--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Szanghaju - 2010

111 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Jestem i ja Biggrin Super pumciu, że przenosisz relację bo i ja ją przeoczyłam na starym forum Dash 1

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumciu, ale rarytasik zaserwowałaś YahooYahoo

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No nic powiedziało się A.... trzeba powiedzieć B....  chciaż przy relacjach Bepi, Nelci,Anusi,Digesty......i innych to moja bladusio wygląda, no ale w końcu jesteśmy w mieście, nie na plazy

Skończyłam chyba na wstepnym spotkaniu z nowoczesna cześcią Szanghaju, czyli nadmorska promenadą zwana Bundem....kierujemy sie na inny deptak, po którym kursuja ciuchcie z wagonikami dla turystów, sklepy znanych i u nas siesiówek typu Zara, czy H & M, ale równiez sklepy z jedwabiami, Mc donald, czy KFC...taki totalny turystyczny misz-masz

Tu wspomniany wczesniej deptak ,jezdzi po nim kolorowa ciuchcia widać ją w tle

Po lewej stronie jesli sie nie myle KFC

Tu gdzieś była ZARA ><><><>< ale ceny szalone i nic ciekawego

Salon samochodowy Maserati

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja nie chadzam w zasadzie do KFC więc i tam nie byłam to nie mam pojecia co tam serwowali ,my mieliśmy taka ulubiona knajpke "tylko" 3 km od naszego hotelu i jedzenie mi bardzo smakowało chociaz nie mam pojecia co czasem wjeżdżało na stół ,bo menu było tylko w "krzakach" a oni ni du du po angielsku .Chłopaki bywali tam wczesniej ze swoim tłumaczem ,wiec juz wiedzieli co zamawiać
ale parę wpadek zaliczyli ,jako ze mój lubi z jedzeniem eksperymentować i zawsze próbuje lokalnego jedzenia to pare razy trafił na minę ((((np.odbyty wołowe .
On bywał w bardzo wielu fajnych knajpkach .W centrum przy deptaku było parę fajnych ,ale juz zeuropeizowanych knajpek ,tam chodziłam jak byłam sama.

Chłopaki czasem chodzili jeść w takie miejsca że ja tylko popatrzec mogłam,tam mozna sie dogadac na migi ,albo po chińsku .Fajne były grilowane ośmiorniczki z grila sprzedawane na patyczkach .Grile oczywiście stały przy ulicy Pleasantry

Najlepsze sa jednak ukryte w barach karaoke,zakładach fryzjerskich "domy publiczne" z zewnatrz nic tego nie zapowiada a wśrodku ZONK Shok

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumcia w jakim miesiącu byłaś w Szanghaju?

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No to z deptaku udajemy się.... na typowe łazikowanie dalej.....przed siebie gdzie oczy poniosą

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

anusia :

Pumcia w jakim miesiącu byłaś w Szanghaju?

Anusia, Pumcia była w maju Smile

Pumcia, fajne klimaty i super fotki Smile Mi sie Chiny bardzo podobały tj mam na myśli od strony turystycznej a nie układu politycznego, bo to zupełnie insza inszość  niestety Biggrin  Mam plan wrócic,aby popłynąć w rejs po Jangcy i zwiedzić bardziej pld część Chin Smile

No trip no life

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia.....koncówka maja, ale teraz widzę ze fotki sa maksymalnie wymieszane ...... czyli z części wyjazdów W..... i z naszego..... próbuje się jeszcze dokopać to swoich zdjęć, ale niestety na razie znalazłam 3 fotki na któeych jestem..... w tym dwa ze sztucznymi pandami i jedno w pokoju hotelowym....... i kto mi uwierzy że ja tam byłam Blum 3

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelcia .... mój plan do realizacji... na kiedys to jak już gdzieś pisałam,..... Pekin, , Tęczowe Góry, Prowincja Hunan ( w tym Zinghaje)...... Good

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Shadowman :

sztuczne pandy? Crazy oj Pumi nie bierz przykładu z Neli Acute BiggrinROFLWink

Crazy ROFL

Strony

Wyszukaj w trip4cheap