał zainteresowanie tą wycieczką, ale stwierdził, że zapisać się może nie wcześniej niż jakieś 2 miesiące przed terminem wyjazdu. Potem tak trochę zaczął marudzić, więc nie wiem jak ostatecznie będzie. Jak się ostatecznie nie zdecyduje, to jeśli nie znajdę kogoś na zastępstwo, to będę musiał złożyć rezygnację (na szczęście mogę to zrobić do 30 dni przed terminem bez dodatkowych kosztów) i polować na jakieś last minute.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 18 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

PIĄTEK 

22 marca

81 dzień roku

imieniny obchodzą:BogusławKatarzynaLea 

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 366 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 295 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 193 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 153 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 92 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -76 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 63 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 63 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 52 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 48 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 29 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 10 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 18 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

Witam was w piąteczek Preved na razie mało słoneczny ,ale może jednak słonko sie obudzi ? Coś nas kiepsko ta wiosna na razie wita 

Mabro  no po prostu niesamowita jesteś , kolejny mega egzotyczny kierunek !! Gratulacjony. Czyli będzie "polowanie" na szympansy i goryle ? Rewelacja 7071 Rozumiem, że to wyjazd z tej samej firmy co Sokotra ?  Ciekawa jestem  jak tam dolatujesz ? Czy długie treki czekają cię, w poszukiwaniu tych zwierzaków ? A jak z akomodacją, namioty czy jakieś hotele ? 

 NOWOŚĆ ! MABRO -76 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

Jorguś, chyba za nadgorliwa jestem .. chciałam dobrze a wyszło jak wyszło

Miłego dzionka wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 18 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

SOBOTA 

23 marca

82 dzień roku

imieniny obchodzą:OktawianPelagiaTurybiusz  

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 365 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 294 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 192 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 152 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 91 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -75 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 62 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 62 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 51 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 47 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 28 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 9 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 3 godziny 44 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

dziś wyspa mocno słoneczna !!!

...wypadzik na wschodnie wybrzeże w okolice Glen Beach

siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 18 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

NIEDZIELA 

24 marca

84 dzień roku

imieniny obchodzą: BertradaSzymon  

Niedziela Palmowa

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 364 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 293 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 191 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 151 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 90 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -74 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 61 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 61 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 50 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 46 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 27 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 8 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 18 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Dziś niedziela palmowa i handlowa ,ale mi się fajnie zrymowało ha ha 

Juz tylko tydzień do świąt, Easter ostern 017  jak tam wasze przygotowania ? Pogoda ma wyjątkowo dopisać .. w Wwie prognozują 23 C więc bardziej lato niz wiosna. Fajnie, będzie można spędzić czas nie tylko za stołem, ale i na świeżym powietrzu. Jeśli oczywiście prognozy się nagle nie zmienią..

Radek, piękne, surowe widoczki i niebieskie niebo. Niesamowita jest tez ta pustka i przestrzeń..

Przepięknie kwitną wszędzie forsycje na żółto ..a wiecie,że to nie tylko roslina ozdobna ale i zdrowa. Jej kwiaty można śmialo dodawać do sałatek, będzie piękną ozdobą .  Albo  wrzucić kilka kwiatków do gorącej wody i mamy gotowy środek na wzmocnienie

Udanej niedzieli Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 15 godzin 30 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

PONIEDZIAŁEK

25 marca

85 dzień roku

imieniny obchodzą: Ireneusz, Maria, Mariola

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 363 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 292 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 190 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 150 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 89 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -73 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 60 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 60 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 49 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 45 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 26 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 7 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 15 godzin 30 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzień dobry w poniedziałek.

Wiosna, wiosna… chciałoby się powiedzieć, ale pogoda znowu u nas się z kiepściła. Wczoraj słonecznie choć z podmuchami zimniejszego wiaterku, a dzisiaj zimno i pada :(.

Wczoraj uchwyciłam takie oznaki wiosny w ogrodzie.

A jak Wam zapowiada się przedświąteczny tydzień, pracowicie? U nas chyba podwójnie pracowicie bo czeka nas jeszcze pakowanie – wylot mamy we wtorek bardzo wcześnie rano więc prosto z świąt na wakacje. Ale na razie praca!

Miłego dnia.

P.S. Papuas, już wróciłeś?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 4 godziny 37 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Biggrin    właśnie dziś wieczorem  i nadrabiam zaległości w czytaniu    Biggrin   planowałem napisać, że nie będę się produkował, aż Jorguś nie pokaże ptaszka, a Mabro jakiegoś miejsca, w którym była i już wiem, że tak napisać nie mogę   Biggrin   ale nim coś skrobnę to zapewne i 2 tygodnie miną, bo przygotowania do świąt ruszają i jaja trza malować, a później skrobać

na G. Śl jajka farbowało się zawsze w wywarze z łusek cebuli, a potem drapało ostrym metalem wzorki - ja zmywam cebulową farbę octem przy pomocy drewnianej wykałaczki tradycja rzecz święta i zdobione jajka na świątecznym stole być muszą    witam wszystkich powrócony

papuas

Strony

Wyszukaj w trip4cheap