--------------------

____________________

 

 

 



Singapur, Bali, Kuala Lumpur IX 2015 - krótka relacja

126 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Singapur jest fantastyczny, dlatego wracamy tam już niedługo Clapping

Tym razem też chyba rypniemy się tym autobusem !!

Dana, Frycka znalazłaś !!!

Nam się nie udało, no chyba , że akurat poszedł wtedy na stronę Smile

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja tez na Chopina nie trafiłam , uciekl przede mna he he , a park rzeczywiście wspaniały Good

No trip no life

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Aga24 :

Witaj Dana Biggrin  Bardzo chetnie tu zagoszczę i poczytam bo widzę, ze wszystko super szczegółowo opisane. Rewelacyjny pomysł z tymi autobusami turystycznymi- chyba jeszcze nikt o tym wczesniej nie pisał, a to naprawde super opcja na zwiedzenie najwazniejszych puktów miasta.  Super, że podajesz takie szczegółowe ceny i inne cenne wskazówki, to bardzo wazne dla planowania takich podróży. Ja równiez staram sie zawsze wszystko ująć jak najdokładniej Biggrin  ciekawi mnie jeszcze ta wysepka Sentosa Island połaczona z Singapurem, byłas może?

Aga wiele razy o nich pisałam bo sama tak zwiedziłam m.in Singapur, HK, Dubaj, Malte, Walencję, Londyn, Porto

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dana świetna relacja! Czytam i notuję dla siebie na przyszłość.

Bea

Mrówka
Obrazek użytkownika Mrówka
Offline
Ostatnio: 1 rok 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 maj 2015

Czytam, notuję, podziwiam i niecierpliwie czekam  na ciag dalszy.   Bede w Singapurze w hotelu Grand Park City Hall.Obok tego hotelu jest  jeden z przystankow  linii czerwonej tego busa. Czy rozpoczac jazde mozna na dowolnym przystanku, czy musze isc na pierwszy. wiem ze potem mozna dowolnie wsiadac i wysiadac ale czy rozpoczac musze na pierwszym? Podobno dzieci dostaja jakies mapki maja odszukac jakes punkty charakterystyczne podczas wycieczki czy te gadżety otrzymuje sie tylko na pierwszej stacji czy w dowolnym momencie? Czy jest na pokladzie autobusu jakis kapitan,zawiadowca

czy ktos w tym rodzaju? pozdrawiam Ola

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Pomnik Chopina w Botanic Gardens jest niepozorny i rzeczywiście trochę się ukrywa w zieleni, ale jest widoczny po prawej stronie od alejki, która prowadzi do Ogrodu Orchidei i Ginger Garden. W dole widać Symphony Lake i amfiteatr Shaw Foundation Symphony Stage, a pomnik jest na wyższym poziomie.

Może to zdjęcie da lepsze wyobrażenie o lokalizacji, gdyby ktoś chciał to miejsce znaleźć.

I jeszcze, bardzo proszę, mapka z zaznaczonym pomnikiem Chopina Smile

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Mrówka :

Czytam, notuję, podziwiam i niecierpliwie czekam  na ciag dalszy.   Bede w Singapurze w hotelu Grand Park City Hall.Obok tego hotelu jest  jeden z przystankow  linii czerwonej tego busa. Czy rozpoczac jazde mozna na dowolnym przystanku, czy musze isc na pierwszy. wiem ze potem mozna dowolnie wsiadac i wysiadac ale czy rozpoczac musze na pierwszym? Podobno dzieci dostaja jakies mapki maja odszukac jakes punkty charakterystyczne podczas wycieczki czy te gadżety otrzymuje sie tylko na pierwszej stacji czy w dowolnym momencie? Czy jest na pokladzie autobusu jakis kapitan,zawiadowca

czy ktos w tym rodzaju? pozdrawiam Ola

Mrówka Smile

W zasadzie powinno się zacząć w Suntec City, bo dość ważne jest odkąd te 24, czy 48  godzin leci. Ale my wsiadłyśmy w Little India, bo to był najbliższy przystanek od hotelu...i dopiero na drugi dzień jakiś kierowca nam zwrócił uwagę, że bilet nie jest potwierdzony. /kupiony na lotnisku/ Na niepotwierdzonym jeździłyśmy do końca Smile

W autobusie jest tylko kierowca. Nie mam niestety pojęcia czy przewidziane są jakieś atrakcje dla dzieci, ale na tej mapce, którą dostaje się w autobusie jest taka informacja, więc może o to chodzi?

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dana, no ja padnę Dash 1 przecież Momita wyraźnie napisała, że Zające pomnik zajumały i już nikt go nie odnajdzie. Ja się przyznałam Wojtkowi ,że zakopany w ogródku, bo sąsiadka codziennie napierdziela Poloneza c-dur po kilka razy pod rząd (ale słowa nie pisnęłam w jakim ogródku Crazy), a Ty go odkopałaś i jeszcze namiary podajesz *girl_cray*. Jak mi zacznie napindalać Etiudę op.10 nr 12 to już wiem kto winien będzie Lol i komu rewolucję zrobić  Hunter Angel

Szkoda, ze miłlaś mało czasu na zwiedzanie Sin, ale ma to dobre strony............. masz po co wracać Preved

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Zajączku Smile Bardzo mi przykro, że się dobrałam do Twojego ogródka bez wiedzy i zgody Biggrin Ale Fryderyk Chopin wielkim kompozytorem był... i  moją wielką miłością...forever.

Jako zadośćuczynienie, mogę Ci zagrać innego poloneza, bo c-dur bez wiolonczeli, to nuda Blum 3 Albo może wolisz jakiegoś mazurka, albo może kontredans? Biggrin

"Rewolucyjnej" się nie podejmuję...oj, już nie te lata... Sad

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dana i Ty Brutusie................

To ja Cię zapraszam na koncert sąsiadki *yahoo**lol**dash1*Preved a jak wytrwasz przez 15 min to już mi graj co chcesz Party

A teraz cicho czekam na dalszą relację.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap