--------------------

____________________

 

 

 



Majowy Eurotrip 2013 czyli Europa w pigułce! (Wenecja, Santorini, Kreta, Cypr, Rzym).

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A jakie cudne to zdjecie z palmami na tle skałSmile

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

No to w końcu jedziemy na Balos, miejsce zdecydowanie najładniejsze na Krecie.

Droga na Balos od momentu gdy kończy się asfald jest tragiczna! Polecam quady albo jeepy. Ciężko było wjechać naszym fordem, ale w końcu się udało.

Laguna Balos jest miejscem magicznym, wielokolorowa płytka woda we wszystkich możliwych odcieniach, drobny, wielokolorowy piasek (różowy, czerwony, czarny, biały, złoty itp.) sprawiają, że czas spędzony na kąpielach i tych morskich i tych słonecznych sprawia, że czujemy się jakbyśmy nie byli w Europie.

Najpierw udajemy się na punkt widokowy

Punkt widokowy na Balos-Kreta

Kreta-Laguna Balos z punktu widokowego

Kreta-punkt widokowy na Lagune Balos

Kreta-widok na Lagune Balos

Punkt widokowy na Lagunę Balos-Kreta

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Balos CUDOWNE Yahoo  Przy kolejnym pobycie na Krecie obowiązkowe Dirol

Anusia ja też bym poprosiła sznureczek do galeri Blush

lordowski (nieaktywny)
Obrazek użytkownika lordowski

Balos czadowe.... Good

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

A potem wkońcu na dół, gdzie zostajemy póki słońce nie zaczyna zachodzić.

Kreta-Balos

Kreta-Laguna Balos

Laguna Balos-Kreta

Laguna Balos-Kreta, Grecja

Laguna Balos na Krecie

Łódka na Balos-Kreta

Piękna laguna Balos-Kreta

Plaża na Balosie-Kreta

Niestety po przyjściu na parking czekała nas niemiła niespodzianka, ktoś nam bardzo przytarł autoDiablo. Tak pięknie skończyłby się dzień gdyby nie toDiablo. Chcieliśmy wrócić jeszcze na Balos, ale teraz męża już się nie dało namówić na ten pomysł, a ja też miałam dosyć. Byliśmy umówienie na oddanie auta, 2 godziny przed wylotem, a koleś miał nasze 500 euro, no a skutków "incydentu" nie dalo się nie zauważyć bo lakier był zdarty do białego w wielkości dłoni. Mąż postanowił liczyć na szczęście i słaby wzrok kolesia, a ja...postanowiłam zaryzykować i ukryć "szkodę". Ponieważ często padało, auto i tak było brudne więc kazałam mężowi pojeździć po największych kałużach i zachlapać braki lakieru. Nie udało się to idealnie, a całą noc padał deszcz i trochę błota jeszcze zmył, więc stwierdziliśmy że spróbujemy raz jeszcze pod koniec urlopu.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Balos to jest to Biggrin powinnas anusia dodać swoją fotkę, którą masz na punkcie widokowym jak stoisz tyłem,ona jest megaaa!

Mam nadzieję,że zakończenie histori o porysowanym aucie i 500eur jest pozytywne...

Trampek
Obrazek użytkownika Trampek
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piękne zdjęciaBiggrin

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

BALOSDance 4

Yahoo

Man in love

Shok

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kolejny dzień, pogoda straszna, kropi i całe niebo zachmurzone, a na dodatek humory nie dopisują po wczorajszym wypadku. Po południu postanawiamy jednak pojechać na Falasarnę.

Falasarna beach-Kreta

Kreta-plaża Falasarna

Plaża Falasarna na Krecie, Grecja

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Przedostatni dzień pogoda również niewakacyjna, ale jak przestało padać jedziemy na Elafonisi. Elafonisi jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej znanych plaż na całej Krecie. Różowy piasek (którego niestety z roku na rok ubywa ze względu na turystów, którzy przywożą go jako pamiątkę do domów), płytka, wielokolorowa woda . Piękna plaża lecz niestety nie było dane zobaczyć nam ją w słońcu z najlepszej strony.

Elafonisi-Kreta

Elafonisi w deszczu-Kreta

Kreta-Elafonisi

Plaża Elafonisi na Krecie, Grecja

Przed odjazdem z Elafonisi, postanowiłam raz jeszcze spróbować zamaskować braki lakieruBiggrin rozmieszałam ziemię z wodą i skutecznie zachlapałam "szkodę" a ponieważ całe auto było okropnie zabłocone moje "dzieło" nie rzucało się w oczyROFL. Musieliśmy się tylko modlić by ostatniej nocy i rano zaś nie padał deszcz.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap