--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Kochani, ja juz na walizkach, a przepraszam na kufrze od motocykla. No dawno nie miałam takiego problemu z pakowaniem. 

Boże jak się tutaj zmieścić do tego kuferka, przecież pasuje zabrać spodenki, sukienkę, buty górskie, szpileczki, sandałki hahahaha, zapomnij.

Starujemy rano, więc nie wiem czy zdąże się jeszcze odezwać. 

Norwegii zazdroszczę to ciągle moje marzenie. 

Do usłyszenia....

megi zakopane

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Online
Ostatnio: 1 godzina 7 minut temu
Rejestracja: 11 kwi 2017
07.08.2020 Piątek Preved   Znak zodiaku: lewlew   Imieniny obchodzą:

AlbertAndromedaDobiemirDorotaDorydaKajetanKlaudiaKonradLicyniaLicyniuszSykstus

  Przysłowia:

Na dzień św. Doroty ma być śniega nad płoty.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej, ani tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

Nikt nie odgadnie, co u kogo w sercu na dnie.

Od piwa głowa się kiwa.

Ni do rady, ni do zwady.

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Online
Ostatnio: 1 godzina 7 minut temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!! 

Margerytka - 358 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka - 161 dni -  "Pura vida" w Kostaryce  Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Cienkibolek -105 dni - Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

Radek - 98 dnijedno miejsce - dwa hotele 

Bajka - 33 dni - greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Mrówka - 14 dni - księżycowy krajobraz na Lanzarote 

 Mrówka - 7 dni - ścieżki rowerowe w Beskidzie Niskim

 Fragola  - 1 dzień ?wyjazd nad jeziora do północnych Włoch Jezioro Garda: Najlepsze oferty

Megi- dzisiaj - Rumunia i Bułgaria na motorze   Rumunia - Największe atrakcje - WP Turystyka 

Asia A - dzisiaj-   romantyczny wyjazd do Świeradowa  Świeradów-Zdrój

Dana  - dzisiaj śladami Wikingów  czyli Norweskie Fiordy     Śladami Wikingów - Norweskie Fiordy Norwegia Wyc. Objazdowe » opis ...

 

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ Smile

 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 8 godzin 5 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Chociaż na odliczance widnieje, że to jutro dziś po pracy wyruszamy do Świeradowa. Mamy zamiar pochodzić po górkach. Wracamy w niedzielę.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień doberek,

piąteczek kochani, weekendos tuż tuż. Bedzie gorąco, wręcz upalnie Sun bespectacled Ssun-smilie water  102

Alamed piękna odliczanka Kiss 3 opowiesz nam o Podlasiu ? na pewno widziałaś mnóstwo ciekawych miejsc

Ale nam sie towarzystwo rozjeżdża..mamy dziś aż 3 podróże Yahoo  Dana, Megi i  Asia chyba też dzisiaj startuje, zaraz poprawię.. Wszystkim udającym sie na upragnione wakacje życzę super wypoczynku i pięknych widoczków 

Trochę zazdroszcze tych wyjazdów.. już mnie tez trochę nosi ..Jak sobie przypomnę,że rok temu było tak..to żal serce ściska

 

Megi, faktycznie , ja tez bym miała olbrzymi problem jak spakować sie do kuferka he he . Jednak dałaś radę Good

Wyczytałam ,że dziś  Międzynarodowy Dzień Piwa.. a czy wiecie jakie są 4 najlepsze piwa na świecie ? 

Radek, hm... ostre podejscie do wirusa jest jak najbardziej ok ale według mnie tego pracownika  Frances za bardzo zmieszała z błotem , można to było zrobić z większą klasą..no i ta kara 

Fragola, jaki to chłodnik bułgarski ? jak go robisz ? ja też bardzo lubie chłodniki.. 

Nikt nie odgadł mojej zagadki , więc wyjawiam że to była ....Baklava Biggrin  Ok , to dzis nowa porcja zgaduj zgadula i dalej kulinarnie 

1/avocado, meksyk, aztekowie

2/ walencja, owoce morza, ryż

3/ kapusta, kiełbasa,im starszy tym lepszy

wesołego piątku Ssun-Flower4You

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 8 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

no i mamy kolejny piąteczek! 

Witajcie więc u progu weekendu! 

Dana wspaniałych wrażeń z  przepięknej Norwegii Bye ; pozdrów tam ode mnie te wszystkie Trolle, Huldry i Gnomy! Biggrin

Asia, przesympatycznego wypadu do Świeradowa i miłego wypoczynków i  pustych, górskich  szlaków !

podpowiedź do wciąż nierozwiązanej mojej zagadki: 2. mammutones, carzu marzu i nuragi - dadam jeszcze: szmaragdowe wybrzeże! 

*************************

No to macie ze mną na pieńku..... hi..hi... - to znaczy kawkę mamy na pieńku Biggrin Girl haha Lol 2

bo dzisiaj kawka na pieńku 

-co na codzień to kwietniczek

ale na krótką chwilkę

pieniek zamienił się w stoliczek 

i mam dla Was coś jeszcze - bardzo smacznego na ten upał...

Entliczek-pentliczek

nakryty stoliczek

a na tym stoliczku

przepyszny chłodniczek! 

Biggrin

Miłego słonecznego piątku! 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, oczywiście pamietam ,że dziś jedziesz. Juz odliczankę poprawiłam. Fajnie, pogoda piękna ,więc będą super spacery po górach Plecak

Piea, no proszę .. dziś i kawka i chłodnik Sun-smilie girl  149  Nie wiadomo co wybrac he he , ale w sumie po co wybierać ? Najpierw chłodnik a potem kawka 

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 8 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Guacamole

Paella

Bigos

??? Biggrin

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 8 godzin 5 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dziękuję za odliczanie. Ja jeszcze "w pracy" ale dorzucam do bagażu co mi się przypomni (nie muszę się ograniczać tak jak Megi).

Danie i Megi życzę szczęśliwych i "zdrowych" podróży. Mam nadzieję że potem powspominacie razem z nami.

Piea jak zwykle znalazła czas aby pięknie podać kawę, w sam raz w dobrym momencie. A i chłodniczkiem nie pogardzę.

Ala, Nel i Piea, dzięki!

Zagadka nr 3 – bigos?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Online
Ostatnio: 1 godzina 7 minut temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Asiu, jak będziesz w Świeradowie i wybierzesz sie na kawę i cisteczko do kawiarni Bohema przy Domu Zdrojowym, to pomyśl o mnie Smile

Właśnie 18.07.2020 w tej kawiarni było wesele mojego syna Biggrin

A jak będziesz na Stogu Izerskim, to w sezonie narciarskim często tam śmigam na nartach, do Świeradowa z domu mam tylko 50 km.

Miłego weekendu życzę Drinks

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap