--------------------

____________________

 

 

 



Grecja 2021 - Santorini

47 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 6 godzin 47 minut temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Cudnie Smile Santorini cały czas przed nami bo do Grecji nie możemy się przekonać .Ale ja jestem już blisko i chyba zacznę się modlić ,żeby pandemia nie odpuszczała bo zobaczyć wyspę bez tłumów to marzenie 

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 2 godziny 59 minut temu
Rejestracja: 01 cze 2020

To życzę Wam, by te zamierzenia się spełniły. Grecja jest bardzo sympatycznym krajem, Na pewno się Wam spodoba. Pozdrawiam. Biggrin

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 3 godziny 28 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Achernar, dopiero dzisiaj dokończyłam czytanie i oglądanie Twojej relacji z Santorini. Pięknie pokazałeś uroki wyspy. Bardzo żałuję, że nie dotałam na żadną z kolorowych plaż ale mam powód by tam wrócić Biggrin Dziękuję za relację Give rose

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Co ciekawe we wrześniu wyspa była oblegana przez turystów , więc Achernar wstrzeliłes się w dobry termin

Santorini pobiło turystyczny rekord. Więcej zagranicznych gości niż przed pandemią - Radio ZET

No trip no life

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 2 godziny 59 minut temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Mabro - na pewno warto wrócic, bo wyspa - choć mała - ma wiele pięknych zakątków. Pozdrawiam. Biggrin

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 2 godziny 59 minut temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Nel :

Co ciekawe we wrześniu wyspa była oblegana przez turystów , więc Achernar wstrzeliłes się w dobry termin

Santorini pobiło turystyczny rekord. Więcej zagranicznych gości niż przed pandemią - Radio ZET

Fakt, udało nam się. Choć obawy, że będą tam tłumy były... Pozdrawiam. Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap