--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel :

Fragola, może od września tłumów nie będzie ? Szkoła się zacznie, to może wtedy będzie spokojniej..Tak liczę na to i wtedy też może gdzieś wyskoczę na przedłuzony weekend. Bieszczady jesienią najbardziej kolorowe..

We wrześniu też tłumy zawsze bywały. Ja mam w Bieszczady na rzut beretem.

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 25 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea, u Ciebie slonko? U nas leje (będzie dużo simaków)

To ja dodam arbuzy tureckie   i  kwiatka egipskiego

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, dobre pytanie, które zadaje sobie wielu z nas.. kiedy będzie można normalnie podróżować ? chyba nie szybko, niestety. Też bym chętnie coś zaplanowała,ale na razie nie.. no chyba że Polska. Kombinuję jakiś przedłuzony weekendzik w kilku osobowym gronie w cichym miejscu..

Za rozwiązanie wszystkich 3 zagadek zapraszam cię na Jamajkę na degustacje rumu w lokalnej destylarni, bedzie smacznie a potem wesoło Wacko

Pora na twoje łamigłówki Yes 3

och .. kawka i ciasteczko wyglądają przepysznie Good a cały stolik aż krzyczy ,żeby przy nim usiąść podelektować się widokiem otoczenia i kawką 

Fragola, fajnie,że mieszkasz tak blisko Bieszczad. Jeżdzisz tam ? oglądasz je o rożnych porach roku ?

Asia, ja z utęsknieniem czekam na deszcz, wszystko tak wysuszone. Mam nadzieję, że i do nas w końcu zawita. A na razie ciepło , 26 C..

Piea, Asia ale fajne arbuzowe kompozycje znalazłyscie , super Yes 3

 

No trip no life

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel :

Fragola, fajnie,że mieszkasz tak blisko Bieszczad. Jeżdzisz tam ? oglądasz je o rożnych porach roku ?

Oczywiscie, że jeżdżę, ale wtedy, gdy nie ma dużo turystów, a o to coraz trudniej. Te skomercjalizowane miejsca są dla mnie okropne.

Już mam plan wyjazdowy końcem tygodnia na 10 dni. Mało rozsądny, ale i tak wyjazdami się nie obnoszę zatem chyba zaryzykuję.

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Ale piękne fotki wrzuciliście. Aż zgłodniałem.

Zatem zmykam do kuchni.

Miłego dnia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Fragola,to fakt.. w tym roku to już wybitnie cieżko o miejsce gdzie nie ma turystów. Fajnie, że coś sobie uknułaś na 10 dni. Nie pytam co, skoro to tajemnica.. Na tripku nie obnosimy się z wyjazdami, zupełnie nie odbieram tego w ten sposób. Po prostu cieszymy sie wspólnie z naszych planów , taka jest idea odliczanki, potem relacji.. A nie raz się okazuje , że podróż jest wpólna, tak sie juz kilka razy zdarzyło.. świat jest mały ..

Darek, co tam dobrego serwujesz na kolację ? 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 12 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

ostatni dzień "długiego weekendu" spędziliśmy w Co.Cork...

...a dokładnie w okolicy miasteczka Kinsale,które słynie z tego że jest...najbardziej kolorowym miastem w Irlandii ; )

oczywiście były i zabytki i..."wszechobecne klify" ; )

może kiedys wklepię bardziej szczegółową relacje z "tamtych stron" ???

...nocki dobrej na dziś : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Ładna ta Irlandia. Faktycznie wygląda jak "zielona wyspa". 

Co na kolację? A kurczaka z warzywami zrobiłem bo to w miarę szybko się robi.

Piea takie ładne kawy serwuje że od samego patrzenia można poczuć aromat.

Dzisiaj mam dwie godziny wolnego w czasie pracy to "kawociastko" zafunduję sobie w Żabce. Biggrin

Kawiarnie niestety są czynne dopiero od 10. Zmykam do pracy. Dzisiaj lajcik. Około 12tej powinienem być już w domu.

Miłego i słonecznego dnia.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 16 godzin 47 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie wtorkowo, 

Asia,  u mnie wczoraj do południa było piękne słoneczko...choc zdecydowanie bez upału, taka idealna, "maderyjska" pogoda..., ale ok 14 zaczęło się chmurzyć i cały czas był kapusniaczek, a w zasadzie to maleńka mzaweczka padała; za to ok 21.00 - zaczęło lać i tak padało do dzisiejszego rana.... , ale dla mnie to super! Good w końcu podlało porzadnie trawę, bo juz zaczęła nieco przysychać, a ogrodowe zraszacze to nigdy nie jest to samo co deszczyk... Sun-smilie girl  246 ;

Nel, jesli Radek nie ma nic przeciwko- ja jestem jak najbardziej za przeniesieniem jego irlandzkich wątków z Odliczanki - do Irlandii! - bedzie duzo łatwiej znaleźć wszystko w jednym miejscu- szczególnie tym, którzy planują w przyszłości wyprawę na tą piękną zieloną wyspę! - wszystko wtedy będzie w jednym miejscu:  Radkowe wyprawy po Irlandii - te bliższe i dalsze, krótsze i dłuższe, weekendowe i tygodniowe.....  Yes 3

Darek, he..he.. ja też wczoraj serwowałam na kolację "kurczaka z warzywami"  Sun-smilie girl  149 ,  w zasadzie to była obiado-kolacja, bo my latem (szczególnie teraz jak obydwoje jesteśmy "zdalni") jadamy tylko 2x: późne śniadania i wczesnowieczorne obiadokolacje, a w południe  tylko jakieś soczki i owocki... ; ugrilowałam więc to wszystko razem ( w domu,, nie na grillu ogrodowym) i było naprawdę mniam , a kuraka kroję w wąskie paseczki- jak fryteczki Preved , o, takie coś: 

Padło na mnie jesli chodzi o zagadki - to mam dla Was naprawdę łatwiznę, bo nie chce mi się wymyslać skomplikowanych "rebusów" , 

to gdzie tym razem jedziemy?:

1. szachy, morele i chaczkary

2. mammutones, carzu marzu i nuragi

3. rum, cygara, Che Gevara 

Dzisiaj nie ma słoneczka, więc kawki w plenerze nie będzie.... Unknw ; może po południu wyjdzie, to sobie coś fajnego zaserwujemy...? Ssun-tea

a na dziś: 

dzisiaj mała zmiana - nieco odmienności....

taka herbatka z rana - tak dla zdrowotności Biggrin

Yerba Mate więc pijemy...

a później sobie pokawkujemy... 

Biggrin Preved Man in love

Miłego wtorku! ; a ja zmykam do pracy Rodacy! .... Biggrin

Piea

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 12 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

obiecuję nadrobic zaległości w irlandzkim wątku,zacznę...jeszcze w tym tygodniu...

...szaro dziś "na wyspie",na szczęście "wrzosowate" dodają kolorku ; )

fotka "wczorajsza" z lokacji o nazwie "Old Head of Kinsale"...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap