--------------------

____________________

 

 

 



Rumunia - czyli 4000km naszej małej wielkiej podróży

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

MaLa :

Peg :

Ale super jest  ta trasa Wacko już się nie mogę jej doczekać Biggrin Dance 3

Poproszę o jeszcze kilka fotek Yes

A i proszę napisz ile godzin zajęło Wam jej przejechanie 

Niestety nie zmierzyliśmy dokładnego czasu ale potem jak próbowaliśmy to policzyć to myślę że było to jakieś 3h z przystankiem na szczycie, przerwą na obiad i kilkoma przystankami na zdjęcia Biggrin

Więcej zdjęć obiecuję w poniedziałek bo dzisiaj muszę wybyć na weekend (chyba że jakimś cudem jeszcze dzisiaj znajdę chwilkę). Zdjęć jest massssa Wink

Dzięki MaLaBiggrin Ja przeznaczyłam  na przejazd wraz z postojami 4 godz czyli się wyrobimy Yes 3 super

 

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Peg, a nie kusi Cie, zeby z okolic Balea Lac ruszyc w Foragasze choc na krotki spacer?

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

Peg :

MaLa :

Peg :

Ale super jest  ta trasa Wacko już się nie mogę jej doczekać Biggrin Dance 3

Poproszę o jeszcze kilka fotek Yes

A i proszę napisz ile godzin zajęło Wam jej przejechanie 

Niestety nie zmierzyliśmy dokładnego czasu ale potem jak próbowaliśmy to policzyć to myślę że było to jakieś 3h z przystankiem na szczycie, przerwą na obiad i kilkoma przystankami na zdjęcia Biggrin

Więcej zdjęć obiecuję w poniedziałek bo dzisiaj muszę wybyć na weekend (chyba że jakimś cudem jeszcze dzisiaj znajdę chwilkę). Zdjęć jest massssa Wink

Dzięki MaLaBiggrin Ja przeznaczyłam  na przejazd wraz z postojami 4 godz czyli się wyrobimy Yes 3 super

Rany to Wy aż tak dokładnie macie to zaplanowane? Wink Kiedy jedziecie? Ciekawa jestem Waszych planów ale czekam na relację PO aby coś uszczknąć dla siebie na przyszłość Wink

marinik :

Peg, a nie kusi Cie, zeby z okolic Balea Lac ruszyc w Foragasze choc na krotki spacer?

oj nas też kusiło Sad ale upał nas wystarczająco zniechęcił Wink

To jedziemy dalej. Obiecane jeszcze zdjęcia z trasy. Jakość bleee

Ciągle przed siebie...

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

A spotkaliscie się z rezerwatem gazowym  Focul Viu w RO?

Nam polecono to niestety już po powrocie. Oczywiście w przewodnikach ani śladu

http://www.ekspertbudowlany.pl/blog/id849,rezerwat-zywego-ognia

https://www.google.pl/search?q=Focul+Viu&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIssDQxdeMxwIVh49yCh1qYQP9&biw=1777&bih=861&dpr=0.9

Ciągle przed siebie...

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja sie spotkalem. Tzn w sieci sie spotkalem i fotek sporo widzialem. Zjawisko jest niesamowite.

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

marinik :

Ja sie spotkalem. Tzn w sieci sie spotkalem i fotek sporo widzialem. Zjawisko jest niesamowite.

Dopisuję do następnej rumuńskiej listy Wink

Ciągle przed siebie...

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

Zdjęcia które tu wklejam nie są obrobione bo po prostu nie mam na to czasu Sad 

Tu jedno po poprawkach

Ciągle przed siebie...

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

marinik :

Peg, a nie kusi Cie, zeby z okolic Balea Lac ruszyc w Foragasze choc na krotki spacer?

marinik teraz nie mamy na to czasu bo to tylko jest przejazd przez Rumunię docolowym krajem jest Bułgaria Biggrin  Droga niestety jest dość długa więć już nie chcemy dokładać nowych atrakcji i jej przedłużać Stop 

Mamy przeznaczony jeszcze jeden dzień na Rumunię w drodze powrotnej ale też jest już zaplanowany na Vampire

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

MaLa :

Peg :

MaLa :

Peg :

Ale super jest  ta trasa Wacko już się nie mogę jej doczekać Biggrin Dance 3

Poproszę o jeszcze kilka fotek Yes

A i proszę napisz ile godzin zajęło Wam jej przejechanie 

Niestety nie zmierzyliśmy dokładnego czasu ale potem jak próbowaliśmy to policzyć to myślę że było to jakieś 3h z przystankiem na szczycie, przerwą na obiad i kilkoma przystankami na zdjęcia Biggrin

Więcej zdjęć obiecuję w poniedziałek bo dzisiaj muszę wybyć na weekend (chyba że jakimś cudem jeszcze dzisiaj znajdę chwilkę). Zdjęć jest massssa Wink

Dzięki MaLaBiggrin Ja przeznaczyłam  na przejazd wraz z postojami 4 godz czyli się wyrobimy Yes 3 super

Rany to Wy aż tak dokładnie macie to zaplanowane? Wink Kiedy jedziecie? Ciekawa jestem Waszych planów ale czekam na relację PO aby coś uszczknąć dla siebie na przyszłość Wink

 

MaLa bez przesady aż taka dokładna nie jestem Biggrin Musiałm mniej więcej wyznaczyć sobie czas żeby się zorientować ile czasu potrzebne mam jest na przejazd do hotelu Pleasantry

A wyjazd mamy 05.08 wieczorem Dance 3

Już się nie mogę doczekać tej trasy widokowo prześliczna Shok

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

Peg :

MaLa :

Peg :

MaLa :

Peg :

Ale super jest  ta trasa Wacko już się nie mogę jej doczekać Biggrin Dance 3

Poproszę o jeszcze kilka fotek Yes

A i proszę napisz ile godzin zajęło Wam jej przejechanie 

Niestety nie zmierzyliśmy dokładnego czasu ale potem jak próbowaliśmy to policzyć to myślę że było to jakieś 3h z przystankiem na szczycie, przerwą na obiad i kilkoma przystankami na zdjęcia Biggrin

Więcej zdjęć obiecuję w poniedziałek bo dzisiaj muszę wybyć na weekend (chyba że jakimś cudem jeszcze dzisiaj znajdę chwilkę). Zdjęć jest massssa Wink

Dzięki MaLaBiggrin Ja przeznaczyłam  na przejazd wraz z postojami 4 godz czyli się wyrobimy Yes 3 super

Rany to Wy aż tak dokładnie macie to zaplanowane? Wink Kiedy jedziecie? Ciekawa jestem Waszych planów ale czekam na relację PO aby coś uszczknąć dla siebie na przyszłość Wink

 

MaLa bez przesady aż taka dokładna nie jestem Biggrin Musiałm mniej więcej wyznaczyć sobie czas żeby się zorientować ile czasu potrzebne mam jest na przejazd do hotelu Pleasantry

A wyjazd mamy 05.08 wieczorem Dance 3

Już się nie mogę doczekać tej trasy widokowo prześliczna Shok

to czekam na telację i uważaj bo czas przejazdu podany przez google maps miał się nijak do faktycznego Wink

Ciągle przed siebie...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap