--------------------

____________________

 

 

 



Robinsonada na Palawanie - Filipiny kwiecień 2016

225 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Aga - na ulotce widać też ceny za "private tours", do fakt ale tutaj są one sporo droższe od "private tours" z Greenviews.

Tam masz cenki od 3600 do 4200 (za private tours do max 3 osób) w zależności od kierunku. Z lunchem j/w.

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 11 maj 2015

Lenuś :

Komentarz chyba jest zbędny.....Girl pinkglassesf 

rozumiem, że mamy nie komentować Biggrin SUPER< SUPER< SUPER

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 11 maj 2015

malaria :

Ja to chyba nie wytrzymię do stycznia Biggrin 

Jak tam Lenuś z komarami na Filipinach? 

zależy od zakwaterowania... jak weźmiesz case Agi to raczej komara nie przytniesz ROFL

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

malaria
Obrazek użytkownika malaria
Offline
Ostatnio: 4 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

LORD :

Lenuś :

Komentarz chyba jest zbędny.....Girl pinkglassesf 

rozumiem, że mamy nie komentować Biggrin SUPER< SUPER< SUPER

U Lenuśki trzeba uważać co się pisze Biggrin Ja już opier papier dostałam, że wybiegam przed szereg Biggrin

malaria
Obrazek użytkownika malaria
Offline
Ostatnio: 4 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

 

"zależy od zakwaterowania... jak weźmiesz case Agi to raczej komara nie przytniesz ROFL "

[/quote] Padłam Girl haha

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Hahshahaha,, Lordziu święte słowa Lol  padłam ze śmiechu, ale co prawda to prawda 

życie to nieustająca podróż

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 12 godzin 23 minuty temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Lenus...no teraz to juz mi sie bardzo podoba ,widoczki obłędne i do tych łodzi nie trzeba przez głębiny przechodzc tylko tak jak piszesz woda do kolan i do tego jeszcze biały piaseczek pod  nogami Yes 3 a widoki z góry przecudne Yes 3

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

LORD :

malaria :

Ja to chyba nie wytrzymię do stycznia Biggrin 

Jak tam Lenuś z komarami na Filipinach? 

zależy od zakwaterowania... jak weźmiesz case Agi to raczej komara nie przytniesz ROFL

Lord Biggrin jesteś Mistrzem !!! Clapping

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Antenka Kiss 2  też się cieszę,nie wiem jakim cudem,co weszłam do wody z maską,to Nemo na mnie czekał i to nawet w towarzystwie calej rodzinki Biggrin miałam szczęscie naprawde,nawet nie zawsze w Egipcie spotkałam,a nawet kiedy spotkałam,to ekzemlarze pojedynczę,tym razem malutkich sporo widziałm,frajda na całego Sun-smilie water  059 

Aguś Drinks huśtaweczka,to był punkt obowiązkowy,widziałam przed wyjazdem Twoją galerie i chciałam Tobię w ten sposób przyjemnosc zrobić BiggrinSun-smilie water  052  a co do tych krzązków,oooo to tak ośmiorniczki byli,tylko że nie tym razem Wink tym razem zapodali nam kalmary grillowane i pokrojone w kółeczka Wink tak czy inaczej i ośmiorniczki i kalmary i.....wszystko było bardzo pysznę.

Na obiad zawsze było oprócz tym rózności,obowiązkowo na ciepło ryba zapiekana w folii na grillu,kawałki kurczaczka i wieprzowinka w kawałeczkach ( a raczej nazwała bym,to boczek grillowany i pokrojone na małe kawałeczki),wszystko było bardzo smaczne Emo pieczen wolowa

Co do cen privat tour z tej agencji,no to wszystko jest dla ludzi (jest możliwośc targowania,wszystko zalezy ile osób,gdzie płyniesz i czy chcesz więcej skorzystać z ich usług).Jedynie te ceny które nie privat,to tutaj niestety.....ceny ustalone monopolem z góry i nic nie można zrobić.

Andrew bardzo mi miło,że mnie rozumiesz i rozpoznajesz BiggrinAir kiss  żarcie faktycznie było mniam, pod czas rejsów,nie można było na firmę narzekać,ilośc również była pod dostatkiem,nigdy niczego nie zabrakło,nawet kto chciał,to mógł sobie z dokładki skorzystać Good

A odnośnie wody ile mogła mieć stopni.....Sun-smilie water  027 to było różnie,tam gdzie ja jako "kropka",to tam było na moją ocenę, ok +26 +28,czuć było,że to taka "zupa",a pod czas Hoppingów wszystkich,to róznie,no na ogół ok +24 +28 stopni.Wchodziło się naprawdę wszędzie do wody komfortowo. Jedynie tylko kiedy wychodziło się z wody i trzeba było odrazu płynąc łodzią,no to wtedy tak....pasuje  ręcznikiem opotulić,ponieważ wieje,no i też nie zawsze.Zależy jak szybko łódź płynie i czy jest naprzykład możliwośc wyjścia na pomost na słonko? Nam osobiscie z mężem nic nie przeszkadzało,ja byłam tym krajobrazem naprawdę tak zauroczona,że żadne niedogodności nie dostrzegłam.No chyba że,ich poprostu nie było Girl crazy 

Aga_ ja jestem zachwycona Waszym rajem również,będę śledzić dalej Girl pinkglassesf  jestem bardzo ciekawa czy Kienia przebiegła maraton na Palawanie? Girl hide aż się boje o tym pomyślić BiggrinHeat w takim zaduchu...

Malaria Acute  żeby ja jakieś papier.... rozdawałam??? Nie pamiętam Tease  może..... bo tak jak piszę,powróciłam z tego Raju odmieniona Laugh 1

I tu muszę jednak napisać na serio.......komarów na Palawanie brak (przynajmniej ja ich nie spotkałam) natomiast wieczorem na plaży przy knajpach czy w domkach na balkonie lub tarasie,jest mozliwośc ataku przez niewidzialnie muszki,które gryzą w okolicach kostek.Sladów po ich ugryzień BRAK.....MUGGA JEST WSKAZANA!!!!! My rozpylali w powietrzu muggę w okolicach nóg i był swięty spokój Yes 3

A do stycznia zleci,nawet nie zauwarzysz Girl witch

LORD komentować i to jak najbardziej Mail 1  Lol to mnie od tych widoków zatkało,że oniemiałam Whistle 3  Girl wacko

Widzę,że w "kapowniczku" mocno zanotowałeś Agi "Casę" Plecak   Mosking

Żeluś widoki tam naprawdę powalają,a jeśli chodzi dokładnie o dojscie z/do łodzi,to jest jeszcze inna możliwośc,kiedy woda jest wysoko,naprzykład po pas czy po pachy,to zaloga widzi "klienta" i proponuje dotarcie na kajaku.Wtedy nawet stopy nie zamoczysz.Ta usługa jest bezplatna,poprostu jako "transfer".Pomagają przy wsiadaniu czy wysiadaniu.Przecież ludzie są różni,czasem ktos się boi lub jest niższego wzrostu,dzieci,osoby starszy Wink nawet raz widziałam,że osoba była na wózku i tez popłynął na hopping,załoga jakieś łodzi z kim płynał,wszystko organizowali.Jednym słowem frajda i wygoda pod tym względem tam na całego,bez obaw.

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Po obiedzie następna porcja relaksu....

Odpływamy od naszego miejsca postojowego,za chwilkę znów zmiana pogody,na chwilkę słonko się schowało i widok mamy już nie taki bajeczny,odrazu zrobiła się jakas mgła,kolory znikli Sorry 2

Własnie pisałam parę postów wstecz,że jeśli pogoda nie dopiszę.....no to niestety mamy takie oto widoki,a raczej ich brak.

 

Dopływami do jakieś "dziupli" ,ja juz nie pamiętam co to....

 

Na całe szczęscie,póki my zagladali do tej dziupli,już i słonko wyszło Wink

Znów musiałam na maxa powiększyć ekran,żeby fotki zrobić jednego z tych droższych hoteli....Hotel Matinloc

Strony

Wyszukaj w trip4cheap