--------------------

____________________

 

 

 



Zające na Bali, czerwiec 2014

374 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ciocia-babcia rownie dobrze mogla stanowic zawartosc plecaka duzego Shok ROFL

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

bea, marinik Good wiecie później to ja bekę z tego mialam, ale jak nas tak zalatwił to do śmiechu mi nie było, szczęście, że na następny dzień w planach mieliśmy tylko Ubud. Byliśmy tak wściekli, że dopiero na drugi dzień dotarlo do nas, że biedna ciocia-babcia mogła o każdej porze zejść lub wyjść z plecaka Yahoo

Kolka ja myślę, że spokojnie Bali jest do zobaczenia, jak bym wcześniej wiedziala o pewnych ciemnych stronach tego miejsca to bym się inaczej nastawiła i nic by mnie nie rozczarowało (wiedziałam o naciągaczach w Pura Besakih i spokojnie daliśmy im radę, ba nawet stwierdziłam, ze spodziewałam się, że będzie gorzej Biggrin)

Apisku,  na Bali jest pięknie, zgadzam się, ale ja tam nie wrócę Smile 

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

to jeszcze trochę fotek z hotelu

nasz pokoik na górze

hotelowy gadula

hotel jest w centrum miasta, jakieś 10 min spacerkiem od lasu małp i w drugą stronę do pałacu i targu też ok 10  minut. Zjeżdża się z głównej zatloczonej ,mocno gwarnej ulicy i jest się w innym świecie. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego miejsca.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zając - dotknęłaś chyba sedna sprawy - jak się jest przygotowanym na różne niespodzianki - to inaczej sie niedogodności znosi. Dlatego tez nasze forum jest tak cenne - pozwala ogarnąc różne aspekty, spojrzec przez różne pryzmaty.

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Idziemy na spacer do  Świętyego Małpiego Lasu Padangtegal. Wewnątrz, prawie w centrum miasta, żyje ponad 600 osobników, wszystkie z gatunku makaków. Teren, niby ogrodzony, ale płot jest niski – małpy gdyby chciały mogłyby rozejść się po całym mieście. Wszędzie jest ich pełno, siedzą na drzewach, trawie, pomnikach balijskich bóstw, czy fontannie. Są dużo mniej agresywne niż te w Uluwatu, ale widzieliśmy mocno poranionego turystę, na którego napadły.

Przy wejściu placimy za bilety po 30.000 Rp i zaczynamy nasz spacer

Pamietacie wierszyk "Małpa w Kąpieli"?

Podsłuchaliśmy przewodnika, który  mówił, że w światyni grobowej  do dzisiaj  wystawiane są zwłoki przez tydzień lub dłużej, Shok jak dobrze, że nie trafiliśmy na taką ceremonię.

 Oczywiście wszystkie świątynie były zamknięte dla zwiedzających.

  

  

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

ach, te balijskie hotele Man in love

monkey forest jest cudny, uwielbiam to miejsce Yahoo

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Jest koło południa, słońce operuje na maksa, a tu jest przyjemnie, zielono sporo cienia można sobie tak spacerować i spacerować, to idziemy szukać waranow i świętego źródła

ten widoczek mnie rozwalił, król lasu Preved

zaraz zaraz, czy my przypadkiem nie jesteśmy w Kambodży?

waranek znaleziony

 

droga do źródelka była wąska i niestety mocno dawały o sobie znać komary

no i mamy świete żródelko

  

 

Pięknie tu jest, ale nogi nas już bolą wracamy do hotelu na basen.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Preved Małpi las cudnie cudownie !!!!!!  Man in love dla mnie najfajniejsze miejsce w Ubud  Biggrin

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku ja Cię i tak podziwiam że Ty większość fakultetów na obcasach,  i to jeszcze w tej ciepłocie, ja bym nawet 1 km nie dała rady na urlopie na obcasie  Wacko  bo by mi nogi spuchły i żylaki zaraz dały by o sobie znać   Unknw

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

dzioby, bepi, ja też uważam, że tego miejsca nie można pominąć (chociaż różne opinie czytałam, ludziki pisały, ze nuda, kiepsko i nic ciekawego, ja tego nie potwierdzam) jest tam pięknie*smile*. Trzeba jedynie zwracać uwagę na małpy i raczej nie wchodzić im w drogę Yes 3, a no oczywiście widzieliśmy jak małpki "współpracują" ze strażnikami *yahoo*.

widoczek ulicy w Ubud prowadzącej do naszego hotelu

za każdym razem gwarek pięknie nas witał

czas na błogie lenistwo

my odpoczywamy, a człowiek ciężko pracuje

fajnie się odpoczywało to teraz pójdziemy na spacer po Ubud

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap