--------------------

____________________

 

 

 



24.01-14.02.2014 Tajlandia i mały skok na Kambodżę - czyli co, gdzie i za ile.

109 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
« pierwsza 3 4 5 6 7 8 9 10 11
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Melleczka ,jak się okazuje wszędzie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ROFL dla Tajek to Ty byłaś w tym miejscu atrakcyjną egzotyką I-m so happy

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

madzik
Obrazek użytkownika madzik
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

Melleczko czy po kupieniu biletów do oceanarium (przez neta) później musiałaś potwierdzać w jakim dniu będziesz czy mogłaś przyjść kiedykolwiek (przed 12)w ciągu 30 dni?

Czy według Ciebie warto było płynąć na koh mook? Może wstawisz więcej fotek nie ukrywam że czekałam na Twoją relację z koh mook bo niewiem czy z koh lipe płynąć na koh mook czy wracać do bangkoku a później samui? Dla mie standarmd musi być trochę lepszy (ze względu na małe dziecko) więc jak coś pewnie decydowalibyśmy się na sivalai ale on ma tylko 3* i niewiem czy standard będzie wystarczający.

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Madzik nie bardzo wiem, co Ci powiedzieć, bo my na Lipe nie byliśmy, a znowu słyszałam o Lipe wiele pozytywnych opinii... Koh Mook jest piękne i wg mnie było warto, tylko pytanie czy będzie tam cokolwiek nowego od tego co zobaczycie na Lipe? To już musisz sama zdecydować. Ja chciałam Lipe, ale odległość i ceny hoteli mnie troszkę wystraszyły. Byliśmy w Sivalai na drinku i nie ukrywam, że bezczelnie gapiłam się w okna domkówCrazy I z tego co widziałam to standard pierwsza klasa (niebo a ziemia do naszych domków), także nie ma się chyba co obawiać:) Koh Mook ma piękny piaseczek i palmy, ale np. nie ma już warunków do snoorkowania. Akurat widok z plaży przy Sivalai masz głównie na stały lą w bliskiej odległości, z drugiej strony morze i chyba wyspa Koh Ngai.

Co do oceanarium to nie musiałam nic potwierdzać:) Drukujesz sobie potwierdzenie rezerwacji, idziesz do informacji z tym, oni dają Ci bilety i możesz wchodzić:)

Aktualnie nie mam dostępu do fotek, ale postaram się coś jeszcze wrzucić:)

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

madzik
Obrazek użytkownika madzik
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

Dzięki Melleczka za wszystkie informacje Kiss 2 Poczekam jeszcze na relacje lordowskiego i na miejscu podejme decyzje co robimy dalej i gdzie nam się najbardziej podoba. W BKK lądujemy 5 marca, 8 marca ao nang na 9 nocy, powrót do bkk na dwie noce (musimy jedną osobe odwieść na lotnisko w bkk)a później 3 noce na ko lipe (chciałam 4-5 ale w iddyllic nie było już miejsc na dłużej)więc będąc już na ko lipe będziemy myśleć co dalej bo powrót do wawy zaplanowany na 4 kwietnia Dance 4

Majka
Obrazek użytkownika Majka
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 16 wrz 2013

Melleczka, świetna relacja, bardzo konkretna 

Myślę, że na Kambodżę warto poświęcic więcje czasu, bo jest tego warta... po 6 dniach ciągle miałam niedosyt

w końcu po powrocie do domu obejrzałam Tomb Rider kręcony w Angkor wat...najwyższy czas był! 

mieliśmy też podobną historię z fotkami 

...w pociągu z Taj. do Kambodży kilka slodkich Kambodżanek ciągle kręcilo sie kolo nas, w końcu się odważyły i zapytały czy mogą nam zrobić fotki hihi

Mąż zaproponował, że moga usiąść obok... i strzelały sobie z nim fotki..potem przyszła kolej na mnie, badzo nas to rozsmieszyło Wink

Ewelina
Obrazek użytkownika Ewelina
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 27 mar 2014

Świetna relacja! Choć ja im więcej czytam tym mniej wiem i mam już mętlik. Planujemy wyjazd w czerwcu, chcieliśmy początkowo zahaczyć o Kambodżę, ale teraz nie wiem czy sobie nie odpuścić. Będziemy 2-2,5 tygodnia tylko i chyba zwiedzimy tylko Bangkok. A potem na wyspy. I tu też się zastanawiamy czy Samui+Phangan+Tao, czy tylko Phangan+Tao. Co poradzicie?

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kazdy ma jakies tam wlasne preferencje. Osobiscie uznalem, ze jak juz przemierze pol swiata i bede w odleglosci 400 km od ANGKORU, to nie moge tam nie dotrzec.

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 8 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 22 cze 2014

 Relacja przecztanaBiggrin Konkretna z cenami- SUPER!!! Szkoda tylko, ze znów czytam kolejna relację bez zdjęćSad

pozdrawiam ciepło:)

Strony
« pierwsza 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Wyszukaj w trip4cheap