--------------------

____________________

 

 

 



Fotorelacja Riviera Maya lipiec 2017

36 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
rafalk
Obrazek użytkownika rafalk
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 16 lip 2017
Fotorelacja Riviera Maya lipiec 2017

Na początku chciałem serdecznie powitać wszystkich Forumowiczów T4C. Drinks

Poniewaz ogarnąłem proces wklejania zdjęć, podziele się z Wami swoimi wspomnieniami głównie poprzez obrazy. Moja wycieczka była zorganizowana, nie mam więc do przekazania żadnych ciekawych i istotnych infromacji, które ułatwiałyby podróż innym. Co mi się ewentualnie nasunie godnego uwagi to oczywiście napisze Wink

Pobyt - Grand Palladium Kantenah Resort & Spa. To jedziemy.

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 9 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...witaj,z przyjemnościa poogladam Twoją relację ale na razie zamiast fotek widzę..."jakis budzik" ; ))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 6 dni temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

ssstu-6 :

...witaj,z przyjemnościa poogladam Twoją relację ale na razie zamiast fotek widzę..."jakis budzik" ; ))

hehehe...ja myślałam,że to jakis licznik ze skutera Biggrin

Też  z ochotą zerknę na Mexyk.

rafalk
Obrazek użytkownika rafalk
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 16 lip 2017

Zaczynamy, zgodnie z tematem, fotograficznie.

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 dzień 11 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Na ja teraz twoje 4 fotki widze Good

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 9 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, cztery ostatnie fotki (post...he,he,he 13) już są widoczne,teraz będzie "z górki" !!! ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 28 minut 54 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Cześć Raf, witamy cie serdecznie na forum Smile

Może napisz coś o sobie ? Parę słów typu nr buta etc jakie podroże lubisz? gdzie bylęś jakie masz plany, marzenia ?

Widzę że już z wstawieniem fotek,dajesz rade Good tak jak pisali forumowicze najważniejsze aby foty wklejac z zakladki albumy a nie zdjecie

A poza tym zdjęcia miodzio , pocztóweczki Fotograf

No trip no life

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 6 dni temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Yahoo już widzę,że będzie pięknie)))

Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy ...ale taki od początku Biggrin

rafalk
Obrazek użytkownika rafalk
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 16 lip 2017

Nelcia - dziekuje za miłe powitanie i również pozdrawiam serdecznie Give rose Tytułem "paru słów o sobie" to mieszkam w małym miasteczku opanowanym przez kryminalistów Hunter (są nawet od paru lat regularne kroniki tych wszystkich zbrodni - emisja w czwartki, ok. 20.00 w TVP1 ). Lubię film CK Dezereterzy Paratrooper i książki Tolkiena. Naszym rodzinnym podróżom przyświeca klasyczna zasada "pracujesz na lądzie, wypoczywaj na wodzie" (nie ma to jak żelażna logika "Rejsu" Biggrin). Zobaczone: M. Śródziemne wzdłuż i wszerz Good, Kanary i nieodżałowany rejon Red Sea Sun-smilie water  059. Do zobaczenia: cała reszta YahooMój subiektywny wakacyjny high end (czy jak kto woli marzenia) - chyba Austarlia, przy Rafie Barierowej. 

Żeluś - początek nudny i niewarty uwagi. Długi ale wygodny (bezpośredni) lot B787 DL W-wa - Cancun, bez obsuwek czasowych. Co do wyboru hotelu GP Kantenah - oprócz tego , że to solidna, ciesząca się dobrymi opiniami hacienda, ma jeden mocny atut, pomijany zwykle w opisach i recenzjach. Rafa, na którą schodzisz z białego, pudrowego piachu (ok. 30m od brzegu)...

W takich warunkach można...Sun-smilie water  027 Sun-smilie water  052

rafalk
Obrazek użytkownika rafalk
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 16 lip 2017

Obsługa hotelowa grzeczna i uprzejma. Znajmość angielskiego powszechna ale dość specyficzna - niektórych ciężko zrozumieć (nawet Amerykanie się skarżą). Nasz pokój (junior suita) - łóżko duże i wygodna sofa dla dzieciaków. W łazience 4 rodzaje - powiedzmy - środków higieny (szampon, odżywka, żel pod prysznic i balsam) - wszystko pachnące, w małych estetycznych butelkach. Barek w pokoju (piwo w puszce i butelkowe, pepsi, 7up, mirinda, woda) codziennie uzupełniany. Hotel słada się z 5 części - Kantenah, Colonial, White Sand, Riviera i Royal Suite Yucatan (ten ostatni to takie premium w premium). Całość wkomponowana w las namorzynowy - super, chodzi się po kładkach a obok dżungla. Woda (kranówka) w całym kompleksie jest specjalnie filtrowana, nikt z nas nie miał żadnych problemów żołądkowych. Jedzenie pychota, wszystko smaczne i ogromny wybór. Na śniadaniu dostępne soki ze świerzych owoców, dla chętnych też szampan i... smirnoff. Lunch trzyma mocny poziom (zdarzają się takie smaczki jak zupa krewetkowa, czy kalmary). Na kolacji w bufecie byliśmy tylko raz, bo chodziliśmy do restauracji a la carte (9 w obiekcie). Zaliczyliśmy 6 - śródziemnomorską, thai, japońską, brazylijską, meksykańską i steakhouse. Wystrój, obsługa i jakość posiłków to koniec znanej mi skali (może mało widziałem). Japońską Sumptuori z show table (taki pokaz gotowania z cyrkową żonglerką) i śródziemnomorską Punta Emilia trzeba wcześniej bukować w recepcji - najepiej rano (od 8.00). Reszta normalnie dostępna. Poruszanie się po ogromnym obiekcie byłoby kłopotliwe, gdyby nie co rusz to jeżdżące "pociągi" (auta z wagonikami). Obsługa naprawdę miła - jeżeli jest zwykły kurs to przystają i pytają dokąd się idzie. Raz zapomniałem butów na siłkę - złapałem tego busika, podjechałem pod pokój, kierowca poczekał i zawiózł mnie z powrotem (na piechotę byłoby z 40 minut). Siłownia, w obrębie spa Zentropia genialnie wyposażona, dla pań dostępne są też zajęcia z zumby i pilatesu z instruktorem. Przy basenach także nauka salsy, joga, siatkówka, piłka wodna - ale te zajęcia już na innym poziomie niż na Gymie przy spa (tak przynajmniej twierdzi żona). Alkohole w barach (wszystkich jest chyba ponad 20) markowe, wszelkiej maści drinki bardzo dobrej jakości. Mimo sporej ilości gości w obiekcie w ogóle tego nie czuć na plaży - Amerykanie i Kanadyjczycy - najliczniejsi goście - jakoś tak trzymają się przy basenach. No cóż, ich wybór. 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 28 minut 54 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Raf, dzieki za krótkie przedstawienie sie PrevedPowiedz jeszcze czym robisz foty ? piekne są Good

Aha i co z tymi "zegarami" na pierwszej stronie, bo tak słabo to wygląda jak na poczatek relacji he he 

Ja widze 3 opcje:1/ najlepsza -wrzucasz zdjecia,2/edytujesz posty i wyrrucasz zegary 3/ ja moge edytowac i je usunac..

i.. czekam na CD  Sun-smilie water  052

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap