--------------------

____________________

 

 

 



Birma 2013 - W krainie miliona Paj.

227 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tomek

Ten market z wodąI-m so happy

  Most extra i dobrze ,że był zakrętBlum 3

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

jaaaaaaaa....wreszcie cos sie dzieje w tej waszej podróży..............Yahoo

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

a co to znaczy na zapalniczkę?

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Spać na zapalniczkę ? - opierasz się ościankę, głowa odchylona do góry, szczęka opadnięta, ślina cieknie po szyi, buzia otwarta. Nic tylko kipować......

EDIT : TFU...!!!!! Pomyłka Biggrin  Na " POPIELNICZKĘ"  Biggrin

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A to są nasze tyły. Oni nas śledzą. Jadą tak za nami juz od dwóch godzin.... O mało się nie przewrócili- wiadomo, że wszyscy nie mogą wyglądać na jedną stronę Biggrin

A do dna było daleko ....

amq7.jpg

aunw.jpg

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Tomek, Ty sobie zartów z tematu nie rób...bo ja jak zobaczyłam, jak  sie całe towarzystwko rzuciło na jedną stronę pociągu, zeby widoki podziwiać....(a przejazd też po drewnianym wiadukcie dość wysoko) to miałam wizję jak się te wagoniki przewracają jeden za drugim i lecą w dół......już prawie chciałam ich przeganiać na drugą stronę..... Blush

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

aaa na popielniczkę....teraz rozumiem..:)

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tom-Gdynia :

Spać na zapalniczkę ? - opierasz się ościankę, głowa odchylona do góry, szczęka opadnięta, ślina cieknie po szyi, buzia otwarta. Nic tylko kipować......

EDIT : TFU...!!!!! Pomyłka Biggrin  Na " POPIELNICZKĘ"  Biggrin

hahaha....no tak,człowiek nie jeden raz tak kimał....Smile

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Rodzinka hinduska nie wyglądała. Śpiewała w najlepsze. Zapewne modlili się lub dodawali sobie otuchy Biggrin

POPIELNICZKA brzmi lepiej . Niestety Biggrin  Coś mi się porąbało.

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Tom-Gdynia :

Rozdzialik nr 4 LOT DO BAGKOKU ......A ona tańczy dla mnie......czyli wszystkie plagi Egiptu.

Siedząc spokojnie w ciasnej poczekalni linii Air Berlin w Berlinie-Teglu ziewałem sobie dyskretnie wgapiając się w ciemne szyby terminala. Późno już było. Lot z Gdańska mieliśmy o godz. 20-tej . Zbliżała się pomału północ. Poczekalnia się zagęszczała , aż zaczęło brakować miejsc siedzących . I nagle ......plask !! Siadła. Siadła dokładnie obok nas. Opalona morda o twarzy buldoga w rozciągniętych dresach , w trampkach ze złotymi jęzorami pewnie prosto z Grudziądza. To mamusia... Sekundę później zrobił się nam nad głowami spory tłumek. Zeszła się reszta . Na moje oko ze trzy rodzinki , w tym jedna z dzieckiem. Krzysiem , ale nie jestem pewien ? nie mam pamięci do imion. -- no Krzysiu , tutaj siadaj . Nie biegaj mi tu do cholery !!! --dziiii.......-chciałem się przywitać, a raczej ujawnić , żeby nie mieli pretensji , że podsłu****ę , ale silne szczypniecie Małży w rękę spowodowało ,że wydostało się tylko to ?dziiiii....? --ja ich zajebię . Normalnie k...ich zajebię - to mąż lub konkubent. Kto go tam wie. Gruba skórzana kurtka (coś jak Linda z filmu Psy) w sam raz na gorący klimat Tajlandii. Ręce szeroko rozstawione zupełnie bez powodu, bowiem jedynym przerośniętym mięśniem był mięsień piwny. Kaczy, szeroki chód. Wpływ alkoholu lub hemoroidy....Twarz czerwona. Pewnie prowadzi handel okrężny zimą )) --przestań !! zachowuj się !! - to żona lub konkubentka o twarzy buldoga, Widać , że zaprawiona w domowych bojach, latami walczyła o posłuch , ale solarium wynagradza jej trudy życia codziennego...... --żeby mi k....a zapalniczkę zabrać . Ja chcę k...a zapalić !! Idę !! --tatusiu , proszę zostań , nie idź.... - dziecko wpadło w histerię --słuchaj Krzysiu !! Spójrz na mnie . Czy ja cię kiedyś zawiodłem ? to chyba wujek. Krzysiu patrzy przerażonym wzrokiem , ale kiwa głową na nie . -- no to cicho już . Tatuś trochę wypił za dużo. -będzie k......a dobrze, no cicho, nie rycz .. A my udajemy Niemca. Niemcy wokół nas nawet nie muszą udawać . Nic nie rozumieją , ale ich częste spojrzenia sugerują , że chyba wyczuwają atmosferę.....

Oh God. Save us from idiots. Obie rodzinki będą mieć cudowne wakacje w Tajlandii. Krzysiu zatęskni za babcią jak się tatuś napije. I nawet basen go przestanie uspokajać. Mamusia będzie dosmażać swoje zwłoki, co pewien czas wyzywając od bydlaków męża...... Gdzieś przeczytali (może na forum) ,że Taj wcale nie jest droższa od Egiptu, no i masz ci klops... oby tylko nie siedzieli obok nas

Wchodzimy do samolotu. Siedzieliście kiedyś obok rodzica z malutkim niemowlakiem ?? Albo niedaleko ?? Tak ? A obok dwóch par rodziców z dwoma niemowlakami ? Toż to bunt na pokładzie i lekcja pokory... -- Dżizas, daj mi siły bym to wytrzymał....jestem tolerancyjny, tak, jestem tolerancyjny......jestem.... -- zobacz ? nasi polscy milusińscy idą . Mówiłam , że będą obok nas siedzieć !!!

Dwa rzędy przed nami niemowlaki. Dwa rzędy za nami banda i Krzysiu.... -- hej , hej......masz pepsi ?? driny robimy co nie ??? --nie mam k....a. Może potem ... -- ?A ona tańczy dla mnie? !!!!!! - -odśpiewali chórem i w tym momencie założyłem słuchawki.... Arabski rock. Dobre !! Nie spodziewałem się , że takie dobre. Arabska muzyka zawsze kojarzyła mi się z tym straszliwym zgrzytem z reklamy batoników. Przesłuchałem ze dwie płyty.... i potem znalazłem ... tamilski rock. Kurczę , byłem w Tamilnadu , a nie miałem okazji posłuchać . Jeszcze lepsze Zresztą .... cokolwiek bym nie włączył byłoby jak miód na styraną duszę ....

Wspomniałem , że ludziska znowu bąki puszczali ? Chyba nie. Ale puszczali. To taki lotniczy standard.

ubawiłam się, czytając ten tekst ROFL

megi zakopane

Strony

Wyszukaj w trip4cheap