--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4YouXmass 5

Dzisiaj mamy : CZWARTEK , 12 grudnia

Imieniny obchodzą: Adelajda, Aleksander, DagmaraPrezent

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -287 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 233  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 227 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 185 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -183 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 157 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 145 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 112 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 100 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 86 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 92 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obraz92 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Podobny obrazDana - 81 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 78 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 60 dni -Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 53 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 49 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 30 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 22 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 15 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Podobny obrazMabro - 6 dni - rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko

 Margerytka - 3 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIA GRUDZIEN

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień doberek,

czwarteczek kochani , to podobno już mały weekend  Biggrin

Basia A brawo TY ! Yahoo to jest oczywiście Hobbiton - kraina Władcy Pierścieni na wyspie północnej  czyli  Nowa Zelandia . Bilecik na tour po krainie hobbitów już na ciebie czeka, na pewno ci sie tam spodoba.  Może kiedyś znajdę chwilę,aby napisać relację z mojej wyprawy po tym przepieknym kraju..

Znalezione obrazy dla zapytania: hobbiton new zealand ticket

Basia je tez fotki nie widzę. Ciastko opiekane na grilu ? ciekawe...

Megi, zimno u ciebie , zimniej niż w centralnej Polsce ,brr Shok Przyjemny weekend przed tobą , skoro na jarmark się wybierasz. Może Mikołaja tam spotkasz ? Xmass11 Vala  33

Skoro tyle o świętach , to i zagadka w temacie ..gdzie pojeżdzimy na łyżwach z takim widokiem ?

Znalezione obrazy dla zapytania: new york christmas"

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Nel Mauritius spodobał mi się na tyle ,że mogłabym go jeszcze raaz odwiedzić ale teraz północ. W wytwórni statków byłam i nawet jeden kupiłam Black Pearl. Fajnie pakują jako bagaż podręczny. Zagadka to lodowisko w Nowym Jorku . Też jeżdżę na łyżwach.

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Basia35, mi tez do zwiedzenia została pólnocno wschodnia część środka wyspy wraz ze stolicą i ogrodami.Chociaz pewnie zamiast jechac drugi raz na Mau wolałabym zobaczyć maleństwo obok czyli wysepkę Rodriguez.

Masz racje to jest NY i słynne lodowisko przy Rockefeller Center Yahoo Chętnie bym pojeżdziłą tam na łyżwach Biggrin

A na ciebie czekają nowiutkie łyżwy .Przydadzą się w sezonie zimowym ? jeżdzisz też do tyłu ?

Znalezione obrazy dla zapytania: new york ice skating rockefeller center ticket

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 7 godzin 11 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Hm, nie wiem dlaczego fotka znów nie działa, jest w udostępnionym albumie, powinno działać... Może teraz?

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Jeżdżę do tyłu i do przodu. Dziękuje za łyżwy ale chyba dwa lata temu kupiłam sobie takie nowej generacji ha ha coś jak rolki. Ale powiem szczerze ,że wole te dawne figurówki chyba są lżejsze i mniej masywne.

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

jest Good

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

basia35 :

Jeżdżę do tyłu i do przodu. Dziękuje za łyżwy ale chyba dwa lata temu kupiłam sobie takie nowej generacji ha ha coś jak rolki. Ale powiem szczerze ,że wole te dawne figurówki chyba są lżejsze i mniej masywne.

Basiu, ja tez zakupiłam sobie nowe , w zeszłym roku,ale takie stare klasyczne. Niestety na "oficjalym debiucie" nowego sprzętu, tuż przed końcem jazdy , wywinęłam orła i mój prawy bark do dziś pamięta zetknięcie z lodem he he Biggrin

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 42 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Basia35 pokaż statek bo zupełnie nie jestem w stanie sobie wyobrazic o jakim cuddzie piszecie. A może przy okazji jakiś krajobrazik.

Nel możesz sobie podac rękę z moją Basią. Ona tez miala bliskie spotkanie z lodem parę lat temu, ale zaraz na początku jazdy (choć to nie był pierwszy raz) i skończyło się gipsem ręki.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4YouXmass 5

Dzisiaj mamy : PIĄTEK , 13 grudnia

Imieniny obchodzą: Łucja, OtyliaPrezent

Znalezione obrazy dla zapytania: piatek 13"

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -286 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 232  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 226 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 184 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -182 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 156 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 144 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 111 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 99 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 85 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 91 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obraz91 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Podobny obrazDana - 80 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 77 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 59 dni -Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 52 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 48 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 29 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 21 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 14 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Podobny obrazMabro - 5 dni - rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko

 Margerytka - 2 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIA GRUDZIEN

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap