--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny 2016 - El Nido/ Panglao/Bohol /Oslob- Raj i Piekło w jednym...

317 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Duży Zając
Obrazek użytkownika Duży Zając
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 21 sty 2014

Jak miło powspominać...Pleasantry

Duży Zając

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Aga piszesz że mieliście 30 min, jak ma się private boat to nie można sobie siedzieć na danej wyspie ile się chce?

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 11 maj 2015

ja to będę miał tyle pytań do Ciebie na privie, ze się nie pozbierasz....:)  nie chcę tutaj Tobie przeszkadzać w relacji... ale jako zimowy kierunke 2017 to Filipiny są w pierwszej trójce Biggrin

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Anusia- pewnie można, ale po co na jednej siedzieć , skro w planie sa np. 4 takie ładne do zobaczenia- my je chcuelismy wszystkie zobaczyc Biggrin A private możesz sobie ułozyć jak sobie chcesz z tym nie ma problemu. Kasia tez tak przeciez zrobiła na jednym z ostatnich tripó, że wybrała miejsca ulubione i tylko w nie poplyneła. Nas natomiast było 10 luda i chcielismy program podstawowy zobaczyć, znaczy wszystko co jest do zobaczenia. Mielismy sobie ostatnia wycieczke taka własnie zrobic, że tylko miejsca, które nam sie najbardziej podobały -raczej zgodnie tutaj- ale niestety, z uwagi no to, że część osób totalnie padła na chorobe plan sie nie udał Sad

życie to nieustająca podróż

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Lordziu Biggrin no problemo Biggrin zapraszam zatem  na priva Biggrin

życie to nieustająca podróż

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Na dzis koniec bajki- pora spać Bye   jutro dalsza część tripu B i najpiekniejsza jak dla mnie  Z PLAŻ PINAGBUYUTAN ISLAND Man in love

życie to nieustająca podróż

edyta11
Obrazek użytkownika edyta11
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2013

bardzo pieknie a tu do tego taki news ze z mediolanu za 1800 można sobie polecieć:) pisz zatem Aga pisz a ja przystępuję wieczorem do negocjacji Biggrin

...................................................................
www.smakowanie-swiata.pl
....................................................................

E w e l i n a EM
Obrazek użytkownika E w e l i n a EM
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Super ta plażyczka z płytką wodą, iście pocztówka z raju.....

Ryby mają wyśmienite...a tak prosto przygotowane....Aga, a mężuś nie jest zły, że łoglądamy jego klatę? Lol

Pozdrawiam wakacyjnie,
Ewelina z EM

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

 

Edi z Mediolanu można trafić naprawdę super loty. Negocjacje mówisz, hehe, no jak zawsze będą udane 

 

Ewelinko - jeszcze nie mężus,hihi, klata nie najgorszej budowy także spoko!  Ryby przygotowane prosto i bez wszystkich ozdobnikow, a jakie dobre - oprócz makreli, hehe, ale te sałatki były najpyszniejsze, szczególnie taka z ziemniaków i ananasem - będzie o tym filmik w relacji. 

życie to nieustająca podróż

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Aga, zdjęcia ładne Biggrin te tripy , rzeczywiscie przemawiają mocno do wyobraźni . Mam nieśmiałą prośbę .... Aga , Lordziu jeśli część wymiany porad odnośnie ogólnie porad umieścicie jednak tutaj , to więcej osób skorzysta , oczywiscie zrobicie jak chcecie Wink 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap