--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Dzień dobry na zimowo. Winter skifahren  0001

Nelciu, zostało jeszcze to pyszne Tiramitsu? Jeśli tak, to jestem chętna - to mój ulubiony deser. Girl crazy U mnie o 8 rano było -22 - takich temperatr nie odnotowałam już przez parę ładnych lat. Długi spacer  zaliczony, słoneczko świeci cały dzień i mrozek trzyma -14 stopni. W lesie śniegu ze 30 cm, widać, że nawet kulig z koniem i saniami jechał! Kurcze, chyba przeba coś w tym stylu wyczaić, kolejna okazja może się prędko nie zdarzyć. 

Darek, wioski pewnie całkiem zasypane, drogi przejezdne w ogóle?  

Asiu, pięknie u CIebie w parku, ale spacerowiczów coś nie widać - wolą grzać tyłki w domach? A może idą w samych gaciach na Babią Górę? Ludzie to mają pomysły.... Crazy

Marzą mi się narty w tym sezonie, ale to pewnie marzenie ściętej głowy, chyba nie ma kraju, w którym by były otwarte stoki, hotele i wyciągi. Sad 

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 3 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, piękny , zimowy spacerek Yahoo i kolaz zdjęciowoy Masz racje,że nawet w taka pogodę trzeba wyjść i zażyć mrożnej "kąpieli" 

Lamia, a la Tiramisu jeszcze zostało, już ostatnie, smacznego.  U mne niestety zero słońca, nad czym ubolewam.Tęgie mrozy w twoich rejonach . Słyszałam o tej kobitce w krótkich spodenkach, co poszła szczyty zdobywać , a trafiła  do szpitala jak miała już ...26 C. W głowie się nie mieści Dash 1

A propos Winter skifahren  0009 to jednym chyba z niewielu miejsc w Europie  gdzie można poszusować i przenocować jest Szwajcaria, choć tez w ograniczonym zakresie.Coś jeszcze słyszałam o Bułgarii   

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 2 godziny 20 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, Asia-A, widoczki superowskie !!!

lubię poogladać zimę ale...najbardziej na zdjęciach ; )

my też po małym spacerku,tym razem na Hill of Allen, wólkaniczne wzgórze które mamy "pod domem" ...

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 5 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek, ja też z tych co zimę lubią na zdjęciach. Jednak dzisiaj było pięknie i wyszłam pooddychać świeżym powietrzem. Ostatnio siedziałam w domu, jakieś przeziębienie mnie dopadło, właściwie jedynymi objawami  było złe samopoczucie i „zimne stopy". Ale jest już lepiej.

W parku  prawie nie było ludzi, to było koło jedenastej. Później łaziło już więcej. Z drugiej strony , za domem, jest ścieżka prowadząca do parku i  na dużo większą górkę  niż ta na skwerze i tam ciągnęło wielu spacerowiczów i sankarzo- narciarzy.  Część zostawiała koło naszego domu auta i szli spacerować i korzystać ze śniegu.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 5 dni 21 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

A ja sie ciesze,ze ostro mrozi.Takie zimy pamietam z dziecinstwa i fajnie,ze jeszcze sie zdarzaja.Dodatkowy plus powinien byc w lecie-mniej komarow,kleszczy i innych uciazliwych stworow,bo taka zima powinna im troche dopiec.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Kochani,

Jak wiece dopadł mnie koronawirus...i przechodzę to chorowanie bardzo ciężko. Tydzień przespałam ( dnie i noce)...i nie ma się ku lepszemu. Totalna niemoc.

Dbajcie o siebie.

Pozdrawiam,

Dana

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Dana,

duuuuuuuuuużo zdrówka życzę. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej minęło.

Pozdrawiam

Margerytka

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 2 godziny 20 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

Dana_N,trzymam kciuki za Twój rychły powrót do zdrowia !!!

równie mocno "kibicuję" szczepieniom aby ten koszmar wreszcie się skończył...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 5 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Mam nadzieję, że Dana nie jest sama ze swoją chorobą. Tzn. konsultacja lekarska i zakupy – jeść i pić też trzeba. Warto też mieć w domu pulsoksymetr, w celu kontroli natlenienia krwi. My mamy, ale najlepiej jak by się nie przydał. Podobno poniżej 80 % trzeba jechać do szpitala, aby podali tlen, bo można zasnąć i się nie obudzić.

Niech te szczepienia szybciej do nas dojdą, to może psychicznie będzie łatwiej.

Marzeń nikt nam nie może odebrać. Takie śniadanie chyba większość weźmie bez zastrzeżeń.

Ocean, Taras, Pieczywo, Owoce, Śniadanie, Tropik

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 5 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

I jeszcze trochę zimowych porad (znalezione w necie).

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap