--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33603 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 11 godzin 1 min temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, moje poniedziałkowe zajęcia fitnessowe są za późno jak dla mnie (20.15 – 2 godziny) a jeszcze instruktorka je zwykle przeciągnie. Grupa jest zakolegowana – zawiązała się gdy w „sieciówce” je zlikwidowali. Instruktorka wynajęła salę w pobliżu i płacimy jej bezpośrednio. A same zajęcia chyba dużo dają. Nazywają się „Mobility” – cytuję opis (To zajęcia stworzone w celu rozwiązywania problemów całego ciała. Głównym celem jest zapobieganie kontuzjom, polepszenie mobilności i elastyczności mięśni, ścięgien, wieszadeł i stawów, a także zwiększenie możliwości ludzkiego ciała w życiu codziennym, rekreacji oraz sporcie wyczynowym. Na zajęciach Mobility rozciągamy, ugniatamy, rolujemy i masujemy ciało. Jeśli masz problemy z mobilnością ruchową lub rozciąganiem, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Piłeczki i wałki są niezbędnym elementem mobility. Dzięki nim serwujesz swoim mięśniom, więzadłom, ścięgnom automasaż. Regularny masaż zarówno przed, jak i po treningu, poprawia ruchomość stawów, przyspiesza regenerację zmęczonych mięśni, a także umożliwia progres w procesie treningowym) . Po nich czujemy się lżejsi.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Jestem i ja. Wysepka całkiem fajna, mało tego upodobali sobie ją Zakopiańczycy, a przede wszystkim miłośnicy wspinaczki górskiej i surferzy.

Pogoda była wyśmienita, całe 10 dni lampa. Sun-smilie water  001

Dawno się tak nie wybyczyłam. Jak tylko ogarnę się trochę i pbrobie zdjęcia to zabieram się do pisania. 

megi zakopane

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 11 godzin 1 min temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Megi, czekam na Twoją relację - zawsze jest ciekawa.  Pogoda była typowa dla tej pory czy fajnie trafiłaś?  Bo u nas teraz tez cieplej niż normalnie. Wczoraj w radiu podawali, że  w Tatrach  już śnieg?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 46 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Witaj Megi powrócona Yahoo ależ ci się przyfarciło z pogodą , super !!!  Spotkałaś znajomych Zakopiańczyków ? czy poznałaś nowych ? Czekamy więc na szczegółową relację , jak zawsze pełną pięknych miejsc i zdjęć Good

Asiu, opis brzmi nieżle, choć nie wiem czy bym dała radę tak przez 2 godziny non stop. Fajnie,że instruktorka takie wam rozwiązanie zaproponowała.. Aha i jeszcze jedna rzecz, link do swojej stronki możesz wrzucić w swojej stopce .. to jest zgodne z regulaminem Yes 3

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 11 godzin 1 min temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel wytrzymałabyś dwie godziny , bo Ty twarda babka jesteś. A tak poważnie trochę bolesne zajęcia – ale poprawiają samopoczucie, wszyscy wychodzą uśmiechnięci. Poza tym atmosfera jest luźna, cały czas jakieś żarciki (bo długo się już znamy). Ostatnio po zajęciach wmłuciliśmy blachę ciasta czekoladowego (11   osób) – kolega przyniósł. Już ustalili kolejkę na następne poniedziałki. Wrocławian zapraszam grupa jest otwarta.

Ponadto  dziękuję za podpowiedź.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...Asia-A,bym sie zapisał do twojej grupy ,gdyby była ciutek bliżej ; )))

może bym zaleczył urazy i kontuzje !???

...kwiatki listopadowo-nadmorskie dla Was,własnie teraz "maja sie najlepiej" ; )

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 11 godzin 1 min temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek śliczne zdjęcie (i kwiatki). I zapraszam do Wrocławia nie tylko na ćwiczenia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 46 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek , rzeczywiście śliczne kwiatki !! do ogródka by mi się przydały

Asia, czasem chodze na 2 godzinne zajęcia,ale to są 2 typy zajęć, stretching i zumba czyli zupełnie różne. Najważniejsze,aby wychodzic zmęczonym ale z uśmiechem Preved

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...wstaję-siąpi deszczyk

wychodze z domu-przestało padać

...jadę-ciemne okulary na nosie,tak świeci

pierwsza przerwa-niebo w chmurach

...wychodze z pracy-leje

dojeżdżam do domu-na niebie pare chmurek

...czyli...wyspiarski listopad ; )

siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 46 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : CZWARTEK, 7 listopad

Imieniny obchodzą :Antoni, FlorentyPrezent

DZIEŃ KOTLETA SCHABOWEGO

Znalezione obrazy dla zapytania: 7 listopada"

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -322 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 268 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 262 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 220 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -218 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Umilka- 179 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 147 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 135 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 121 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 127 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 113 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 95 dni -  Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 88 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 84 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 65 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 57 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 50 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Margerytka - 38 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 23 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 Trina- 14 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -12 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz

Andrew - TO JUŻ JUTRO ! - Odessa again Odkurzaj plecak,trzeba przygotować manatki do kolejnej podróży Preved

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap