--------------------

____________________

 

 

 



Tajlandia & Kambodza ( styczeń 2013 )

69 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Daj zanć jak zrobisz rezerwację Biggrin

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Peg na prawde SUPER !!!

Mega intensywne 17 dni - BOMBA :)U Nas Taj jest oczywiscie na liscie Must See, ale ja bym chciała tam na 4 tygodnie uciec...

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Ja tez bym na tyle chciala, ale niestety nie da rady Cray 2

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Naliczyłam, że byliście 5 dni na fakultetach w Ao NangMail 1 Nie byliście na Bondzie? Warto w ogóle? I jeszcze jedno pytanie... Ile płaciliście za Similianki i czy były może dostępne z Ao Nang wycieczki dwudniowe tam?

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Na Bond:-) zie nie bylismy bo duzo osob pisalo, ze nie warto. Zdjeca z tego fakultetu nie zachwycily mnie, w dodatku brak lazurkow wiec nie bralismy tej wycieczki pod uwage. Za Similany placilism 300 zl/osoba.   Mozna bylo pojechc na dwu dniowe, ale wydawalo mi sie, ze nie warto bo my nie plazowi i myslalm, ze bedziemy sie tam nudzic. Ale okazalo, ze strasnie glupia bylam Dash 1 Crazy bo tam jest przepieknie tylko zeby tych ludziskow tyle nie byloStop 

A melleczka nie wszystki biura sprzedaja Sililany bo za daleko. Nam sie zgodzili dopiero w 5 biurze, a i tam nie wszyscy prcownicy chcili zgdzic sie na Similany Smile

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Peg :

Na Bond:-) zie nie bylismy bo duzo osob pisalo, ze nie warto. Zdjeca z tego fakultetu nie zachwycily mnie, w dodatku brak lazurkow wiec nie bralismy tej wycieczki pod uwage. Za Similany placilism 300 zl/osoba.   Mozna bylo pojechc na dwu dniowe, ale wydawalo mi sie, ze nie warto bo my nie plazowi i myslalm, ze bedziemy sie tam nudzic. Ale okazalo, ze strasnie glupia bylam Dash 1 Crazy bo tam jest przepieknie tylko zeby tych ludziskow tyle nie byloStop 

A melleczka nie wszystki biura sprzedaja Sililany bo za daleko. Nam sie zgodzili dopiero w 5 biurze, a i tam nie wszyscy prcownicy chcili zgdzic sie na Similany Smile

No właśnie... Czyli z dwudniowymi tym bardziej może być problem:/ No nic, najwyżej pojedziemy na 1 dzień, a drugi wykorzystamy na plażing w okolicy. Dzięki za odpowiedźKiss 3

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Peg - zaskoczylas mnie informacja, ze tak trudno o Symiliany z Ao Nang - no nic, bedziemy probowac. Mimo wszystko nastawiam sie na jednodniowe. Czy mozesz okreslic ile w takim przypadku jest czasu na samych Symilianach a ile sie spedza w podrozy?

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Peg cudnie bylo przypomniec sobie Twoja relacje*yahoo*i musze przyznac ze jednak pogoda w okresie naszej zimy jest the best.....niestety ja wtedy nie moge......wielka szkoda bo wtedy naprawde piekne lazurki saPreved

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

marinik faktycznie ciężko z Ao Nang, bo każdy mówi, że za daleko. My to już nawet nadzieję straciliśmy, że się uda, ale jednak na szczęście dało radę i to przez przypadek bo jak byliśmy w tym biurze to rozmawiałam z kobitką, która w zasadzie tam nie pracuje tylko chyba przyszła koleżankę odwiedzić i ona od razu się zgodziła, ale pracownica biura strasznie kręciła nosem, że nie i ta babka po prostu  ją opierdzieliła i sprzedała nam tą wycieczkę. Trochę miałam stresa czy wypali. Na dodatek w dniu wyjazdu kierowca miał spore opóźnienie po nas i już byłam pewna, że nic z tego nie będzie, ale jak się okazało po prostu pomylił hotele.

Plan wycieczki był taki:  6:00 zabierają nas z pod hotelu, ok 2 godz jazdy do Khao Lak, tam delikatne śniadanko i co najważniejsze kawka, 8:30 wypływamy. Płyniemy 1:30, postój na snoorkowanie ok 40 min, następnie płyniemy na pierwszą wyspę tu mamy lunch i czas wolny ok trochę ponad 2 godziny.  Potem kolejne snoorkowanie, i płyniemy na wyspę z tym dużym kamieniem, tu mamy NIESTETY tylko 45 min wolnego. Zdążyliśmy wejść na górę, trochę się tam rozejrzeć i trzeba było wracać bo czas się kończył. Nawet nie zdążyliśmy popływać. Może jak by było mniej ludzi to by się szybciej weszło, a tak koszmarDiablo Droga powrotna tak samo 1:30 na łodzi i ok 2 busem.

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hm.. Znaczy - 7 godzin sam dojazd - sporo Bad

Strony

Wyszukaj w trip4cheap