--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Szanghaju - 2010

111 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No i relacja Pumy zmieniła się w popijawę ... zdrówko Drinks ale tak to jest jak się nas zaniedbuje... no to zdrówko Drinks

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Peg, Nelcia, Momi He he....ja niczego nieswiadoma.....probuje sie relaksowac, a tu mnie impreza ominela Drinks obiecuje poprawe....juz za chwile Blum 3 wiecie ze jak zaczelam to i skoncze Pardon Lenus lecialam Aeroflotem kilka razy i zlego slowa nie moge na te linie powiedziec....samoloty nowe, wyposazone w gadzety umilajace podroz, jedzenie dobre, stewki mile, toalety czyste, rosjanie na pokladzie spokojni......mysle ze powodem spokojnego lotu, jest BRAK ALKOHOLU na pokladzie.....i wydaje mi sie ze jest to raczej zabieg celowy.....a nie oszczednosciowy....stad spokoj i cisza podczas lotu....moze trzezwy rosjanin=spokojny rosjanin.....a i po dobudowaniu nowego terminala na lotnisku......nareszcie wyglada swiatowo...tylko piwa prosze nie zamawiac w knajpce Dash 1 Megizak....jeszcze troszke bedzie.....choc czesci zdjec niestety nie odnalazlam Unknw 

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu a gdzie Ty się podziałaś? na żadnej fotce Ciebie nie ma, weszłam na wątek bo myślę sobie Szanghaj ehh i tak nie moja bajka..   Blush   ale co tam ..wejdę  aby choć cudne kreacje Pumci pooglądać i nacieszyć oczy..hehe... a tu nic ..

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia no co to ma znaczyć??? Dirol

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu...doczytała Twoja relacje bo wczesniej ne czytałam....lazurów tu nie ma  ale i tak pięknie Smile to czekam cierpliwie dalej i tak przeciez na koncu dotarłam....

Bepi...Pumcia zakamuflowana za masęczka od smogu dlatego jej nie widać Crazy

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumcia gdzie jesteś? Blush

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

I nadal nic Cray 2

 Shadi czyżby jakiś spisek Pleasantry

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia, nie strajkuj pls OkOk Czekamy na fotki z SZ i chinskiej Wenecji !!

No trip no life

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

He he kochani jestescie.....na posterunku nsjwierniejsi kibice.....Shadi ma racje...czerwona sie nalezy jak nic Yes 3 ale jeszcze minutka.......jeszcze dzisiaj bedzie nowy lapek.......bo stary odmowil wspolpracy Diablo dzisiaj jakies konfiguracje i inne duperelstwa....obiecuje jutro wieczorem.......Scratch one-s head 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

puma :

He he kochani jestescie.....na posterunku nsjwierniejsi kibice.....Shadi ma racje...czerwona sie nalezy jak nic Yes 3 ale jeszcze minutka.......jeszcze dzisiaj bedzie nowy lapek.......bo stary odmowil wspolpracy Diablo dzisiaj jakies konfiguracje i inne duperelstwa....obiecuje jutro wieczorem.......Scratch one-s head 

Pumcia, spiesz sie kochana, bo ja w sobote robie myk myk Smile a chce jeszcze popatrzec na twoj SZ.!! i Wenecje tyz

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap