--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33610 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

 

Mrówka-224 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -114 dni- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-169 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -108 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 94 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-76 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-66 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 52 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

 NOWOŚĆ !!! Perejra-22 dni- wczasy pod gruszą u babci w Polsce  Wczasy pod gruszą. Banie - Noclegi.pl

Bajka - 16 dni  -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek- 7 dni- długi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

MIŁEGO DNIA Heart

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 1 dzień 11 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Darek K. :

Cześć Wam Hi

Nie byłem na Sardynii ale chciałbym tam być. Kiedyś była w moich planach. Plany na tyle zaawansowane że zrobiłem listę miejsc do zobaczenia. Dlatego mi się przypomniało. A wyszło jak zwykle i pojechałen w inne miejsce. 

Miłego i pogodnego dnia.

Darek, trzymaj ten plan na pewmo się przyda Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

Piąteczek nas wita a weekend już do nas woła coraz głośniej  i radośniej HELO Bye słyszycie ?

Jakie plany weekendowe? czy macie zamiar sprawic sobie odrobinę jakiejś radości ? 

A propos planów, to nie będę jutro w stanie zrobic odliczanki i zagadki, szukam więc chętnego ...kto podejmie to przyjemne wyzwanie ?  

Alamed, przykro mi ,że twoja Sardynia spadła.. ja podobnie jak Darek , też jeszcze nie byłam. Wyspa nazywana jest europejskimi Karaibami , więc z pewnością warto  kiedyś dotrzeć. A może ktoś był i ją nam pokaże? 

Aha, jest nowa ankieta, zajrzyjcie w wolnej chwili Yes 3

Dzisiaj wodospadowa zagadka , piekny prawda ? czytałam,że niestety powoli wysycha, więc trzeba sie spieszyć z odwiedzinami 

miłego piąteczku , szybko pracujcie Biggrin

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 1 dzień 11 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Chyba wiem Clapping czy to Wodospady Wikrorii na południu Afryki ?

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Alamed, jasne !!!! strzał w 10 Good Lot heli nad wodospadami czeka na ciebie , na pewno widoki super 

Winnice, Wielka Piątka i Wodospady Wiktorii - NomadStory by ... 

Twoja zagadka teraz ? 

No trip no life

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Nel, Alamed 

Planów już nie mam. Tych fizycznych bo te w głowie są nadal. Planowanie też jest przyjemne więc w razie potrzeby stworzy się na nowo.

Jakby co to mogę spróbować z odliczanką. Może mi się uda ale gwarancji nie ma.

Idę do ankiety a później do kuchni przygotować jedzenie na weekend żeby leniuchować i nic nie robić oprócz czytania i podziwiania relacji oraz zdjęć z waszych wojaży.

Udanego weekendu Good

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Darek, na pewno dasz rade, edytujesz post i zmieniasz co trzeba. Możesz też dodac coś od siebie, aby odliczanka była "po twojemu" .

Dziękuję i buziak dla ciebie Air kiss

 

No trip no life

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Jeśli takie proste to ok. Air kiss

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 5 godzin 48 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

wychodzę dziś rano na taras i ... taki mały dinozaur nas odwiedził  Biggrin

(a tak swoją drogą, u mnie w ogrodzie jest całe mnóstwo jaszczurek (mam sporo skalniaków wiec i kamieni, po których one często buszują i się wygrzewają)niestety moje koty nie przepuszczą żadnej... ciagle więc za nimi latam jak tylko widzę kota z jaszczurką w zębach Shok ; krzyczę wtedy na koty, a one w strachu  wypuszczają zdobycz na ziemię, która potem leży tam  i "udaje martwą" ; chodzę i zbieram te jaszczurki i z powrotem zanoszę do skalniaków, ale to jest takie "neverending story" .... niestety 

 

Piea

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 1 dzień 11 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Piea, no pięknie pozuje ta jaszczurka  Yahoo Ty to szczęściara jesteś, jaszczurki w ogrodzie, hmm ale Ci nie zazdroszę, bo ja jakoś się ich boję Crazy

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap