--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

puma :

Lenuś......no własnie widzę i czuję u mnie leje od kilku godzin ciurkiem...non-stop.... ojej trzymaj się dziewczyno...ale dom jeszcze suchy? Sad

Czy to reakcja na słoniowe oczko Scratch one-s head

  

Na "oczko" reakcja,bo wszyscy my płaczemy Mosking

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Puma wiecej słoników poprosze i nie spać mi tu Acute

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumi to może ja to zdjęciami zobrazuje trochę - bo straaasznie dużo się tam zmieniło od tych 7 lat.

Najpierw pojechaliśmy na targ po zakupy - sami musielismy załadować pikupa z bananami i arbuzami

Platformy to takie bambusowe były.....czasami to miałam wrażenie, że się zawalą pod moim wielkim tyłkiem....:) Mosking więc nie było tam żadnego betonu.

Kąpaliśmy słonie 2 razy - i za każdym razem każdy miał wiaderko ze szczotką i mógł szorować do woli. Ogólnie było nas tam bardzo mało osób

oooo tu z daleka widać naszą zadaszoną platformę - plus jakies 2-3 chatki z bambusa i to wszytko co tam było

w rzece chyba podchodziliśmy po 2 osoby do swojego słonia i Mahout mówił nam tylko gdzi go szorować i gdzi emożna głaskać

 

Teraz tak patrzę na te zdjęcie - to na kazdym zacieszam się jak głupia....hehehe...;)

Pumcia widzę, ze chyba teraz więcej ludzi tam było, co?

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

SZNUPCIA MOMISŁAWA!!!!! Yahoo  Yahoo Yahoo 

Faktycznie zupełnie inaczej wygląda ta kapiel niz 7 lat temu. 

Ta fotka wymiata!!!!!! Nawet słonik Momitki słucha,usiadł sobie grzecznie Crazy

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

hehe..dzięki Lenuś..:)

Pumci aja przepraszam, ze tak sie wtryniłam z tymi zdjęciami, ale czy to faktycznie nie wyglada na inne miejsce, inną lokalizację? Jak myślisz?

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Momi dla mnie super, że pokazałaś, jednak znaczącą różnicę Clapping

...nieważne gdzie, ważne z kim...

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Momi Ty to miałaś fajną wizytę u słoników, dla mnie jak dwa różne miejsca....

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Momi....o to mi własnie chodziło, zeby nie byc znów posądzoną że mi się w d...pie poprzewracało... bo niestety ale to miejsce zmieniło się bezpowrotnie..... miejsce jest napewno tym samym...tylko teraz to raczej przypomina "przemysłowy kombinat" Unknw niestety przyjmowanie codziennie duzej liczby turystów musi zmieniać to miejsce, ale ważne żeby osoby które będa sie tam wybierać .....wiedziały że teraz to już nie sielsko-anielski zakątek słoni.....a małe przedsiębiorstwo. Na szczęście co najważniejsze wg mnie Good słonie wygladaja na szczęśliwe, opiekunowie nie używają nadziaków, nie widziałam słonia na łańcuchu no i nie wożą turystów na przytroczonych do nich ławeczkach...... a że nie umyłam słonia tak jak chciałam....to trudno.....to słonie mają tam być zadowolone nie ja Smile

Zreszta 7 lat temu też byłam w Taj i to była trochę inna Tajlandia.... więc nie tylko to miejsce się zmieniło ..taka kolej rzeczy.

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Po Kąpieli słoni" ewentualnie moim prysznicu..... idziemy poogladać stadko słonic z młodym słoniątkiem z drugiej strony farmy...... mały wariował jak to dziecko tylko potrafi, w sumie to nawet trudno mu było fotkę zrobić bo normalnie jakby miał jakieś ADHD 

Wykąpane, wybawione...... wracają

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu, super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a byłaś wśród pelmion np z długimi szyjami??

.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap