--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Tunezji - 2006

32 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia....pisz,pisz.....

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 20 godzin 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia,

nie widzialam wczoraj twojej relacji, ale dzis od ranca juz jestem .Twoj hotel piekny tak z zewnątrz, nie pomyslalbym ,ze w srodku plesn Biggrin . Ja bylam w Tunezji dwa razy , obydwa pobyty bardzo udane. Raz bylam w Sousse a potem jeszcze w Port El Kantaoui.

No trip no life

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

ja tez jestem Yahoo straszne co piszesz o tym syfie, ale na fotkach hotelik wygląda super, ale to pewnie zasługa pierwszego planu Kiss 2

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

I ja już jestem Biggrin i czekam na cd Blush

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia Ty się nic nie zmieniasz Shok

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

asiagdynia :

Pumcia Ty się nic nie zmieniasz Shok

TO SAMO MIAŁAM MÓWIĆ.....przefarbowała byś sie to chociaz jaks zmiana  by byłą Lol Lol Lol a tak na poważnie to tylko pozazdrościć....

lordowski (nieaktywny)
Obrazek użytkownika lordowski

Pumciu z relacji na relację coraz młodsza jesteś... jak Ty to robisz?? Biggrin

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Wampirzyca ROFL

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

He he wampirzyca  Crazy napewno....tak tak

ale wracając do Tunezji, to hotel z zewnątrz prezentował się bardzo dobrze, natomiast najsłabszym punktem tego hotelu było jedzenie.....o śniadaniach juz pisałam , praktycznie nic nie było jadalnego, nie lepiej sprawy miały sie jeśli chodzi o kolację, cudem było utrafić na wolny stolik, w restauracji panowały "egipskie ciemności" w zasadzie nie wiem czy po to aby stworzyć "nastrój" czy bardziej żeby ukryć brudne obrusy, kiepskie jedzenie. Nie wiem sama czy można to w sumie wytłumaczyć trwającym ramadanem, czy był to jednak standart. W zasadzie to sie zastanawiam czy powinnam wogóle pisać o jedzeniu w tym hotelu, ponieważ to moja subiektywna opinia i to sprzed 7 lat, dzisiaj może to wszystko się zmieniło, dlatego prosze traktowac te moje opisy, jako nieco nieaktualne Wink. Natomiast podczas naszego pobytu , wielkim prolemem było znależć stolik dla naszej 7 osobowej ekipy......praktycznie nie było szans na znalezienie wspólnego stołu......sprawę przynajmniej na kilka dni załatwiło 100 euro dla "kierownika" sali.......przez kilka dni czekał na nas...zarezerwowany stół. Jedzenie było juz bardziej zjadliwe ..... no i tych ochydnych much nie było Aggressive

Prawda że nie ma się do czego przyczepić......nawet kwiaty sie znalazły na stole Air kiss

Po kolacji pora na szisze......ja ponieważ juz byłam nie palaca.....to i sziszę sobie odpuściłam

ale mam zdjęcie z panem od sziszy

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hotel Mahdia Palace....wówczas był ostatnim hotelem w ciągu resortów, do centrum Mahdii mieliśmy około 5 km....i najtaniej i najszybciej dojezdzało sie tam taksówką. Jak juz pisałam akurat trwał Ramadan......dlatego miasteczko w ciągu dnia było ciche, puste........ale bardzo urokliwe Good

Kilka fotek z Mahdii

Strony

Wyszukaj w trip4cheap