--------------------

____________________

 

 

 



Puma Na Bali 2015

173 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

Ananiasz :

Czekałem na tę relację z niecierpliwością, bo wybieram się na Bali w lipcu :)Co do zniesienia wiz, znalazłem potwierdzenie na stronie wyglądającej na oficjalną:http://setkab.go.id/en/tourists-from-these-45-countries-free-tourist-visa-to-indonesia/

Dekret Prezydenta został podpisany 9 czerwca, dlatego się nie załapałaś.

Skoro tak to wygląda, to jednak jakoś pogodzili te swoje przepisy i będziemy mogli jeździć bez wiz.

Żeby tak jeszcze Indie zniosły nam wizy.... bo zdaje się, że nawet Ukraińcy mogą tam bezwizowo... :>

No, ale dziś bardzo dobra wiadomość więc  Drinks

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Indy dzięki, ja nie wiem czemu ale w świątyniach tych azjatyckich czuję się jakoś jak u siebie Mosking

Anianasz no to super informacja, być może my tez dla nich znieśliśmy wizy, to jednak całe 70 USD w kieszeni Good

Asisko sama byłam zdziwiona pustkami i tak było w każdej świątyni my i balijczycy, no może jeszcze jakies parę osób i przyznam że to uwielbiam dlatego często podróżuje na przełomach niskiego i wysokiego sezonu Girl witch

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Oj tak za Indie.... bo ja po relacji Miki spać nie mogę i raczej mi nie przejdzie .... zachwycona jestem i marze żeby zobaczyć to na własne oczy Shok

Ananiasz
Obrazek użytkownika Ananiasz
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 29 wrz 2013

Albo jednak znieśli jednostronnie. Znane są takie przypadki - np. PL i USA, którym robimy łaskę Wink

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nasz następny przystanek to Stawy królewskie w Tirtagangga , bardzo spodobało mi się to miejsce w relacji zajączka i nie żałuje przejechanych km, bo choć teren niewielki to niezwykle urokliwy i chętnie odwiedzany przez młodych balijczyków , ale zanim to po drodze

Zbiory ryżu, pewnie wiecie ale napiszę ryz jest sadzony w takich kepkach przy zbiorze łatwo go złapać i krótkim sierpem ściąć, potem taką wiązką uderzają w rozpieta płachte gdzie opadaja same ziarenka, reszta jest palona co przypomina znajome nam widoki przy jesiennych zbiorach ziemniaków

Ale Tirta to już jutro Girl witch

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anianasz to raczej niemożliwe jednostronnie bo to było powodem falstartu w kwietniu, no chyba że zmienili zapisy u siebie i nie musza być dwustronnie zniesione, ale to juz trzeba by sprawdzić

Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

puma :

Oj tak za Indie.... bo ja po relacji Miki spać nie mogę i raczej mi nie przejdzie .... zachwycona jestem i marze żeby zobaczyć to na własne oczy Shok

Biggrin No i Keralę możesz zrobić z programem Miki, bo z Bombaju bierzesz samolot np. IndiGo do Cochin i fruuuu stamtąd już cała Kerala Twoja!

Byłam w ub. roku na długi weekend majowy (11 dni), bo tak się w Indiach zakochałam po pobycie w lutym, że musiałam jeszcze raz! Biggrin A teraz mam pomysłów ... ooooo .... na ile razy! Biggrin

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kerala obowiązkowo Girl witch

Ananiasz
Obrazek użytkownika Ananiasz
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 29 wrz 2013

puma :

Anianasz to raczej niemożliwe jednostronnie bo to było powodem falstartu w kwietniu, no chyba że zmienili zapisy u siebie i nie musza być dwustronnie zniesione, ale to juz trzeba by sprawdzić

Znieśli jednocześnie dla 30 krajów; wątpię żeby tak to zgrali, że również te 30 krajów w tym samym czasie zniosło wizy dla Indonezyjczyków. Na stronie naszego MSZ nadal nie ma Indonezji na liście krajów, od obywateli których nie żądamy wiz.

http://www.msz.gov.pl/en/travel_to_poland/entering_poland/visa_free/visa_free_countries

Plumeria
Obrazek użytkownika Plumeria
Offline
Ostatnio: 2 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Puma, ale cudne dwa ostatnie zdjęcia !

Strony

Wyszukaj w trip4cheap